نمونه گیری خون در منزل

آزمایشگاه تشخیص طبی نیاوران
آزمایشگاه نیاوران
28 مهر 1396
نمونه گیری در منزل
نمونه گیری در منزل
3 آبان 1396

درخواست آزمایش در محل


نمونه گیری خون در منزل

نمونه گیری خون در منزل

نمونه گیری خون در منزل یکی از آسان ترین و اصلی ترین آزمایش هایی است که قابلیت نمونه گیری در منزل را دارد. به طور کلی نمونه گیری خون جزو مهم ترین و پایه ترین آزمایش ها می باشد که برای بسیاری از افراد تاکنون تجویز شده است.

نمونه گیری خون در منزل با همکاری سایت آزمایش آنلاین و با هماهنگی آزمایشگاه دلخواه شخص، صورت می گیرد. طبق رویه ای که سایت آزمایش آنلاین تعریف نموده است، هر فردی می تواند در سایت مذکور درخواست نمونه گیری در منزل را طبق موارد، ثبت نماید.

 

نحوه گرفتن آزمایش خون در منزل:

در سایت آزمایش آنلاین فرم ساده ای آماده شده است. کافیست نام شهر، مناسب ترین و نزدیک ترین آزمایشگاه دلخواهتان، تاریخ نمونه گیری و ساعت نمونه گیری را مشخص نمایید تا متخصصین آزمایشگاه در مکان و زمان انتخاب شده شما، به محل مراجعه نمایند و نمونه گیری خون انجام گیرد و به آزمایشگاه منتخب تحویل داده شود.


نحوه گرفتن آزمایش خون در منزل

نحوه جوابدهی آزمایش خون:

برای دیدن جواب آزمایش خون، نیازی نیست که به آزمایشگاه مراجعه نمایید بلکه کافیست در سایت آزمایش آنلاین، جواب آزمایش خون را مشاهده نمایید. در ضمن جواب دقیق آزمایش خون برای ایمیلتان نیز ارسال می شود.

 

هزینه اضافی لازم است؟

هزینه آزمایش خون در منزل توسط آزمایش آنلاین دقیقا طبق تعرفه آزمایش حضوری صورت می گیرد و تمامی مراحل آزمایش، از پذیرش تا دریافت نمونه خون و غیره همگی در منزل یا محل مورد نظر انتخابی فرد، صورت می گیرد.

 

آزمایش خون برای چه افرادی نیاز است؟

اکثر افراد بعد از مراجعه به پزشک و در جهت تشخیص بیماری، مجبور می شوند به آزمایشگاه مراجعه نمایند و آزمایش خون دهند. اما بهتر است از سن 40 سال به بالا هر دو سال یکبار و از 50 سال به بالا هر سال یکبار آزمایش خون گرفته شود.

قبل از مراجعه به آزمایشگاه و یا مراجعه همکاران آزمایش آنلاین به محلتان جهت دریافت نمونه خون، توصیه ذکر شده در سایت آزمایش آنلاین را مطالعه نمایید. قبل از هماهنگی خوب است با مشاوران سایت تماس حاصل نمایید و از ناشتا بودن قبل از نمونه گیری، اطلاع کسب نمایید.

ناشتا بودن و یا رعایت ساعت مناسب جهت نمونه گیری، باید رعایت شود.

آزمایش خون‌ تان را در خانه تفسیر کنید


آزمایش خون‌ تان را در خانه تفسیر کنید

نتیجه گیری:

سایت آزمایش آنلاین با طراحی ساده و روان توانسته آزمایشگاه کاملی را به محل کار یا منزل هر فردی بیاورد. دیگر نگران اتلاف وقت و هزینه خود در ترافیک و شلوغی آزمایشگاه نباشید و کافیست یکبار امتحان نمایید.

یکی دیگر از مزیت های نمونه گیری خون در منزل این نکته است که برخی از بیماران دارای سن و سال بالایی هستند و یا به لحاظ جسمانی مشکلی دارند و آزمایش آنلاین گزینه فوق العاده ای است برای این گروه از شهروندان جامعه تا بیشتر در جهت سلامتیشان گام برداشته شود.

 

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =