آزمایش آنلاین

 

مشاوره رایگان پزشکی

تماس: 02179283000

 

چکاپ آقایان

چکاپ بانوان

چکاپ سالمندان
چکاپ جنسی
آزمایش تیرویید
آزمایش کرونا

محبوب‌ترین چکاپ‌های سلامتی

پکیج چکاپ
آزمایش زنان

با بررسی بیش از ۳۰
فاکتورحیاتی

پکیج چکاپ
آزمایش مردان

با بررسی بیش از ۳۰ فاکتورحیاتی

پکیج چکاپ
آزمایش سالمندان

با بررسی بیش از ۳۰ فاکتورحیاتی

پکیج چکاپ
سلامت جنسی

با بررسی بیش از ۳۰ فاکتورحیاتی

شاید گفتنش ساده باشد، اما همگی خوب می‌دانیم، سلامتی، یکی از مهم‌ترین نعمت‌هایی است که ما انسان‌ها داریم و گاهی آنچنان از این موضوع غفلت می‌کنیم که فقط در مواقع بیماری، تصمیم می‌گیریم با شروع فرایند بهبود، سلامتی خود را برای همیشه جدی بگیریم؛ چکاپ‌های سالانه را انجام دهیم، تغذیه درستی داشته باشیم و ورزش را یکی از اجزای اصلی زندگی قرار دهیم.

اگر به دلیل انجام چکاپ‌های سالانه، به این صفحه رسیده‌اید، به شما خوش‌آمد می‌گوییم و می‌خواهیم به شما اطمینان دهیم ما در آزمایش آنلاین انجام بسیاری از چکاپ‌ها را برای شما فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید چکاپ‌های مورد نظر را به صورت یکجا و یا جزء به جزء درخواست دهید تا متخصصین ما در زمان خواسته شده در محل حاضر شوند و نمونه‌گیری را انجام دهند. نمونه‌ها در آزمایشگاه‌های معتبر، بررسی شده و جواب‌ آزمایش‌ها هم در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد. همچنین امکان استفاده از مشاوره و ویزیت پزشک و سایر خدمات درمانی در محل را نیز دارید.

سوالات متداول

بسته به اینکه آزمایش‌هایی که درخواست داده‌اید، در دفترچه خدمات درمانی شما ثبت شده باشد و یا به صورت آزاد ثبت شده باشد، هزینه آزمایش می‌تواند تغییر کند. همچنین، برحسب اینکه آزمایش خواسته شده در چه آزمایشگاهی و با چه روشی، مورد بررسی قرار گیرد، هزینه آزمایش تغییر خواهد کرد. اما ما در آزمایش آنلاین تلاش کرده‌ایم قیمت هر آزمایش و چکاپ مورد نظر را ثبت کنیم تا پیش از درخواست، از میزان هزینه‌ها آگاهی داشته باشید.

بله، این امکان وجود دارد. گرچه توصیه می‌شود، اگر برای مثال شما قصد انجام آزمایش‌های مربوط به سلامت زنان را دارید، بهتر است تمامی آزمایش‌ها را به صورت دوره‌ای انجام دهید. اما می‌توانید بر حسب نسخه پزشک و یا نیازی که خودتان احساس می‌کنید، آزمایش مورد نظر را درخواست دهید. البته توجه داشته باشید که انجام برخی از آزمایش‌ها نیاز به نسخه و تاییدیه پزشک دارند.

ما در آزمایش آنلاین تلاش کرده‌ایم با تمامی مراکز خدمات درمانی که مجوز سازمان بهداشت و درمان دارند و در عین حال خوشنام هستند، همکاری کنیم. همچنین شما می‌توانید درخواست دهید تا آزمایش شما، در مرکز درمانی که شما خواهنش هستید، انجام شود.

آزمایش آنلاین، علاوه بر شهر تهران، در تعدای از شهرهای بزرگ مانند اصفهان، مشهد و شیراز و همینطور چالوس، دماوند و اهواز خدمات مختلف، از جمله آزمایش چکاپ کامل را ارائه می‌دهد.