آزمایش آنلاین

قوانین و مقررات آزمایش آنلاین - آزمایش آنلاین

جهت درخواست نمونه گیری در محل لطفاً به موارد زیر دقت نمایید:

  1. آزمایشگاه آنلاین تمامی سعی و تلاش خود را جهت ارایۀ سرویس نمونه گیری در محل برای آزمایشگاه های طبی را دارد. لذا در همۀ موارد در کنار شما و همراه شما خواهد بود
  2. شخص متقاضی نمونه گیری باید حتماً شرایط نمونه گیری را داشته باشد. این شرایط بر اساس نوع آزمایش مورد نظر می باشد. شرایط عمومی عبارت است از ناشتا بودن، ساعت مناسب جهت نمونه گیری و …. . جهت مشاهدۀ اطلاعات تکمیلی در این حوزه می توانید این مطلب رو مطالعه نمایید.
  3. یکی از شرایط اصلی نمونه گیری، داشتن نسخۀ معتبر می باشد. همکاران ما ابتدا حتماً نسخۀ آزمایش شما را بررسی دقیق و کامل می نمایند. نسخه می بایست به دور از هرگونه خط خوردگی و اختشاش باشد. داشتن مهر معتبر پزشک(متناسب با آزمایش، پزشک عمومی یا متخصص مورد نیاز است)، تاریخ دقیق و … از شرایط نسخۀ مورد قبول است.
  4. در صورتی که مبلغ قابل پرداخت برای نسخۀ شما بیشتر از حدنصاب باشد، نمونه گیری به صورت رایگان می باشد و در غیر این صورت، هزینۀ نمونه گیری محاسبه خواهد شد.
  5. جهت دریافت نمونه در محل، می بایست مکان مناسبی معرفی گردد تا همکاران ما و فرد نمونه دهنده امکان انجام فعالیت های مورد نیاز را داشته باشند.
  6. در ابتدای فعالیت، آزمایشگاه آنلاین تنها امکان نمونه گیری در شهر تهران را دارد. تمامی سعی و تلاش ما بر این است که به زودی حوزۀ فعالیت خود را به شهرهای دیگر نیز گسترش دهیم.
  7. سفارشات زیر 50هزار تومان 40 هزار تومان هزینه نمونه گیری و ایاب ذهاب و سفارشات بین 50تا 130هزار تومان هزینه نمونه گیری و ایاب ذهاب 25هزار تومان و بالای 130هزار تومان هزینه نمونه گیری و ایاب ذهاب رایگان می باشد. تمامی مراجعه کنندگان جهت نمونه گیری، کارشناسان آزمایشگاه یا پرستار از مرکز پرستاری نوین هستند. لازم به ذکر است آزمایش آنلاین صرفا یک پلتفرم جهت ارتباط بین مشتری، مرکز خدمات پرستاری و آزمایشگاه می باشد. لذا تمام مسیولیت های نمونه گیری و انجام آزمایش بر عهده آزمایشگاه و مرکز پرستاری است.
  8. آزمایش آنلاین موظف است در حداقل زمان پاسخ آزمایش را به صورت الکترونیکی(ایمیل یا تلگرام) برای شما ارسال کند. در صورتی که نیاز دارید برگۀ پاسخ آزمایش را نیز به صورت فیزیکی دریافت کنید، هزینۀ ارسال به عهدۀ شما می باشد.
  9. آزمایش انلاین موظف است در حداقل زمان پاسخ آزمایش را به صورت آنلاین از طریق وبسایت و اپلیکیشن آزمایش انلاین بخش جوابدهی، تلگرام، ایمیل  ارسال کند. در صورتی که نیاز دارید برگۀ پاسخ آزمایش را نیز به صورت فیزیکی دریافت کنید، هزینۀ ارسال به عهدۀ شما می باشد با توجه به شرایط کاری آزمایشگاه ها، در صورتی که آزمایش به صورت فوری و اورژانسی نباشد، به سفارش های روزهای تعطیل، در اولین روز کاری  پس از تعطیلات ترتیب اثر داده خواهد شد.آزمایش انلاین تمامی تلاش خود را در گردهم آوردن بهترین و مجهز ترین آزمایشگاه های سطح خدمات آزمایشگاهی به کلیه افراد جامعه به کار گرفته است لذا در تمامی مراحل از ثبت درخواست نمونه گیری در محل تا دریافت جواب آزمایش در کنار شما و همراهتان خواهیم بود.
  10. در صورت ثبت درخواست ارسال فیزیکی جواب آزمایش و برگۀ پذیرش، ارسال حداقل تا 24 ساعت پس از آماده شدن جواب آزمایش صورت می پذیرد.
بقیه درباره " آزمایش آنلاین " چه می گویند