آزمایشگاه سعادت آباد | آزمایش آنلاین

آزمایشگاه سعادت آباد

معرفی آزمایشگاه پاستورنو
آزمایشگاه پاستورنو
29 شهریور 1396
آزمایشگاه پاتوبیولوژی نصرت
آزمایشگاه نصرت
31 شهریور 1396
مرکز پاتوبیولوژی و آزمایشگاهی سعادت آباد

مرکز آزمایشگاهی و پاتوبولوژی سعادت آباد

امروزه دسترسی سریع به مراکز و موسسات خدماتی مناسب در سطح کلان شهر های شلوغ و پرترافیک جهان چالشی بسیار جدی است. صرف نظر از موسسات دولتی از جمله مهترین مراکز خدماتی در سطح جهانی مراکز درمانی و بهداشتی می باشد که سریع رسیدن به این مراکز بسیار مهم است. یکی از مراکز بسیار مهم و ضروری در امر بهداشت و درمان موسسات و مراکز آزمایشگاهی مدرن می باشد. شناخت مراکز مناسب علاوه بر صرفه جویی در وقت مراجعین در سطح شهر باعث می شود با شناخت کافی از این مراکز و فعالیت ها و مقایسه ی جنبه ی کیفی آنها بهترین و ارجع ترین مراکز برای مراجعه انتخاب کنند. حال در این متن می خواهیم به بررسی و شناسایی یکی از این مراکز در سطح کلان شهر تهران بپردازیم.

آزمایشگاه سعادت آباد

آزمایشگاه سعادت آباد:

مرکز پاتوبیولوژی و آزمایشگاهی سعادت آباد واقع در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، نبش ارغوان غربی، شماره 1 از جمله مراکز آزمایشگاهی مدرن و با سابقه در امر بهداشت و درمان و امور آزمایشگاهی می باشد.این مرکز با مدیریت فعلی دکتر شاه نظری و کادری تحصیل کرده وکاردان آماده ی خدمت رسانی به تمامی همشهریان محترم از جمله همشهریان منطقه ی دو شهر تهران می باشد. این مرکز با استفاده از تجهیزات مدرن و با فناوری کاملا نو و همچنین کادر متعهد خود این اطمینان را به مراجعین محترم خواهد داد که چه در امر نمونه برداری و چه در امر تحلیل بر روی نمونه ها و حتی در قسمت تولید خروجی با کمترین درصد خطای نسبی و بیشترین اطمینان به سلامتی و صحت شهروندان بسیار بسیار متعهد بوده و وظیفه ی خود را به شکل کم نظیری کامل و درست انجام خواهد داد.

حال در ادامه می خواهیم به طور تخصصی به برخی از خدمات این مرکز بپردازیم:

به طور کلی خدمات این مرکز به دو دسته ی عملی و آموزشی تقسیم می شود که به هر یک در زیر خواهیم پرداخت.

1_ خدمات آموزشی: این خدمات به طور کلی شامل بروشور ها، تراکت ها، ارائه ی کتابچه ها و همچنین مصاحبه های حضوری می باشد که در این مرکز انجام می شود. موضوع این خدمات عموما در مورد خطر و ریسک بیماری ها، الزام و توجه به انجام آزمایش بیماری های خاص به طور دوره ای و البته شرایط فردی مناسب برای انجام آزمایش های خاص می باشد. (منظور از حالات فردی عموما حالاتی چون ناشتایی برای آزمایش های خاص یا عدم نوشیدن آب تا مدت خاص برای انجام برخی دیگر از آزمایش ها و همچنین آشنایی با روش نمونه برداری برای برخی آزمایش های خاص چون آزمایش ژنتیکی به روش آمینوسنتز می باشد.)

2_ خدمات عملی: این خدمات به طور کلی شامل انجام تمامی آزمایش های ارائه شده توسط این مرکز می باشد که شامل آزمایش هایی چون  بیو شیمی، هماتولوژی، انگل شناسی، میکروب شناسی، سورولوژی، تجزیه ی سنگ، اسپرموگرام، آناتومیکال، فلوسینتومتری و PCR و HLA typing می باشد. نمونه برداری در این آزمایش ها به بهترین و بهداشتی ترین روش های استفاده شده در کشور های مدرن صورت می پذیرد. همچنین نگهداری و ثبت این نمونه با دقت بسیار بالا برای حراست از امانت شهروندان گرامی انجام می پذیرد. تحلیل بر روی این نمونه ها با دقت بسیار بالا در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد و جواب آزمایش ها در حداقل زمان به مراجعین ارائه می شود. همچنین این مرکز در انجام آزمایش های اورژانسی برای مراجعین خاص توانایی رساندن نتیجه ی این آزمایش ها را حتی در کمتر از یک ساعت را نیز دارا می باشد. همچنین برای سهولت در رفت و آمد برای بیمارانی خاص این مرکز اقدام به ارائه ی خدمت نمونه برداری سیار در محل منزل این عزیزان را نیز کرده است که با ارسال تیم متخصص به محل اقدام به نمونه برداری می کنند.

آزمایشگاه پاتولوژِی سعادت آباد

کلام آخر:

این آزمایشگاه به دلیل قرارگیری در منطقه ی پرتراکم شهرک غرب می تواند مکان مناسبی برای شهروندان ساکن این محلات باشد و همچنین تجهیزات پیشرفته و کادر تحصیل کرده ی این مرکز و همچنین سابقه و کارنامه ی این مرکز می تواند اطمینان بسیاری از شهروندان را برای این مرکز جلب کند.

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − = 3