آزمایشگاه قلهک

خدمات مرکز


 • انگل شناسی
 • پاتوبیولوژی
 • ژنتیک
 • سرولوژی
 • هماتولوژی

اطلاعات تماس و آدرس


 • icon-mapآدرس:

  تهران، خیابان شریعتی، جنب مترو قلهک، خیابان کدویی پلاک 5

 • icon-phoneتلفن:

  02122600413

 • icon-webوبسایت:

  http://gholhak-lab.com

ثبت درخواستicon-arrow-left
icon-mapنقشه و مسیریابی

نظرات درباره مرکز ابن سینا


 • 80%
 • 60%
 • 40%

آزمایشگاه قلهک

خوشبختانه در استان تهران آزمایشگاه های معتبری وجود دارد که شما می توانید جهت انجام هر گونه آزمایشات مورد نیاز جهت کنترل وضعیت سلامت بدن، تست های بارداری و… به این مراکز مراجعه کنید. آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک واقع در جنب مترو قلهک تحت نظر افراد متخصص جهت نمونه برداری و انجام آزمایشات مرتبط با پاتوبیولوژی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما می توانید به دو صورت از خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک استفاده کنید.

لازم به اشاره است که این صفحه صرفا برای معرفی آزمایشگاه قلهک در نظر گرفته شده است و در صورت وجود قرارداد بین آزمایش آنلاین و این آزمایشگاه، امکان نمونه گیری در محل توسط آزمایشگاه اشاره شده وجود دارد.

موقعیت جغرافیایی آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک

آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک در محدوده مترو قلهک قرار دارد. در صورتی که شما در این منطقه زندگی می کنید، به راحتی می توانید حضورا به این آزمایشگاه مراجعه نمایید. البته با توجه به اینکه آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک جنب مترو قلهک واقع شده است لذا شما از هر منطقه از تهران به راحتی می توانید از طریق مترو به این مرکز مراجعه نمایید. با این حال باز هم افرادی هستند که به دلیل تنگی وقت، تمایلی به انجام آزمایش و مراجعه به مراکز مربوطه ندارند.

خدمات آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک

به طور کلی مجموعه ای از آزمایشات و تست هایی که به تشخیص بیماری ها در بدن کمک می کند، آزمایشات پاتوبیولوژی گفته می شود. این قبیل تست ها علاوه بر جنبه تشخیصی، از چند منظر دیگر نیز حائز اهمیت هستند:

 • شروع درمان بیماری با متد صحیح
 • کنترل روند درمان بیماری
 • تعیین خطر ابتلا به بیماری خاص
 • پیشگیری از بروز بیماری با انجام اقدامات به موقع و مناسب

در همین راستا برخی از مهمترین آزمایشاتی که توسط آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک انجام می شود عبارتند از:

آزمایش کبد

کلیه تست هایی که مربوط به سلامتی کبد هستند در آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک انجام می شود. کوچکترین خلل در کارکرد این اندام از بدن، می تواند عوارض خطرناک و حتی غیر قابل جبرانی داشته باشد. در صورتی که اطلاع به موقع از این مشکلات، می تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کند.

آزمایش بیوشیمی

اندازه گیری میزان آهن ، انواع ویتامین ها، پروتئین ها، قند خون و… در بدن به عنوان یک شاخص در تعیین وضعیت فعلی سلامتی بدن شناخته شده است. بدن انسان باید در یک روند تعادلی قرار داشته باشد در غیر این صورت کمبود و یا بیش تر بودن هر کدام از مواد نشان دهنده وجود بیماری در بدن است.

آزمایش ایمنولوژی

این قبیل از آزمایش براساس بررسی سیستم ایمنی بدن انجام می گیرد. برخی از بیماری ها همانند عفونت، ابتلا به ویروس و.. بر روی شمار گلبول های سفید و قرمز خون، ساختار آن ها و… تاثیر می گذارد. بررسی هر کدام از این موارد می تواند هشداری برای بیماری باشد که از نظر ابتلا به بیماری در چه سطحی به سر می برد.

آزمایش انگل شناسی

متاسفانه یکی از بیماری های شایع به ویژه در کودکان، ابتلا به انگل های سیستم گوارشی است. در آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک کلیه تست های مرتبط با تشخیص این قبیل از بیماری ها و همچنین آزمایشات کنترل روند درمان انجام گرفته و در اسرع وقت پاسخگویی انجام می گیرد.

آزمایش سرولوژی

در بدن همه موجودات، میزان مشخصی از آنتی بادی ها وجود دارد که بدن را حمله میکروب ها، عوامل خطرناک و.. حفظ می کند. سطح و کارایی این آنتی بادی ها به عنوان مهمترین فاکتور در تشخیص بیماری شناخته شده اند. ابتلا به حصبه، تب مالت، سفیلیس و… از جمله مواردی است که توسط آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک تشخیص داده می شود.

آزمایش هماتولوژی

این دسته از آزمایشات و تست ها به بررسی شرایط خونی بدن می پردازند. خون از سلول های متعدد تشکیل شده و وظیفه گردش در بدن برای انتقال ماده و انرژی، پاکسازی اندام ها از سموم و… را برعهده دارد. هر گونه مشکلی که در این بخش پیش بیاید، می تواند بیماری های خطرناک شامل سکته های قلبی و مغزی، سرطان، از کار افتادگی اندام ها و … را به دنبال داشته باشد. لازم است نه تنها افراد بیمار بلکه برای کنترل وضعیت خون در بازه های زمانی منظم، به آزمایشگاه هایی همانند آزمایشگاه پاتوبیلوژی قلهک واقع در محدوده مترو قلهک مراجعه کردهو آزمایشcbc  را کنترل کنید.

پاسخگویی آنلاین در آزمایشگاه پاتوبیولوژی قلهک

در این آزمایشگاه به منظور سهولت در ارائه خدمات و رفاه شما مردم عزیز، امکان دریافت اینترنتی جواب هر کدام از تست ها فراهم شده است.

 

 

خدمات ویژه آزمایش آنلاین

همچنین شما میتوانید از خدمات در منزل آزمایش آنلاین بهره مند شوید ، تست کرونا در منزل با تعرفه دولتی که میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید

 

گالری تصویر


6 دیدگاه ها

 1. افسانه عبدموسوی گفت:

  این آزمایشگاه به هیچ وجهه خوب نیست .و من اصلا به جوابهای آن اعتماد ندارم چون با انجام آزمایش من و همسر و فرزندم ،اطلاعات مربوط به فرزندم را اطلاعات پسرم را اشتباه وارد کرده و با گرفتن این هزینه بالا با اینکه شماره کد ملی درست است ولی نام پسرم را اصلاح نمیکند و جواب آزمایش بدرد نمیخورد چون اسم را اشتباه وارد کرده اند و جوابگو اشتباه خود نیستند .حال آنکه هزینه را بطور کامل گرفته اند . و هر چقدر به خود آزمایشگاه هم زنگ میزنیم جواب درستی نمیدهند و یا گوشی را برنمیدارند ….. لطفا اصلا به آزمایشگاه آنلاین و آزمایشگاه قلهک جنب مترو قلهک مراجعه نفرمایید .

 2. نظری گفت:

  سلام
  هزینه آزمایش ها در این آزمایشگاه حداقل دو برابر آزمایشگاه های دیگر می باشد.اسم بیمار را بر روی برگه آزمایش اشتباه نوشتند.آزمایش هایی که پزشک درخواست کرده اند را به طور کامل انجام نداده اند.

 3. ازیتا امیربیگی گفت:

  بسیار عالی هستن کارمتدان شما

 4. ملیحه گفت:

  بدترین آزمایشگاهی که تا بحال دیدم کیفیت کارشون بسیار پایین و هزینه دریافتی شون بالاتر از همه جاست و بدتر از همه نحوه رفتارشون بسیار بد بود

 5. خانم رقیه حسین خانی(فرد) گفت:

  چرا واردسایت آزمایشگاه میشیم وشماره پذیرش وکدملی رو میزنیم جواب آزمایش ارسال نمیشود جواب نمیاد وهربار می نویسه اطلاعات واردشده صحیح نمیباشد درصورتی که کدملی وشماره پذیرش رو کاملا صحیح ودرست تایپ میکنیم خواهشا پیگیری شود

 6. خانم رقیه حسین خانی(فرد) گفت:

  واردسایت آزمایشگاه میشیم وشماره پذیرش وکدملی رو میزنیم جواب آزمایش ارسال نمیشود جواب نمیاد وهربار می نویسه اطلاعات واردشده صحیح نمیباشد درصورتی که کدملی وشماره پذیرش رو کاملا صحیح ودرست تایپ میکنیم خواهشا پیگیری شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس و آدرس


 • icon-mapآدرس:

  تهران، خیابان شریعتی، جنب مترو قلهک، خیابان کدویی پلاک 5

 • icon-phoneتلفن:

  02122600413

 • icon-webوبسایت:

  http://gholhak-lab.com

ثبت درخواستicon-arrow-left
icon-mapنقشه و مسیریابی