آزمایش آنلاین

آزمایشگاه دکتر قلی زاده – دکتر اسفندی

آزمایشگاه دکتر قلی زاده – دکتر اسفندی

4
مشارکت کنید

و به تصمیم هزاران نفر کمک کنید و امتیاز بگیرید!

امتیاز و نظر کاربران

4 1 نفر
کیفیت خدمات:
80%
رفتار پرسنل:
80%
محبوبیت:
80%
آزمایشگاه توسط دکتر عظیم قلی زاده صفّار متخصص علوم آزمایشگاهی بالینی در سال 1373 در شهرستان ورامین تاسیس شد. این آزمایشگاه درفضایی حدود 500 متر مربع خاص آزمایشگاه تشخیص طبی ایجاد شده است.
آزمـــایشگاه پـاتوبیولوژی و مولکولی دکتر قلی زاده – دکتر اسفندی با بیش از دو دهه تجربه در سایه هیئت مدیره متخصص ومجرب و با بهره گیری از پرسنل کارا و هـوشمند و نیز تجهیزات بروز آزمــایشگاهی آماده ارائه بهترین ، دقیق ترین و سریع ترین خدمــات آزمایشگاهی در زمینــه پـــــاتولوژی ، بیمـــاریهای خــاص ، غربالگری جنین و مولکولی به بیماران می باشد.
آزمایشگاه دارای بخشهای بیولوژی مولکولی، هماتولوژی، سرولوژی، میكروبیولوژی، بیوشیمی، ایمونولوژی، انگل شناسی، آنالیز مایعات، هورمون شناسی و پاتولوژی میباشد. در این بخشها علاوه برارائه خدمات روتین آزمایشگاهی، آزمایشات تخصصی متعددی نیز ارائه می شود. درحال حاضر حدود 15 نفر نیروی دانشگاهی با مدارک تحصیلی مختلف شامل کاردان علوم آزمایشگاهی، کارشناس، کارشناس ارشد، متخصص علوم آزمایشگاهی و پزشک متخصص پاتولوژیست، در این آزمایشگاه مشغول بکار می باشند. این افراد دوره های متعددی درارتباط بارشته های تخصصی خود را گذرانده اند تا در ارائه خدمات بهتر به بیماران گرامی، کارآمد باشند. یکی از بخشهای فعال آزمایشگاه بخش کنترل کیفیت است. کنترل کیفیت به روشهای كشوری، بین آزمایشگاهی و داخل آزمایشگاهی انجام می پذیرد.
آشنایی با دستگاه های مورد استفاده در بخش های مختلف آزمایشگاه پـاتوبیولوژی و مولکولی دکتر قلی زاده – دکتر اسفندی
بخش هماتولوژی دارای دو دستگاه فول دیف Nihon Kohden و Mindray BC6800 می باشد که با سنجش دقیق CBC به روش فلوسایتومتری نتایج قابل اعتمادی در این زمینه ارائه می دهد.
در بخش بیوشیمی از دستگاه های قدرتمندی همچون HITACHI 917 و Cobas integra 400 plus (تحت لیسانس Roche آلمان) برای انجام تست های بیوشیمی با دقت بسیار بالا و کنترل کیفی روزانه استفاده می شود، تا شاهد نتایج صحیحی در این زمینه باشیم.
در این آزمایشگاه الکتروفورز هموگلوبین و پروتئین های خون نیز توسط دستگاه تمام اتوماتیک Sebia با قدرت تفکیک بسیار بالا انجام می شود.
از آنجا که بخش هورمون شناسی آزمایشگاه دارای ترافیک بالای نمونه است، مدیریت آزمایشگاه برای بالا بردن دقت در جوابدهی و انجام تست های هورمونی به صورت اورژانس اقدام به تهیه دو دستگاه تمام اتوماتیک Cobas e 411 از شرکت Roche آلمان و  Immulite XPI از شرکت زیمنس آلمان نموده تا در زمینه هورمونی نیز شاهد بالاترین کیفیت خدمات باشیم.
همگام با روی کار آمدن تست های مولکولی در کشور جهت افزایش دقت در بررسی های بیماری های عفونی و اتوایمیون و غیره، مدیریت آزمایشگاه بخش بیولوژی مولکولی را راه اندازی نموده است تا در این زمینه نیز آماده خدمت رسانی به بیماران باشیم. در این بخش نیز از بهترین دستگاه موجود در کشور به نامCorbett Real Time PCR تحت لیسانس کیاژن آلمان استفاده می شود، تا با بهره گیری از این تکنولوژی و کیت های با کیفیت اروپایی شاهد نتایجی دقیق در این زمینه باشیم.
لازم به اشاره است که این صفحه صرفا برای معرفی آزمایشگاه دکتر قلی زاده در نظر گرفته شده است و در صورت وجود قرارداد بین آزمایش آنلاین و این آزمایشگاه، امکان نمونه گیری در محل توسط آزمایشگاه اشاره شده وجود دارد.
آزمایشگاه های نزدیک به این آزمایشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

ارزیابی شما چیست؟

اگر قبلاً به آزمایشگاه دکتر قلی زاده – دکتر اسفندی مراجعه نموده اید، می توانید ارزیابی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

کیفیت خدمات:
رفتار پرسنل:
علاقه مندی شما:
ثبت تصاویر شما

چنانچه تصویری از این مرکز دارید و می خواهید آن را با سایرین به اشتراک بگذارید، کافیست وارد سایت شود.