آزمایشگاه پارسه

خدمات مرکز


 • پاتوبیولوژی
 • ژنتیک
 • غربالگری

اطلاعات تماس و آدرس


 • icon-mapآدرس:

  تهران، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، نبش کوچه عابدزاده، ساختمان پارسه

 • icon-phoneتلفن:

  02144287632

 • icon-webوبسایت:

  http://Parsehlab.com

ثبت درخواستicon-arrow-left
icon-mapنقشه و مسیریابی

نظرات درباره مرکز ابن سینا


 • 80%
 • 60%
 • 40%

آزمایشگاه پارسه

معرفی

 

یکی از مسائلی که دقت نتیجه آزمایشات شما را تعیین می کند، کیفیت کار و تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه مربوطه است. به ویژه در مورد آزمایشات ژنتیک که کوچکترین خطا ممکن است سرنوشت یک فرد را تغییر دهد. برای این منظور باید به سراغ آزمایشگاه های معتبری بروید که هم کیفیت خدمات بالا بوده و هم اینکه شما در کوتاه ترین زمان بتوانید آزمایش را انجام داده و نتیجه را دریافت نمایید. آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه با کادری مجرب، تجهیزات مدرن و پیشرفته و تنوع در آزمایشات، بهترین شرایط را برای شما فراهم می کند. در این مقاله بیشتر می توانید با خدمات این مرکز آشنا شده و نهایتا تصمیم با شما است که آزمایش خود را تحت نظر کدام مرکز انجام دهید.

این مسئله بسیار مهم است که نمونه آزمایشی خود را تحت نظر یک آزمایشگاه معتبر همانند آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه بسپارید چرا که کوچکترین خطا در جواب تست می تواند تمام آینده زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای مثال آزمایش های ژنتیک که برای غربالگری، ازدواج و… انجام می شوند، در صورتی که دقت کافی نداشته باشند می تواند از یک ازدواج جلوگیری نموده و یا به غلط باعث سقط جنین شوند. در آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه تجهیزات کاملا پیشرفته و متدهای علمی به روز به منظور آنالیز نمونه ها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما تمایل دارید آزمایشات خود را در این آزمایشگاه انجام دهید، می توانید یا به صورت مستقیم به آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه واقع در فلکه دوم صادقیه مراجعه کرده است.

لازم به اشاره است که این صفحه صرفا برای معرفی آزمایشگاه پارسه در نظر گرفته شده است و در صورت وجود قرارداد بین آزمایش آنلاین و این آزمایشگاه، امکان نمونه گیری در محل توسط آزمایشگاه اشاره شده وجود دارد.

خدمات آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه

زمانی که قرار است آزمایش یا نمونه ای را از بدن خود تحت نظر یک آزمایشگاه بررسی کنید، قبل از هر چیز لیستی از خدمات آن مرکز را بررسی نمایید و اطمینان حاصل کنید که در این آزمایشگاه، ضریب اطمینان در پاسخ دهی به آزمایش ها، بالا است. این امر تنها زمانی محقق می شود که آزمایشگاه مربوطه به امکانات کامل مجهز باشد. در آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه خدمات زیر برای مردم ارائه خواهد شد.

تست تشخیص جنسیت جنین قبل از تولد

در این آزمایشگاه نه تنها از طریق روش آمنیوسنتز، بلکه به کمک روش های مبتنی بر کروموزوم Y امکان تشخیص جنسیت جنین وجود دارد. مدت زمان لازم برای پاسخ دهی به آزمایش، حداکثر یک هفته خواهد بود.

تشخیص بیماری CF  فیبروز كیستیك

یکی از بیماری های ژنتیکی که در اثر انتقال ژن معیوب از پدر و یا مادر به فرزند رخ می دهد، بیماری CF فیبروز كیستیك است. این بیماری منجر به چسبنده شدن  ترشحات ریه، لوزالمعده (پانكراس)، كبد، روده وسیستم تناسلی شده و میزان نمك (Nacl) موجود در ترشحات غدد عرق نیز افزایش خواهد یافت. در آزمایشگاه پارسه به منظور تشخیص این عارضه از تست عرق استفاده می کنند. به این معنا که بخشی از بدن همانند ساعد، کتف و… را از طریق جریان الکتریکی، وادار به عرق کردن می کنند و سپس عرق را از روی پوست جمع آوری خواهند کرد. اگر میزان سدیم و کلر از حد طبیعی بیشتر باشد، نشان دهنده ابتلای کودک به این بیماری است.

تشخیص بیماری کلستریدیوم دیفیسیل

کلستریدیوم دیفیسیل عاملی است که باعث ایجاد کولیت پسودوممبرانوس و کولیت ناشی از آنتی بیوتیک رخ می دهد. این بیماری در اثر مصرف بیش از اندازه آنتی بیوتیک ایجاد می شود. در نمونه برداری از مدفوع، احتمال ابتلای فرد به این عارضه را تشخیص می دهند. متاسفانه این بیماری در افرادی بروز می کند که لازم است به دلایلی، آنتی بیوتیک زیادی را مصرف کنند.

تست بررسی حیات اسپرم

گروهی از آزمایشات در آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه در محدوده فلکه دوم صادقیه به بررسی حیات اسپرم و قابلیت باروی مرد اختصاص دارد. قبل از انجام این تست، سرعت حرکت نمونه اسپرم ها کنترل می شود اگر سرعت حرکت کمتر از ۴۰ درصد باشد، به این معنا است که مشکلی در حیات اسپره ها رخ داده و باید تست حیات انجام شود. در آزمایشگاه  پارسه درصد سلول های مرده در مقابل درصد اسپرم های بدون حرکت سنجیده می شود. باید درصد سلول های مرده کمتر باشد در غیر این صورت، زنگ خطر به صدا در می آید.

پاسخ دهی آنلاین به نمونه ها در آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه

به جرات می توان گفت یکی از بهترین اقدامات آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه در محدوده فلکه دوم صادقیه، پاسخ دهی انلاین به جواب آزمایشات است. از این پس لازم نیست مسافتی را برای گرفتن نتیجه آزمایش به آزمایشگاه طی کرده و بخشی از زمان خود را از این طریق از دست بدهید. کافی است مراحل گفته شده در سایت آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه را طی نموده و جواب تست را دریافت کنید.

ارائه مشاوره رایگان برای تست غربالگری و ناباروی

در آزمایشگاه پارسه گروهی از متخصصین مسئول ارائه مشاوره رایگان برای شما عزیزان هستند. شما می توانید پاسخ هر گونه سوال خود و یا راهنمایی جهت امور بارداری و تست های ژنتیک را تحت نظر مشاورین ما دریافت نمایید.

 

آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه در فلکه دوم صادقیه

در سال ۱۳۸۳ تحت نظر دکتر میر مجید مصلائی آزمایشگاه ژنتیک و پاتوبیولوژی پارسه در فلکه دوم صادقیه فعالیت خود را آغاز نمود. در شرایط فعلی ترافیک تهران، یکی از مهمترین موانعی که باعث می شود مردم از انجام آزمایش خون و یا آزمایش ژنتیک خودداری نمایند، رفتن به آزمایشگاه است.

خدمات ویژه آزمایش آنلاین

همچنین شما میتوانید از خدمات در منزل آزمایش آنلاین بهره مند شوید ، تست کرونا در منزل با تعرفه دولتی که میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید

گالری تصویر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس و آدرس


 • icon-mapآدرس:

  تهران، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، نبش کوچه عابدزاده، ساختمان پارسه

 • icon-phoneتلفن:

  02144287632

 • icon-webوبسایت:

  http://Parsehlab.com

ثبت درخواستicon-arrow-left
icon-mapنقشه و مسیریابی