ویزیت دامپزشک در منزل

دقدقه جابجایی پت های خود را نداشته باشید با ویزیت دامپزشک در منزل این مشکل را برای خود حل کنید

بر خط

مزایای ویزیت دامپزشک در منزل

امروزه داشتن حیوان خانگی تبدیل به علاقه مندی اکثر افراد شده که البته باید از جوانب مختلفی مورد بررسی قرار بگیرد و باید بدانید که محافظت از سلامتی آنها اولین مسئولیت شماست. با کمک ویزیت دامپزشک در منزل می‌توان خدمات بسیار زیادی که حیوانات خانگی اغلب به صورت منظم به آنها احتیاج دارند را دریافت کنید. این خدمات عبارتند از عقیم سازی، معاینه و تزریقات در منزل، تزریق واکسن، تزریق میکروچیپ، صدور شناسنامه و گواهی سلامت، شست و شو، کوتاهی مو و ناخن و... . برای دریافت هر یک از این خدمات تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

ویزیت دامپزشک در منزل چه خدماتی را ارائه می‌دهند؟

از جمله خدماتی که در ویزیت دامپزشک در منزل در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه می‌شوند، عبارتند از:

صدور گواهی سلامت

برخی از کشورها برای ورود حیوانات از کشور دیگری به داخل کشور خود دارای قوانین مختلفی هستند. از جمله مدارک لازمی که باید برای ورود به کشور دیگری با حیوان خانگی خود به همراه داشته باشید، گواهی سلامت است. وجود بیماری‌های مشترک میان برخی از حیوانات و انسان‌ها منجر به وضع این قانون شده است. برای صدور گواهی سلامت لازم است آزمایشات و معایناتی توسط دامپزشک انجام شود تا از صحت سلامت پت اطمینان حاصل کرده و مهر تائیدیه سلامت پت در گواهی سلامت الصاق شود.

عقیم سازی

برخی از افراد تصور می‌کنند که عقیم سازی حیوانات خانگی نوعی حیوان ستیزی محسوب می‌شود. در صورتی که این عمل صدها مزیت و فایده برای حیوان خانگی شما دارد. برای مثال، در حیوانات خانگی ماده مانع از ابتلا به بیماری‌هایی مانند عفونت‌های دستگاه تناسلی، تومورهای دستگاه تناسلی، عفونت‌های مقاربتی ناشی از جفتگیری، کیست‌های تخمدانی می‌شود. گاهی برای درمان دیابت و صرع در حیوانات خانگی نیز لازم است از عقیم سازی استفاده شود. در حیوانات خانگی نر نیز خطر ابتلا به بیماری‌های مربوط به دستگاه تناسلی و عواقب ناشی از جفت گیری را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد.

رفتار جنسی در حیوانات خانگی تنها منشا هورمونی دارد و با جراحی عقیم سازی میل جنسی آنها به طور کلی برطرف می‌شود. مزیت‌های این جراحی بقدری زیاد هستند که دامپزشک صد در صد این جراحی را توصیه می‌کند. عقیم سازی یکی از شایعترین جراحی‌هایی است که دامپزشکان انجام می‌دهند و عوارضی برای حیوان خانگی شما به دنبال ندارد.

مشاوره تلفنی پزشکی مشاوره تلفنی پزشکی

شست و شو، گرفتن ناخن و کوتاهی مو

حیوانات خانگی دقیقا مانند انسان‌ها نیاز دارند تا به صورت منظم موارد بهداشتی را انجام دهند. عدم انجام این موارد عوارضی را برای حیوان خانگی و گاهی شما به دنبال دارد.برای مثال کوتاهی ناخن‌ها باید توسط فردی متخصص مانند دامپزشک انجام شود زیرا ناخن‌های حیوانات دارای رگ‌های خونی کوچکی هستند که دیده نمی‌شوند و امکان دارد به آنها آسیب وارد شده و منجر به خونریزی یا عفونت و آزار حیوان خانگی شما شود.

شست و شو حیوانات خانگی که از دیگر موارد بهداشتی این موجودات جذاب در نظر گرفته می‌شود، اغلب نباید هر هفته صورت بگیرد. زیرا حیواناتی مانند سگ‌ها غدد تولید چربی در پوست خود ندارند وشست و شو بیش از حد آنها منجر به خشکی بیش از حد پوست، خارش و در نهایت برخی از بیماری‌های پوستی می‌شود. برای انجام هر یک از این خدمات تنها کافیست با ما تماس بگیرید و آنها را بدون نیاز به ترک خانه توسط دامپزشک در منزل با کیفیتی بالا و در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

صدور شناسنامه

شناسنامه حیوانات خانگی به عنوان مجوزی برای نگهداری از آنها تلقی می‌شود و همچنین به مشخص کردن هویت پت و صاحب او کمک می‌کند. علاوه بر این، اگر قصد دارید حیوان خانگی خود را به مدت چند ساعت و یا چند روز در پانسیون بگذارید و یا به همراه پت خود به کشور دیگری سفر کنید، ارائه شناسنامه به منظور سند سلامتی و هویتی حیوان خانگی شما ضروری است.

صدور شناسنامه باید توسط فردی متخصص انجام شود. مراحل صدور شناسنامه بدین صورت هستند که دامپزشک حیوان خانگی شما را معاینه می‌کند تا عاری بودن او از هرگونه بیماری و انگل را تائید کند. سپس میکروچیپ روی حیوان خانگی کاشته شده و در نهایت اطلاعات مربوط به واکسیناسیون پت از قبیل نوع واکسن و تعداد دوزهای دریافتی در شناسنامه وارد می‌شوند.

تزریق میکروچیپ

میکروچیپ یک تراشه بسیار کوچک است که برای حیوانات خانگی هیچ ضرری ندارد و در هنگام گمشدن حیوانات بسیار ارزشمند هستند. بعد از تزریق میکروچیپ به حیوان خانگی، با استفاده از دستگاهی مخصوص، کد ارائه شده توسط میکروچیپ شناسایی شده و در شناسنامه پت شما یادداشت می‌شود. تزریق میکروچیپ در صورت خروج از کشور و جهت بیمه شدن الزامی است. برای تزریق میکروچیپ و انجام اقدامات لازم تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

معاینه در منزل

معاینه در منزل طیف وسیعی از خدمات را ارائه می‌دهد. همچنین این روش از درمان برای حیواناتی که دارای معلولیت هستند و یا به هر علتی قادر به مراجعه به کلینیک‌های دامپزشکی نیستند، بسیار موثر و مفید است. علاوه بر این، با توجه به زندگی پرمشغله‌ای که امروزه همگی درگیر آن هستیم، معاینه در منزل در صرفه جویی زمان نیز به صورت ویژه‌ای به شما کمک می‌کند. تنها کافیست با ما تماس بگیرید و بعد از تعیین محل و زمان موردنظر، خدمات درخواستی خود را توسط دامپزشک در منزل با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

تزریقات در منزل

اغلب حیوانات خانگی در زمان مراجعه به کلینیک‌های دامپزشکی دچار استرس می‌شوند و مهار کردن برخی از آنها امر دشواری است. با انجام تزریقات در منزل این نگرانی و چالش به طور کلی از بین می‌رود. برای تزریق واکسن، سرم و یا سایر داروهایی که حیوان خوانگی شما در صورت ابتلا به بیماری باید دریافت کند، با پیشتیبانان ما تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن دامپزشک را در کنار خود داشته باشید.

ویزیت دامپزشک در منزل چه مزایایی دارد؟

تماس با دامپزشک در منزل چندین مزیت دارد که به شرح زیر هستند:

 • دریافت راحت خدمات: ما بر اساس برنامه کار و زندگی شما فعالیت می‌کنیم و به خانه شما می‌آییم. دیگر با رفت و آمد به کلینیک‌ها و انتظار در این مراکز وقت خود را تلف نکنید و از ویزیت دامپزشک در منزل استفاده کنید.

 • ارائه مجموعه گسترده‌ای از خدمات: تنها با یک تماس و رزو زمان و محل مورد نظر خود قادر هستید مجموعه‌ گسترده‌ای از خدمات را دریافت کنید. دامپزشکی که به منزل و یا محل موردنظر شما مراجعه می‌کند، کاملا مجهز است و قادر است تمامی خدمات از قبیل تزریق میکروچیپ، واکسن، عقیم سازی و... را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

 • کاهش استرس برای حیوان خانگی: حیوان خانگی وقتی در خانه درمان می‌شوند احساس راحتی بیشتری می‌کنند و دچار اضطراب ناشی از مسیر و حضور در مراکز درمانی نمی‌شود.

 • ارتباط آسان: کافیست با شماره ما تماس گرفته و با متخصصین این حوزه سوالات خود را مطرح نمایید. همچنین در صورتی که پت شما آزمایشی را انجام داده است، قادر هستید با مشاورین ما در خصوص نتیجه آزمایش و اقدامات لازم بعدی و یا در مورد عقیم سازی، تزریق واکسن و هر اقدام دیگری که به کنترل و حفظ سلامتی حیوان خانگی شما کمک می‌کند، صحبت کنید.

مشتاقانه منتظر خدمت رسانی به حیوانات خانگی شما هستیم!

واکسیناسیون حیوانات خانگی توسط ویزیت دامپزشک در منزل

واکسن‌ها به پیشگیری بسیاری از بیماری‌هایی که حیوانات خانگی را تحت تاثیر قرار می‌دهند کمک می‌کند و یکی از ساده ترین راه‌ها برای کمک به آنها به منظور داشتن زندگی طولانی و سالم است. واکسن‌ها به آماده سازی سیستم ایمنی بدن حیوانات خانگی برای مبارزه با هجوم ارگانیسم‌های عامل بیماری کمک می‌کنند و اگر در معرض بیماری واقعی قرار گیرند، سیستم ایمنی بدن آنها آماده خواهد بود تا آن را به طور کامل تشخیص داده و مبارزه کند یا شدت بیماری را کاهش دهد.

حیوانات خانگی لازم است در سنین خاص، واکسن‌های مختلف و مشخصی را دریافت کنند که به آنها در تقویت سیستم ایمنی و عدم ابتلا به بیماری‌های مختلف از جمله هاری جلوگیری شود. اگر تا به امروز پت شما هیچگونه واکسنی دریافت نکرده است و یا اطلاعات کافی در مورد این موضوع ندارید، با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

 • ویزیت دامپزشک در منزل شامل چه خدماتی میشود؟

  شامل صدور گواهی سلامت ، عقیم سازی، صدور شناسنامه ، تزریق میکروچیپ ، واکسیناسیون حیوانات خانگی میباشد.

 • آیا خدمات آرایشی و بهداشتی حیوانات خانگی نیز جز این خدمات حساب میشوند؟

  بله ، شست وشو ، گرفتن ناخن و کوتاهی مو از جمله خدمات هستن که آزمایش آنلاین ارائه میدهد

 • چرا باید به حیوانات خانگی میکروچیپ تزریق شود؟

  تزریق میکروچیپ در صورت خروج از کشور و جهت بیمه شدن الزامی است. برای تزریق میکروچیپ و انجام اقدامات لازم تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

 • چرا تزریقات واکسن به حیوانات در منزل بهتر است؟

  اغلب حیوانات خانگی در زمان مراجعه به کلینیک‌های دامپزشکی دچار استرس می‌شوند و مهار کردن برخی از آنها امر دشواری است. با انجام تزریقات در منزل این نگرانی و چالش به طور کلی از بین می‌رود.

ویزیت دامپزشک در منزل