ویزیت پزشکی در منزل

ویزیت پزشک در منزل، خدمت پرطرفداری است که در صورت نیاز، با پرکردن فرم زیر، می‌توانید به راحتی از حضور پزشکان عمومی و متخصص بهره‌مند شوید.

۲۸۵,۰۰۰ تومان

۴۰۰,۰۰۰ تومان

۶۰۰,۰۰۰ تومان

با ثبت درخواست خود یک مشاوره رایگان پزشکی 10 دقیقه ای هدیه بگیرید.

ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل

احتمالا ساده‌ترین خدمتی که در عین حال بسیار کاربردی است، دریافت ویزیت پزشک در منزل است. روشی که اجازه می‌دهد، شما بدون حضور در ترافیک، چراغ قرمز و حتی منتظر ماندن در صف‌های طولانی مراکز درمانی، پزشک را ملاقات کنید، مشکلات خود را بیان کنید و راهنمایی‌های او را دریافت کنید.

برای افرادی که سنین بالاتری دارند، یا دچار ناتوانی‌های حرکتی و ذهنی هستند، مادران بارداری که باید تحت مراقبت پزشکی باشند و افرادی که در حال گذر از بیماری سختی هستند، ویزیت پزشک در منزل، علاوه بر آسودگی که می‌تواند داشته باشد، تا حد خوبی، هزینه‌های بستری در بیمارستان را هم کاهش می‌دهد.

ما در آزمایش آنلاین خدمت ویزیت پزشکی در منزل را ارائه داده‌ایم و تلاش می‌کنیم نیاز شما را به پزشکان متخصص و البته متعهد، پاسخگو باشیم. شما می‌توانید این درخواست را از طریق همین صفحه و یا تلفنی ثبت کنید. 

دانستنی‌های ویزیت پزشکی در محل

ویزیت پزشکی منظم به چه معناست؟ هیچ برنامه زمانی مشخصی برای ویزیت پزشکی وجود ندارد که برای همه مفید باشد. عواملی مانند سن و وضعیت سلامتی می‌تواند میزان دفعات مراجعه به پزشک را تعیین کند. توصیه می‌شود که حداقل سالی یک‌بار توسط پزشک ویزیت شوید. از سوی دیگر، خدمات ویزیت پزشکی در محل به دلیل راحتی و مزایایی که دارد به شما کمک می‌کند که ویزیت پزشکی منظمی داشته باشید. همچنین، لازم است برای اینکه ویزیت پزشکی منظمی داشته باشید موارد زیر را نیز در نظر بگیرید:

در آخرین ویزیت، آیا پزشک تاریخی را برای ویزیت بعدی شما مشخص کرده است؟ آیا ویزیت بعدی خود را رفته‌اید؟ آیا از آخرین ویزیتی که داشته‌اید علائم شما بدتر شده‌اند؟

چگونه از ویزیت پزشکی بهره بیشتری ببرید؟ پزشکان افرادی هستند که معمولا سرشان خیلی شلوغ است و بیماران زیادی را ویزیت می‌کنند. بنابراین، در این شرایط مهم است اطمینان حاصل کنید که از زمان محدودی که دارید بیشترین بهره را می‌برید. در ادامه به چند راهکار در این مورد اشاره شده است.

فهرست سوالاتی که می‌خواهید بپرسید را آماده کنید: فهرستی از سوالاتی که می‌خواهید بپرسید را در هنگام ویزیت پزشکی همراه خود داشته باشید. در این صورت سوالات خود را فراموش نمی‌کنید. اگر ممکن است فرصت برای پرسیدن همه سوالات وجود نداشته باشد سوالات را از قبل اولویت‌بندی کنید و در هنگام ویزیت از پرسیدن مهم‌ترین سوالات شروع کنید.

سوابق پزشکی، آزمایش‌ها و فهرست داروهای خود را همراه داشته باشید: وقتی مدارک پزشکی و نتایج آزمایش‌های خود را به پزشک نشان می‌دهید او بهتر می‌تواند وضعیت شما را تحلیل کند و به نتایج روشن‌تری در مورد سلامتی شما می‌رسد. از سوی دیگر همراه داشتن فهرستی از داروهایی که مصرف می‌کنید به همراه برنامه زمانی و دوز آن‌ها نیز می‌تواند بسیار مفید باشد. در این صورت، پزشک اطلاعات دقیق‌تری در مورد وضعیت شما خواهد داشت.

اطلاعات را مخفی نکنید: برخی افراد ممکن است برای گفتن بعضی از مسائل خجالت بکشند و آن‌ها را به پزشک نگویند. برای مثال ممکن است الکل مصرف کنند، دچار افسردگی یا اختلال عملکرد جنسی یا بی‌اختیاری باشند و نگران قضاوت پزشک باشند. با این حال، لازم است بدانید پزشک، بدون قضاوت به حرف‌های شما گوش خواهد داد و تمام تلاشش کمک به شماست.

با سابقه خانوادگی خود آشنا باشید: بسیاری از بیماری‌ها به دلیل سوابق خانوادگی در افراد ایجاد می‌شوند. به همین دلیل بسیار مهم است که پزشک از سابقه پزشکی خانوادگی شما مطلع باشد. بنابراین، قبل از ویزیت پزشکی تا جایی که می‌توانید در این مورد اطلاعات جمع‌آوری کنید.

مزایای ویزیت پزشکی در محل: امروزه اکثر افراد سبک زندگی پرمشغله‌ای دارند که باعث می‌شود توجه کمتری به سلامتی خود داشته باشند. با این حال، فراهم شدن برخی امکانات باعث می‌شود که برخی محدودیت‌ها در این زمینه برطرف شود و درنتیجه از مشکلات جدی‌تر پیشگیری شود. یکی از این امکانات، ویزیت پزشکی در محل است که می‌تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد. در ادامه با این مزایا آشنا می‌شوید.

راحتی بیشتر: محلی که خود شما برای انجام ویزیت پزشکی درخواست می‌دهید می‌تواند فضای راحت‌تری نسبت به مطب یا بیمارستان داشته باشد. در بسیاری از اوقات ویزیت پزشکی در محل درواقع در منزل انجام می‌شود و این امر باعث می‌شود فرد در فضای آشنا و راحت خانه خود از خدمات پزشکی بهره‌مند شود.

مقرون به‌صرفه بودن: وقتی در محل ویزیت می‌شوید علاوه بر اینکه در وقت و انرژی خود صرفه‌جویی می‌کنید در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی می‌کنید. دیگر لازم نیست برای مراجعه به مطب پزشک، ساعت‌ها در ترافیک یا اتاق انتظار بمانید و همچنین می‌توانید زمان دریافت خدمات ویزیت پزشکی در محل را با توجه به برنامه زمانی خود تنظیم کنید. این امر باعث می‌شود بتوانید به مشغله‌های روزمره خود نیز بهتر رسیدگی کنید.

درمان شخصی‌تر: در هنگام ویزیت پزشکی در محل، پزشک می‌تواند زمان بیشتری برای هر بیمار بگذارد. شناخت دقیق بیمار می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر تشخیص مشکل و درمان او داشته باشد. گاهی اوقات ممکن است پزشکان به دلیل محدودیت زمانی نتوانند در مطب، ارزیابی دقیقی از بیمار خود داشته باشند. این مسئله با ویزیت پزشکی در محل برطرف می‌شود.

بهداشتی‌تر: زمانی که به مطب یا بیمارستان مراجعه می‌کنید در معرض باکتری‌ها و ویروس‌های بسیار زیادی قرار می‌گیرید که این مسئله می‌تواند سلامتی شما را به خطر بیندازد. این امر به ویژه امروزه که شیوع ویروس کرونا گسترش بسیار زیادی پیدا کرده است بسیار اهمیت دارد. بنابراین، با درخواست ویزیت پزشکی در محل می‌توانید از سلامت خود بیشتر مراقبت کنید.

پاسخ به سوالات شما

خیر، پس از پرداخت هزینه ویزیت پزشک، دیگر نیازی به پرداخت مجدد نخواهید داشت.

شما در هر ساعتی از شبانه‌روز، می‌توانید از طریق این صفحه، درخواست دریافت ویزیت پزشکی در منزل را ثبت کنید. اما اگر می‌خواهید این خدمت را به صورت تلفنی درخواست کنید، گروه پشتیبانی از ساعت 7 صبح هر روز تا 12 شب، آماده پاسخگویی هستند.

بله، اگر مایلید، وضعیت جسمی خود را با یک پزشک متخصص و یا فوق متخصص در میان بگذارید، می‌توانید درخواست ویزیت پزشکی در منزل خود را ثبت کنید و از گروه پشتیبانی بخواهید، پزشک با تخصص به محل شما اعزام شود.

شما باید، نام و سن بیمار، وجود و یا عدم سابقه بیماری، داروهایی که فرد مصرف می‌کند و علائم بیماری را بیان کنید تا پشتیبانی برای اعزام پزشک، بتواند، تصمیم درست‌تری بگیرد.