آزمایش آنلاین

آزمایشگاه پارسه

آزمایشگاه پارس
آزمایشگاه پارس
21 آبان 1396
آزمایش PSA
آزمایش PSA در سرطان پروستات
21 آبان 1396
به چه خدمتی نیاز دارید؟

آزمایشگاه پارسه

معرفی آزمایشگاه پارسه

آزمایشگاه پارسه یکی از آزمایشگاه های خوب و با کیفیت تهران می باشد که در مساحتی به متراژ 200 مترمربع در بلوار شهید ستاری افتتاح شده است. در طی سال های پس از افتتاح تا کنون متراژ آزمایشگاه پارسه به 620 مترمربع افزایش یافته است که تنها مرکز متمرکز ژنتیک و پاتوبیولوژی در سراسر ایران است.

آزمایشگاه پارسه در سال 1383 با نام آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر مصلائی تاسیس شده است. این آزمایشگاه در خرداد 1386 با ورود دکتر کریم زاد حق که متخصص ژنتیک بوده است به نام آزمایشگاه پزشکی پارسه تغییر نام داده است. آزمایشگاه پارسه با همکاری دکتر سید بهروز محسنی مقدم، پاتولوژیست این مجموعه، در آذر ماه 1390 به آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارسه تغییر عنوان می دهد. از سال 1383 و افتتاح آزمایشگاه تا کنون بار فعالیت های آزمایشگاه پارسه افزایش یافته است و در حوزه های مختلف ژنتیکی و تشخیصی، رشد مناسبی داشته است.

 

تاریخچه ای از آزمایشگاه پارسه:

آزمایشگاه پارسه در تاریخ 1383/3/3 در محیطی به وسعت 200 مترمربع بنا شد. بعد از تغییرات مختلف و تغییر نام و ورود اشخاص جدیدی مانند دکتر کریم زاد حق، در سال 87 محل آزمایشگاه از بلوار شهید ستاری به محل جدید آن در خیابان جناح، نقل مکان نمود. ساختمان آزمایشگاه پارسه در سه طبقه و در محیطی به مساحت 400 متر در محل جدید دایر شد.

مسئول فنی و مدیر این آزمایشگاه آقای دکتر میر مجید مصلائی است که ایشان از سال 75 نائب رئیس انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی ایران می باشند و مقالات مختلفی را به کنگره های پزشکی داخلی و خارجی ارائه نمودند. لازم به ذکر است ایشان ترجمه چندین کتاب تخصصی را برعهده داشته اند و علاوه بر دبیری چندین سمینار علمی و کنگره، به عنوان پزشک نمونه سال از سوی رئیس کل سازمان نظام پزشکی در سال 1379، انتخاب شده اند.

در سال 1390 (آذرماه) به کمک آقای دکتر سید بهروز محسنی مقدم، سطح کاری آزمایشگاه بالاتر می رود و سپس با همکاری دکتر کریم زاد حق، آزمایشگاه پاتولوژی و ژنتیک پارسه ایجاد شد که سطح گستردگی خدمات و آزمایشات افزایش یافت. طبقه چهارم ساختمان پارسه نیز افزوده شد و مساحت 620 مترمربع در اختیار تنها مرکز متمرکز ژنتیک و پاتوبیولوژی کشور، قرار گرفت.

در سال 1392 نیز به جهت سهولت دسترسی همشهریان، دو مرکز دیگر به نام های آزمایشگاه دارینوش در شرق تهران و آزمایشگاه پارسوا در اسلامشهر، افتتاح گردید.

 

موسس آزمایشگاه پارسه

پیام موسس آزمایشگاه پارسه:

موسس آزمایشگاه پارسه طی پیامی در سایت آزمایشگاه پارسه به نکاتی اشاره نمودند که به آنها می پردازیم.

ایشان در بخشی از پیام خود به تاثیر گذاری اخلاق حرفه ای و متعهدانه در کنار تخصص، اذعان نموده اند و اشاره به یکسری از آرمان ها نموده اند و فرموده اند: می کوشیم تا با دمیدن روح تعهد در تمامی مدیران و کارمندان این آزمایشگاه، نسبت به هموطنان و همشهریان عزیزمان، تعهد و وفاداری خودمان را اثبات نماییم. اعتقاد ما بر این است که ارتقای سطح آگاهی و دانش کارمندان آزمایشگاه پارسه، سبب تعالی و رشد روند درمان و پیشگیری بیماری مراجعین می شود که این خود سبب سلامتی خانواده ها و جامعه می گردد.

 

اهداف و آرمان های آزمایشگاه پارسه تهران:

آزمایشگاه پارسه با توجه به برنامه مشخص و مدون خود، برنامه ریزی هایی در جهت اهداف زیر نموده است، که اشاره می شود:

 1. رشد و ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی:

آزمایشگاه پارسه با عنایت به برنامه تعیین شده و سیستماتیک، مقرر نموده است که به گونه ای عمل نماید تا همواره شاخص و معیاری برای ارزیابی کیفیت باشد. گسترده نمودن آزمایش های پذیرش قرار گرفته و انجام آن ها با هدف راه اندازی فرآیند ها و بخش های جدید.

 1. ارتقا و افزایش رضایت مراجعین به آزمایشگاه پارسه و دیگر آزمایشگاه های مرتبط:

این مرکز کوشیده است در جهت رضایتمندی افرادی که با این آزمایشگاه در ارتباط هستند، کوشا باشد و توانش را در برطرف نمودن نیازها و مشکلات همیشگی این افراد، صرف نماید. این اهداف همیشه کعبه آمال مدیران و کارکنان آزمایشگاه پارسه بوده است و با تمام قوا، کوشیده اند شرایط آسان کننده ای را در جهت نیل به این موارد را جویا شوند.

 

ویژگیهای آزمایشگاه پارسه:

 1. استفاده و بهره مندی از بهترین مواد مصرفی و کیت های موجود در بازار
 2. برخورداری از پرسنل متخصص، وطیفه شناس و مجرب
 3. دقت کافی و سرعت لازم در انجام و پاسخ دهی آزمایش ها
 4. جوابگویی تمامی احتیاجات عمومی، تخصصی و فوق تخصصی پزشکان
 5. بهره مندی از بروزترین فناوری های بکار رفته در امر آزمایشگا ه ها


آزمایشگاه پاتوبیولژی پارسه

آزمایشات خاص آزمایشگاه پارسه:

 1. آزمایش عرق
 2. آزمایش تعیین جنسیت جنین
 3. آزمایش تشخیص و بررسی حیات اسپرم
 4. آزمایش کلستریدیم دیفیسیل
 5. آزمایش APT TEST
 6. آزمایش GPDT TEST
 7. و غیره

 

مشاوره رایگان ژنتیک در آزمایشگاه پارسه:

آزمایشگاه پارسه در جهت تسهیل و افزایش آگاه سازی مردم و راهنمایی بیشتر آنها، مشاورات رایگان جهت همه آزمایش های غربالگری و ناباروری، صورت می دهد.

 

افتخارات و پژوهش های آزمایشگاه پارسه:

آزمایشگاه پارسه از سال 1387 در جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی بیشتر بیماران، اقدام به تولید و انتشار نشریه ای به نام نماپ نموده است. شمارگان این مجله به 2000 نسخه می رسد و بصورت رایگان نیز از سایت پارسه قابل دریافت است. به علت تلاش های بی شاعبه و پرتلاش آزمایشگاه، تاکنون افتخار دریافت چندین گواهینامه را کسب نموده است از جمله گواهینامه های کنترل کیفی خارجی EQAP و گواهی های ایزو از شرکت BRS آمریکا و غیره

آزمایشگاه پارسه معمولا هر ماه یکسری سمینار های تخصصی پزشکی را برگزار می کند که در سایت آزمایشگاه در قسمت سماپ قرار دارد. فایل های این سمینارها نیز قابل دسترسی می باشد.

 

بخش های مختلف آزمایشگاه پارسه:

 • پذیرش
 • جوابدهی
 • نمونه گیری
 • بیوشیمی خون
 • بیوشیمی ادرار
 • هورمون شناسی
 • هماتولوژی
 • ایمونولوژی
 • ایمونوکلوس
 • سرولوژی
 • میکروب شناسی
 • قارچ شناسی
 • انگل شناسی
 • الکتروفورز
 • آلرژی شناسی
 • غربالگری دوران بارداری
 • مشاوره ژنتیک
 • تشخیص مولکولی
 • تشخیص پیش از تولد
 • پاتولوژی
 • سیتولوژی
 • ژنتیک
 • ناباروری
 • کنترل کیفی


آزمایشگاه پارسه تهران

لیست بیمه و مراکز طرف قرارداد:

 1. بیمه کارآفرین
 2. بانک صادرات
 3. بانک تجارت
 4. بیمه ایران
 5. بیمه سینا
 6. بیمه دانا
 7. بیمه نیروهای مسلح
 8. خدمات درمانی
 9. بانک مرکزی
 10. بیمه پارسیان
 11. آتیه سازان حافظ
 12. بانک سپه
 13. بانک ملت

 

کلام آخر:

آزمایشگاه پارسه در طی این سال ها تجربیات فراوانی کسب نموده است و هم اکنون به دلیل درخواست های فراوان از سایر آزمایشگاه ها و مراکز علمی مختلف در سراسر ایران، هر هفته میزبان آزمایش های تخصصی از تمام ایران می باشد. این مرکز جهت تسهیل هموطنان عزیز اقدام به افتتاح دو مرکز دیگر به نام های آزمایشگاه دارینوش و آزمایشگاه پارسوا نموده است. در ضمن در سال 1392 آزمایشگاه کلینیک آبان در شهر تبریز تحت پوشش مدیریت علمی و فنی آزمایشگاه پارسه قرار گرفته است.

آدرس آزمایشگاه دارینوش: تهران – خیابان فرجام – بین چهار راه اشراق (فلکه دوم تهرانپارس) و شهید باقری – جنب ایران خودرو – مجتمع مهدیس- طبقه اول

آدرس آزمایشگاه پارسوا: اسلامشهر- بعد از میدان نماز- خیابان امام محمد باقر- طبقه فوقانی- پاساژ کوثر

آدرس آزمایشگاه آبان تبریز: تبریز- بلوار استاد شهریار- نرسیده به زیر گذز شمالی- شماره 328- کلینیک آبان

 

آدرس آزمایشگاه پارسه:

تهران – ضلع جنوب به شمال بزرگراه جناح – بالاتر از بلوار شهید گلاب – نرسیده به فلکه دوم صادقیه – نبش کوچه عابدزاده – طبقه اول تا چهارم – ساختمان آزمایشگاه پارسه

 

روزها و ساعات کاری آزمایشگاه پارسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 صبح تا 20:30

پنج شنبه ها از ساعت 6:30 الی 20

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

79 − = 74

بقیه درباره " آزمایش آنلاین " چه می گویند