آزمایش آنلاین

آزمایش چکاپ پزشکی خانم ها

آزمایش چکاپ پزشکی خانم ها، با رویکرد جهان شناسی اهمیت دوچندان پیدا می کنه . خیلی از امراض هستند که ابتلا به آنها بار پشیمانی زیادی داره و با تاثیر بر چهره و ظاهر ، بر روح و روان تاثیر گذار هستند . به عنوان مثال میشه به سرطان سینه که شایع ترین سرطان در میان خانم هاست اشاره کرد،که هر چه زودتر متوجه این سرطان بشی ، برای جلوگیری از مبتلا شدن و پیشرفت و از بین بردنش موثرتره، و از چلنج درگیری با بیماری شایع خانمها در امان میمونید. معمولاً به دلایل مختلف مثل وقت نداشتن، نسخه نداشتن و غیره نمی ریم آزمایش بدیم، ولی با استفاده از این سیستم آزمایش آنلاین، متخصصین آزمایشگاه به محل شما می آن و آزمایشتونو می گیرن.

بدون هزینۀ ایاب و ذهاب به منزل شما و نمونه گیری در محل رایگان.
به عنوان مثال در پکیج آزمایش چکاپ شمارۀ 3 راحت می تونید از سلامت خودتون در مورد سرطان سینه مطمین بشین. آزمایش چکاپ پزشکی خانم ها چه کاربردی داره؟ تاحالا فکر کردین هستن خانمهایی که زیبایی ظاهری خودشون رو بدون استفاده از لوازم آرایشی حفظ می کنند که راز زیباییشون چیه و چجوری می تونن جذاب جلوه کرده و بی نقص به حساب بیان ؟

شما می توانید به راحتی با انتخاب یکی از 3 پکیج چکاپ زیر، نسبت به بررسی کامل سلامتی خود اقدام نمایید.

ضرورت های آزمایش چکاپ دوره ای

هر فردی می بایست در طول عمر خویش در فواصل زمانی معینی اقدام به انجام آزمایش های کلی پزشکی بنماید. برخی بیماری‌ها به علت اینکه عوامل ایجاد‌کننده بیماری، ناشناخته است یا ممکن است چند عامل مختلف در ایجاد بیماری نقش داشته باشند؛ قابل پیشگیری نیستند. لذا تشخیص زودرس این بیماری‌ها با استفاده از چک آپ های دوره ای به دلیل میسر ساختن درمان سریع و مؤثر، کاهش عوارض بیماری و همچنین کاهش هزینه‌های درمانی در علم پزشکی اهمیت ویژه‌ای دارد. پس به این ترتیب می‌توان گفت حتی افراد سالم جامعه که هیچ گونه بیماری و سابقه فامیلی بیماری هم ندارند؛ باید آزمایش‌های چکاپ (check up) را انجام دهند.

بيماري‌هاي جدي و مزمن اين روزها بسيار متداول شده‌اند بسياري از افراد در ترس ابتلا به آنها زندگي مي‌كنند. اما به جاي اينكه نگران اين باشيد كه چه اتفاقي ممكن است بيفتد، چرا براي پيشگيري از آنها اقدام نمي‌كنيد؟ زندگي هيچ تضميني ندارد برای اغلب مردم تنها چند اقدام پیش گیرانه راه‌گشاست. سلامت تان را بهبود ببخشید و تندرست و شاد باشید. پس آن‌قدر منتظر نشوید تا کار از کار بگذرد و بیماریها به سراغ تان بیایند. می توانید همین حالا شروع کنید و تغییرات کوچکی در سبک زندگی تان به وجود آوریداما رفتارهاي هوشمندانه نتیجتاً مثمر ثمر خواهد بود. آزمایش چکاپ پزشکی یکی از بهترين راه‌ها براي جلوگيري از بيماري و شروع راهي تازه براي داشتن يك زندگي سالم و طولاني را برايتان معرفي مي‌كند.

دانلود کتاب اثرات چکاپ دوره ای بر زیبایی و جوانی

1اثرات سلامت کبد و تاثیر آن روی پوست و چشم
اگر پوستی لک دار ، جوش دار یا زردرنگی دارید کبدتان را چک کنیدیکی از علایم سرطان کبد که گاهی اوقات دیده می شود، زردی چشم ها و پوست است
2تیروئید؛ غدۀ تناسب اندام
اگر بدون دلیل خاصی لاغر یا چاق هستید و یا حتی احساس گر گرفتگی و خستگی دارید غده تیروئیدتان را چک کنید
3اثر وضعیت هورمون های زنانه بر ریزش مو
تغیر هورمون های جنسی زنانه علت شایع ریزش مو در دختران جوان میباشد میزان کارکرد غذۀ تیروئید تاثیر عمده ای بر تناسب اندام دارند.
4اثر کمبود ویتامین D بر پوسیدگی دندان
ویتامین D سلامت دندان ها نقش به سزایی دارد هم چنین اگر سردرد و سر گیجه دارید یا درد و ضعف ماهیچه ها و عفونت های مکرر امان شمارا بریده است ، عرق بیش از حد میکنید ویتامین دی بدنتان را کنترل کنید