آزمایش آنلاین

آزمایشگاه نیاوران

آزمایشگاه نیاوران

4

تخصص ها: آنالیز ادرار، انعقاد، انگل شناسی، ایمنولوژی، بیوشیمی، خون شناسی، سرولوژی، مولکولی، میکروب شناسی

ساعات کاری: 7 الی 19

آدرس: نیاوران، نبش کامرانیه شمالی، پ 54، طبقه دوم

تلفن: 22291677

مشارکت کنید

و به تصمیم هزاران نفر کمک کنید و امتیاز بگیرید!

امتیاز و نظر کاربران

4 1 نفر
کیفیت خدمات:
80%
رفتار پرسنل:
80%
محبوبیت:
80%

آزمایشگاه نیاوران یک آزمایشگاه تشخیص طبی مجهز و نیروهای کاری متخصص است. این آزمایشگاه از ابتدا تا کنون تنها در مسیر ارتقا سطح کیفی آزمایشگاهی و همچنین بالا بردن امکانات و تجهیزات خود عمل کرده است. آزمایشگاه نیاوران صرف نظر از داشتن بخش های مرتبط با حیطه فعالیتی خود، از نیروهای متخصص و کارشناسانی مجرب در زمینه تشخیص طبی نیز برخودار است. این آزمایشگاه همچون سایر مراکز تشخیص طبی از یک سری کارشناس حرفه ای دعوت به کار نموده است تا فارغ از استفاده حداکثری از زمان، بتواند با درصد اطمینان بخشی بیشتری آزمایشات مربوط به خود را انجام دهد.

از جمله کارشناسانی که در هر آزمایشگاه تشخیص طبی شاغل هستند و در آزمایشگاه نیاوراننیز به همین شکل است، می توان به مسئول فنی آزمایشگاه که بایستی دارای یکی از مدارک علوم آزمایشگاهی باشد؛‌ کارشناس آزمایشگاه که می تواند لیسانسه علوم آزمایشگاهی و سایر رشته های مرتبط با آن باشد؛‌کارشناس ارشد و یا ارشد بالینی و در نهایت نیز کاردان آزمایشگاه که همان فوق دیپلم رشته های آزمایشگاهی است، اشاره کرد!

در خصوص آزمایشگاه تشخیص طبی نیاوران شاید سوالاتی در ذهنتان به وجود آمده باشد که اصلا این آزمایشگاه در کجا هست و هزینه های انجام آزمایشاتی آن آیا با دیگر مراکز تشخیص طبی برابر است و یا خیر و اینکه چقدر طول می کشد تا نتایج آزمایش گرفته شده را اعلام کنند؟ در خصوص نشانی آزمایشگاه باید گفت که آزمایشگاه نیاوران در خیابان باهنر – چهار راه کامرانیه قرار گرفته است و در جواب سوال دوم نیز باید بگوییم که قطعا هرینه های تمامی آزمایشگاه های کشور بر اساس تعرفه مشخصی است اما اینکه آزمایشگاهی به دلیل استفاده از امکانات و تجهیزات پزشکی بهتر و باکیفیت تری بخواهد اندکی تعرفه پزشکی و آزمایشگاهی خود را بالا ببرد، بستگی به سطح آزمایشگاه دارد و کاملا طبیعی می باشد چرا که شما برای انجام آزمایش خود حالا از نوع، آزمایشگاهی همچون آزمایشگاه نیاوران را انتخاب کرده اید که هم از رزومه بسیار قابل قبولی برخودار است و هم از کادر و ابزار پزشکی! و در خصوص سوال سوم که اغلب مراجعه کنندگان ذهن خود را درگیر آن می کنند باید بگوییم که آزمایشگه نیاوران یک آزمایشگاه تشخیص طبی است که پس از گرفتن نمونه کار تحلیل و بررسی آن را شروع می کند؛ حال اینکه نتیجه این تحلیلات و بررسی ها کی آماده ارائه به بیماران و مراجعه کنندگان شود، بستگی به نوع آزمایشگاه و نوع بیماری تشخیص داده شده از سوی پزشک معالج می باشد اما در هر حال باید بدانید آزمایشگاه نیاوران تمام سعی و تلاش خود را می کند تا هر چه زود تر جواب آزمایشات شما مراجعه کنندگان عزیز مشخص شود و به دستتان برسد.

لازم به اشاره است که این صفحه صرفا برای معرفی آزمایشگاه نیاوران در نظر گرفته شده است و در صورت وجود قرارداد بین آزمایش آنلاین و این آزمایشگاه، امکان نمونه گیری در محل توسط آزمایشگاه اشاره شده وجود دارد.

آزمایشگاه های نزدیک به این آزمایشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

ارزیابی شما چیست؟

اگر قبلاً به آزمایشگاه نیاوران مراجعه نموده اید، می توانید ارزیابی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

کیفیت خدمات:
رفتار پرسنل:
علاقه مندی شما:
ثبت تصاویر شما

چنانچه تصویری از این مرکز دارید و می خواهید آن را با سایرین به اشتراک بگذارید، کافیست وارد سایت شود.