Notice: Trying to get property 'display_name' of non-object in /home/azonline/domains/azmayeshonline.com/public_html/wp-includes/author-template.php on line 104
آزمایشگاه اقدسیه - آزمایش آنلاین
آزمایشگاه اقدسیه

آزمایشگاه اقدسیه

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • 28 / 06 / 1396

آزمایشگاه اقدسیه

آزمایشگاه اقدسیه واقع در منطقه یک تهران، یکی از برترین آزمایشگاه های تخصصی تهران می باشد. ارائه خدمات گوناگون ویژه پزشکان و مراجعه کنندگان، راه را برای دستیابی به قله های پیشرفت و کیفیت را برای این آزمایشگاه فراهم نموده است. انجام انواع نمونه برداری ها و آزمایش های عمومی و تخصصی همچون انواع غربالگری ها، تست پاپ اسمیر، انواع آزمایش های میکروبیولوژی، هماتولوژی، بیوشیمی و غیره، این مرکز را در این منطقه شاخص نموده است. در ادامه با آزمایش آنلاین همراه باشید تا بیشتر با مجموعه آزمایشگاه اقدسیه آشنا شوید.


مجموعه ی آزمایشگاهی اقدسیه
 

معرفی مرکز آزمایشگاهی و پاتوبیولوژی اقدسیه:

تاریخچه:

آزمایشگاه اقدسیه و مجموعه آن، در سال 1371 در اقدسیه ی تهران – جنب مسجدامام صادق(ع)، تاسیس شد.این مرکز از نخستین مراکز آزمایشگاهی پیشرفته ی شهر تهران می باشد. همچنین به دلیل بیش از 25 سال خدمت صادقانه و راستین موفق به کسب گواهينامه بين المللي کيفيت (iso9001 ) از کشور انگلستان گرديده است. این مرکز هم اکنون نیز بهتر از گذشته در خدمت رسانی به مردم شریف تهران بخصوص شهروندان ساکن منطقه ی یک تهران حاضر و مشتاق است.

 

خدمات مجموعه ی آزمایشگاهی اقدسیه:

در مجموع خدمات ارائه شده در این مرکز به دو دسته ی کلی تقسیم می شود:

1_خدمات ویژه ی پزشکان: این مرکز با ارائه ی مقالات تخصصی و توجیحی برای آزمایش های جدید و همچنین آزمایش های قدیمی، بروز شده و در بخش نمونه برداری کم خطر تر شده است که موجب آگاهی و بروز شدن اطلاعات پزشکان گرامی می شود.

2_ خدمات ویژه ی مراجعین:این مرکز با ارائه ی خدمات گسترده ای به مراجعین محترم، آماده ی خدمت رسانی به این عزیزان می باشد که به تفضیل به آنها می پردازیم.

 • این مرکز با ارائه ی مقالات توجیحی برای مراجعین در مورد حالات ضروری فردی (مانند ناشتایی و یا عدم ناشتایی) در مورد هر آزمایش به صورت خاص از جمله آزمایش های پرولاکتین، تست قند، خون مخفی در مدفوع، آزمون پوستی توبرکولین، PCT، تحمل گلوکز، اسکاچ تست جمع آوری نمونه خلط، ادرار ویژه ی نوزادان، آزمایش اسپرم و سیتولوژی ادرار موجب آگاهی و همکاری بالای مراجعین با پرسنل مرکز و کاهش اتلاف وقت می گردد.
 • این مرکز قادر به انجام آزمایش های تخصصی چون پاتوبیولوژی، هماتولوژی، بیوشیمی، ایمولوژی، میکروبیولوژی، Molecular diagnosis و Pregnancy با تجهیزات پیشرفته نیز می باشد.
 • این مرکز برای سهولت و راحتی مراجعینی که قادر به حضور در مرکز نیستند اقدام به دریافت نمونه در منزل شهروندان گرامی گرفته است که با ارسال پرسنل به منازل شهروندان اقدام به نمونه برداری از ایشان می کنند. جهت درخواست  اینجا کلیک کنید.
 •  این مرکز تست های اورژانسی را در حداکثر زمان 60 دقیقه انجام داده و به مراجعین اورژانسی تقدیم می کند.( البته زمان دقیق این آزمایش ها در مرکز به طور کامل مشخص شده است و حداکثر زمان 60 دقیقه می باشد.)
 •  در این مرکز مراجعین می توانند با داشتن شماره پذیرش و شماره ی تلفن خود در وقت مقرر اقدام به دریافت جواب تست کنند. ( لازم به ذکر است که جواب آزمایش های غربالگری، پاپ اسمير، اسپرموگرام و پاتولوژی صرفا به صورت حضوری ارائه می شوند.)

همچنین این مرکز طرف قرار داد با بیمه ی تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، بیمه بانکهای مرکزی، تجارت ملی، کشاورزی،ملت، صادرات، پارسیان، بیمه ی شهرداری ها، بیمه ی ایران، بیمه ی تکمیلی ایران( طلایی)، و همچنین بیمهی تکمیلی sos نیز می باشد.

پاتوبیولوژی اقدسیه

 

سازمان های طرف قرارداد با آزمایشگاه اقدسیه:

 1. سازمان خدمات درمانی
 2. بیمه تامین اجتماعی
 3. بیمه شهرداری
 4. بیمه دانا
 5. بیمه بانک صادرات
 6. بیمه بانک کشاورزی
 7. بیمه آتیه سازان
 8. بیمه ایران (فرهنگیان)
 9. بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح

 

آدرس: خ پاسداران-خیابان اقدسیه-جنب مسجدامام صادق(ع)

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *