Notice: Trying to get property 'display_name' of non-object in /home/azmayes2/public_html/wp-includes/author-template.php on line 104
آزمایشگاه شرق - آزمایش آنلاین
آزمایشگاه شرق

آزمایشگاه شرق

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • 06 / 04 / 1396

آزمایشگاه شرق

آزمایشگاه شرق یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی است بدان معنی که هم یک آزمایشگاه طبی است و هم یک آزمایشگاه پاتولوژی می باشد. در واقع آزمایشگاه شرق به دو بخش مجهز و جدا از هم تقسیم می شود که در هر کدام از این بخش ها، نیروهای متخصص و کارآمدی خدمات مختلف آزمایشگاهی را به بهترین شکل ممکنه به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می نمایند!

 

آزمایشگاه شرق:

آزمایشگاه شرق مکانی برای نمونه گیری به جهت تشخیص بیماری های گوناگون و همچنین محیطی برای به انجام رسانیدن آزمایش های پیشبردی است که از این جهت یکی از آزمایشگاه های با اهمیت در تهران به حساب می آید! طبق سطح بندی آزمایشگاه ها، آزمایشگاه پاتوبیولوژی شرق با توجه به خدمات و سایر امور انجامی در محیط بهداشتی و پزشکی خود، در بالاترین سطح آزمایشگاهی در حال حاضر فعالیت می کند. این آزمایشگاه با دعوت به کار از نیروهای متخصص و حرفه ای و همچنین بهره بردن از کادر مدیریتی فوق العاده توانمند خود، توانسته در طول زمان فعالیت خود، رضایت اغلب مراجعه کنندگان را جلب نماید!

آزمایشگاه پاتوبیولوژی شرق

اهداف آزمایشگاه شرق تهران:

  • ارائه روش های نوین آزمایشگاهی در مراحل مختلف آزمایش مراجعه کنندگان
  • به روز رسانی و تجهیز کردن مداوم محیط آزمایشگاهی
  • برگزاری جلسات و کلاس های آموزشی مختلف برای ارتقا سطح دانش کادر پرسنلی خود
  • انجام آزمایشات پیشبردی در زمینه های پزشکی و دارویی
  • تلاش برای هوشمند سازی بسیاری از امور جانبی محیطی آزمایشگاه ها
  • ایجاد تعامل با سایر آزمایشگاه ها به جهت هماهنگی در امور آزمایشگاهی
  • استقبال از نیروهای جوان و توانمند داخلی و دعوت به کار از آن ها

لازم به ذکر است این آزمایشگاه همانطور که گفته شد یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی می باشد که اهداف فوق را در هر کدام از بخش های طبی و پاتولوژی خود دنبال می کند. همچنین از دیگر کارهای جانبی آزمایشگاه شرق این می باشد که در کنار انجام امور آزمایشگاهی به مباحث آگاهی سازی عمومی و همچنین انتشار بروشورهای علمی و پزشکی به جهت افزایش بار علمی جامعه و همچنین آگاهی بخشی مردم از بسیاری از بیماری ها و راه های درمانی آن ها و البته اقدامات پیشگیرانه، می پردازد. آزمایشگاه شرق با ایجاد یک محیط علمی و کاربردی برای انجام آزمایشات مختلف بیماران و مراجعه کنددگان عزیز همه روز طبق ساعت کاری آزمایشگاه ها، آماده خدمت رسانی به عموم مردم عزیز تهران و سایر شهرها می باشد.

پاتوبیولوژی شرق

کلام آخر:

آزمایشگاه شرق به سبب برخورداری از یک تیم آزمایشی و مدیریتی مجرب و کارآمد، همان طور که گفته شد توانسته در طول زمان فعالیتی خود،  احساس رضایتمندی را در بسیاری از بیماران و مراجعه کنندگان خود را به وجود آورد! آزمایشگاه پاتوبیولوژی شرق تهران همچنین به علت عقد قرارداد با اکثر مراکز بیمه و همچنین سایر مراکز مالی و اقتصادی مربوطه، قدرت اجرایی خود برای انجام امور آزمایشی مردم را، بسیار بالا برده است. این آزمایشگاه با تشکیل یک تیم پرسنلی حرفه ای از: نمونه گیرها، کارشناس ها، دکترهای آزمایشگاهی و همچنین اپراتورهای نوبت دهی قادر بوده از خود به عنوان یک آزماشگاه شرقی پایتخت در مقابل خدمات و امکانات سایر آزمایشگاه های تهران و دیگر نقاط مختلف کشور، دفاع به عمل آورد!

 

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت نمونه گیری در محل کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *