آزمایشگاه دانش

خدمات مرکز


 • پاتولوژی
 • تجزیه ادرار
 • میکروب شناسی
 • هورمون شناسی

اطلاعات تماس و آدرس


 • icon-mapآدرس:

  استان تهران، تهران، خیابان طالقانی، بین خیابان وصال و فریمان

 • icon-phoneتلفن:

  02162974

 • icon-webوبسایت:

  http://www.danesh-lab.com

ثبت درخواستicon-arrow-left
icon-mapنقشه و مسیریابی

نظرات درباره مرکز ابن سینا


 • 80%
 • 60%
 • 40%

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش

معرفی

آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش با ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی و با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و مبتنی بر اتوماسیون کامل آزمایشگاهی، سعی بر این داشته است تا خدماتی متمایز به مردم عزیز ارائه نماید. احترام به مراجعین، پاسخگویی مناسب، بهبود مستمر و ارائه خدمات بروز سرلوحه تمامی مدیران و کارکنان آزمایشگاه دانش می باشد. آزمایشگاه دانش با دارا بودن بخش های متنوع و مختلف، جزو یکی از آزمایشگاه های موثر کلان شهر تهران است. مسئول فنی این آزمایشگاه آقای دکتر محمد اسماعیل جعفری است.

آزمایشگاه دانش خدماتی همچون سرولوژیی، پاتولوژی، هورمون شناسی، انگل شناسی، بیوشیمی، هماتولوژی، میکروب شناسی، ایمنی شناسی و تجزیه ادرار را به مردم ارائه می دهد. آزمایشگاه دانش سال هاست که در اختیار داشتن متخصصین متعهد و حرفه ای و امکانات پیشرفته و روز دنیا در جهت ارائه خدمات به مردم به فعالیت می پردازد. آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش تلاش دارد تا با ارائه جواب ها و تشخیص های دقیق و سریع شرایط مطلوبی را برای نیازمندان به این موضوع فراهم آورد.

لازم به اشاره است که این صفحه صرفا برای معرفی آزمایشگاه دانش در نظر گرفته شده است و در صورت وجود قرارداد بین آزمایش آنلاین و این آزمایشگاه، امکان نمونه گیری در محل توسط آزمایشگاه اشاره شده وجود دارد.

خدمات آزمایشگاه دانش

آزمایشگاه دانش دارای تجهیزاتی مبتنی بر اتوماسیون آزمایشگاهی است که با استفاده از آن به ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی می پردازد. شعار این آزمایشگاه احترام و اکرام مراجعین و ارائه پاسخ مناسب به آن ها و ارتقا سطح ارائه خدمات به مردم و شهروندان است. این آزمایشگاه در شهر تهران، خیابان طالقانی، حد فاصل خیابان وصال و فریمان، رو به روی سینما عصر جدید قرار دارد.

آزمایشگاه‌ پاتوبیولوژی دانش با لطف و عنایت پروردگار متعال و به منظور ایفای نقش آزمایشگاهی خود در جهت کمک به تشخیص صحیح، دقیق و سریع‌تر بیماری‌ها، حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه، کسب اعتبار ملی ، با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و به‌روز آزمایشگاهی، نیروی انسانی ورزیده و مجرب در محیطی علمی در بهمن ماه سال 1380 توسط خانم دکتر مهنوش داوود زاده  پا به عرصه خدمت نهاده است.

آزمایشگاه‌ پاتوبیولوژی دانش با اعتقاد بر مدیریت علمی و سیستماتیک در سال 1398 موفق به اخذ استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 ، سیستم مدیریت رضایت مندی مشتریان ISO 10002:2018 و نظام آراستگی محیط کار 5S)) می باشد.لازم به ذکر است که طی ممیزی های مراقبتی بطور سالیانه گواهی نامه های مذکور قابل تمدید می باشند .آزمایشگاه پاتوبیولوژی دانش با هدف هوشمند سازی آزمایشگاه به منظور ارائه خدمات هوشمند و متفاوت به مراجعین و پزشکان محترم به استفاده از نرم افزار ها و امکانات سخت افزاری ویژه پرداخته است .پرسنل فنی این مرکز ،علاوه بر طی دوره های آموزشی اپراتوری هر یک از تجهیزات فنی ،هر کدام پس از طی مراحل ارزیابی اولیه و آموزش سالیانه براساس تقویم زمانبندی آموزشی با نظارت مسئول آموزش ارتقاء می یابند .از افتخارات این مرکز ،همکاری با چندین آزمایشگاه دولتی و خصوصی و…جهت انجام تست های تخصصی می باشد .از آخرین اقدامات این آزمایشگاه تلاش برای دستیابی به گواهینامه ملی تایید مرکز صلاحیت ایران و اخذ استاندارد  ISO 15189:2012 می باشد.

 

 

پاتولوژی چیست؟

پاتولوژی یا همان آسیب شناسی از نظر لغت از دو بخش تشکیل شده است که واژه patho به معنی عذاب و درد و رنج می باشد و واژه logy به معنی تحقیق و مطالعه می باشد. اگر به صورت تخصصی تر به این علم نگاه کنیم پاتولوژی شامل دستورالعمل هایی است شامل علوم بالینی و علوم پایه که به جهت تحقیق بر روی تغییرات بنیادی و عملکرد سلول ها، اندام ها و بافت ها بدن که زمینه ساز به وجود آمدن بیماری های مختلف می باشد به بررسی و تحقیق می پردازد. در کل می توان گفت که پاتولوژی به معنای علت شناسی و بررسی اتفاقاتی است که باعث بروز علایم و بیماری ها می شود.

آسیب شناسی به دو بخش آسیب شناسی عمومی و آسیب شناسی سیستمیک تقسیم می شود. آسیب شناسی عمومی ملاک را بر پاسخ های اساسی بافت ها و سلول هایی قرار داده که محرک های آسیب شناسی نشان می دهند؛ اما آسیب شناسی سیستمیک فقط پاسخ های خاصی که اعضای تخصیص یافته بدن نشان می دهد را مورد بررسی قرار می دهد.

گالری تصویرNotice: Uninitialized string offset: 0 in /home/azmayes2/public_html/wp-content/plugins/nt-az/templates/partials/single-health-center.php on line 195

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس و آدرس


 • icon-mapآدرس:

  استان تهران، تهران، خیابان طالقانی، بین خیابان وصال و فریمان

 • icon-phoneتلفن:

  02162974

 • icon-webوبسایت:

  http://www.danesh-lab.com

ثبت درخواستicon-arrow-left
icon-mapنقشه و مسیریابی