Notice: Trying to get property 'display_name' of non-object in /home/azmayes2/public_html/wp-includes/author-template.php on line 104
آزمایشگاه آرمین - آزمایش آنلاین
آزمایشگاه پاتوبیولوژی آرمین

آزمایشگاه آرمین

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • 11 / 07 / 1396

آزمایشگاه آرمین

آزمایشگاه پاتوبیولوژی آرمین در سال 1330 تاسیس شده است و اولین آزمایشگاه خصوصی آسیب شناسی در ایران نیز بوده است. این آزمایشگاه از زمان تاسیس خود تا کنون بیش از 60 بهار را گذرانده و تجربیات آزمایشگاهی موفقی را پشت سر گذاشته است. اکنون با ایجاد بخش های متنوع آزمایشگاهی و دعوت از پزشکان چیره دست و ماهر برای کمک رسانی هرچه بهتر در زمینه های پزشکی – آزمایشگاهی سعی دارد دوباره تمام افتخارات گذشته را تکرار نماید.

آزمایشگاه خصوصی آسیب شناسی
معرفی آزمایشگاه پاتوبیولوژی آرمین:

آزمایشگاه آرمین یک مرکز تحقیقاتی بر روی نمونه های گرفته شده از خون، ادرار و یا بیوپسی است که توسط استاد مرحوم دکتر کمال الدین آرمین در سال 1330 تاسیس و پایه گذاری شده است. این آزمایشگاه پاتوبیولوژی همانند هر آزمایشگاه دیگری که در تهران وجود دارد از بخش ها و تیم های مختلف پزشکی برخوردار است و سعی کرده است تا با تعامل و همکاری با سایر مراکز آزمایشگاهی در تهران و خارج از تهران به تمامی اهداف مورد نظر خود برسد! از اهداف مهم آزمایشگاه آرمین دستیابی به بالاترین سطح استاندارهای روز جهانی و پذیرش طیف وسیع تری از بیماران و همچنین ارائه خدمات نوین به آنان و در نهایت نیز برخودار از میزان حداکثر رضایتمندی آن ها می باشد.

این آزمایشگاه در کنار تمامی بخش های پزشکی و آزمایشگاهی خود از بخش های مهم دیگری از جمله بخش مدیریتی آزمایشگاه، بخش کنترل کیفی و همچنین بخش پاسخگویی به سوالات مراجعه کنندگان عزیز نیز بهره مند می باشد؛ صرف نظر از مقالات انتشار یافته از سوی این مرکز پاتوبیولوژی و رزومه قابل قبولی که تمامی افراد حاضر در این آزمایشگاه از آن برخوردار هستند، سوالات تکراری زیادی در خصوص این آزمایشگاه به وجود آمده است که از جمله آن ها می توان به اینکه آیا در آزمایشگاه آرمین امکان ملاقلات با پزشکان آزمایشگاه وجود دارد یا نه؟ و اینکه چگونه می توان در آزمایشگاه آرمین از اطلاعات کافی در خصوص نوع آزمایش مورد نظرمان پیدا نماییم؟ اشاره داشت. برای آگاهی شما بازدید کنندگان عزیز مطلب و مراجعه کنندگان آزمایشگاه آرمین در خصوص این دو سوال پرتکرار و کلیشه باید بگوییم که اولا ملاقات با پزشکان آزمایشگاه در هر بخش پزشکی تقریبا غیر ممکن می باشد مگر در شرایط خاص و ویژه! و در خصوص پاسخ به سوال دوم نیز باید بگوییم آزمایشگاه پاتوبیولوژی آرمین بخش مقالاتی و اطلاعاتی قوی و مغتنمی را دارا می باشد که با مراجعه به این بخش به راحتی می توانید از اطلاعات مربوط به آزمایش خود و شرایط غذایی مناسب برای انجام آزمایش مورد نظرتان، آگاهی پیدا نمایید.

بخش های آزمایشگاه آرمین عبارتند از:

  • بیوشیمی
  • ایمونولوژی
  • خون شناسی
  • هورمون شناسی
  • ژنتیک مولکولی
  • پاتولوژی
  • میکروب شناسی
  • آنالیز ادرار


آزمایشگاه آرمین

کلام آخر:

آزمایشگاه آرمین یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی مجهز است. این آزمایشگاه تا کنون دستاوردها و خدمات متنوع و مهمی را در زمینه آزمایشگاهی نه تنها در تهران بلکه در کل کشور به دست آورده است. این آزمایشگاه از سال 1330 تا کنون فقط به فکر خدمت رسانی به جامعه پزشکی و آزمایشگاهی کشور بوده است و اکنون نیز با اینکه از نظر سابقه یکی از قدیمی ترین مراکز آزمایشگاهی کشور به حساب می آید ولی هر روز با تلاشی بیشتر برای تجهیز کردن محیط آزمایشگاهی خودٰ از هیچ عملی دریغ نمی کند!

نشانی آزمایشگاه آرمین: تهران – خیابان قائم مقام فراهانی – مابین خیابان مطهری و بهشتی – نبش خیابان هشتم

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *