آزمایشگاه بقراط

خدمات مرکز


 • پاتوبیولوژی
 • ژنتیک

اطلاعات تماس و آدرس


 • icon-mapآدرس:

  تهران، خیایان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیروی هوایی

 • icon-phoneتلفن:

  02177484940

 • icon-webوبسایت:

  http://boghratlab.com

ثبت درخواستicon-arrow-left
icon-mapنقشه و مسیریابی

نظرات درباره مرکز ابن سینا


 • 80%
 • 60%
 • 40%

آزمایشگاه بقراط

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بقراط در سال 1350 توسط مرحوم استاد دکتر حسین سعادت زاده استاد بخش ایمنولوژی و سرولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران در خیابان شاهپور سابق (وحدت اسلامی فعلی) تاسیس و در سال 1360 به  شرق تهران، انتهای خیابان پیروزی منتقل گردید. در این سال مسئولیت و اداره آزمایشگاه به عهده 3 نفر از شاگردان آن مرحوم به نام های ، دکتر محمدرضا منافی، دکتر محمدتقی حقی آشتیانی و دکتر محمدعلی بهار واگذار گردید.

لازم به اشاره است که این صفحه صرفا برای معرفی آزمایشگاه بقراط در نظر گرفته شده است و در صورت وجود قرارداد بین آزمایش آنلاین و این آزمایشگاه، امکان نمونه گیری در محل توسط آزمایشگاه اشاره شده وجود دارد.

کیفیت خدمات آزمایشگاه بقراط

این آزمایشگاه به دلیل توجه و برخورداری از کیفیت و دقت بالای آزمایشات و تجهزات و وسایل و امکانات فراوان و تنوع آزمایشات در طی مدت کوتاهی به یکی از بهترین و بزرگترین و دقیق ترین آزمایشگاه های تهران و کشور مبدّل گردید، به طوریکه در حال حاضر آزمایشگاه در فضائی بیشتر از 2000 مترمربع و حدود 150 پرسنل در مقاطع مختلف دکترا – کارشناسی ارشد – کارشناس و کاردان و پزشکان متخصص مشغول ارائه خدمات به پزشکان و بیماران این منطقه می باشد . در حال حاضراین آزمایشگاه در بخش های تخصصی و فوق تخصصی ارائه خدمات می نماید که شامل بخشهای زیر است:
پاتولوژی-هماتولوژی-بیوشیمی خون-داروها-سرولوژی-ایمونولوژی-هورمون شناسی-تومورمارکرها-بیوشیمی ادرار-میکروبشناسی-پارازیتولوژی-پی سی آر

ماموریت آزمایشگاه

بیانیه ماموریت 

 با اعتقاد به اینکه اخلاق حرفه ایی و متعهدانه در آزمایشگاه تشخیص طبی نظیر تخصص تاثیر گذار است , همواره می کوشیم تا با دمیدن روح تعهد در تمامی مدیران و کارکنان آزمایشگاه خود , نسبت به مردم و شهری که در آن زندگی می کنیم , وفاداری و توجهمان را به اثبات برسانیم.تلاشهایمان در جهت تامین خدمات آزمایشگاهی تشخیص طبی و ارایه جوابهای صحیح , دقیق و به موقع می باشد.به گونه ای که رهنمود و کمک شایانی برای جامعه پزشکان درراستای پیشگیری , تشخیص دقیق و به موقع , درمان موثر و کنترل بیماریها باشد. معتقدیم که بدون شک ارتقاء علمی و آگاهی کارکنان ما موجب رشد و تعالی سلامت همشهریان عزیزمان و ضامن بقای خوش نامی , اعتبار و سودآوری سازمانمان خواهد بود.

 

 

گالری تصویر


1 دیدگاه

 1. روحانی گفت:

  سلام آزمایشگاه بسیار مجهز و خوب هست ولی خیلی بده که با هیچ بیمه تکمیلی کار نمیکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس و آدرس


 • icon-mapآدرس:

  تهران، خیایان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیروی هوایی

 • icon-phoneتلفن:

  02177484940

 • icon-webوبسایت:

  http://boghratlab.com

ثبت درخواستicon-arrow-left
icon-mapنقشه و مسیریابی