بیمه حیوانات خانگی

اگر نگران بیماری یا حادثه برای حیوان خانگی خود هستید، می توانید جهت ایمنی از بیمه حیوانات خانگی استفاده کنید

بر خط

بیمه حیوانات خانگی

حیوانات خانگی برای بسیاری از افراد همانند عضوی از خانواده مهم و ارزشمند است و حفظ سلامت آنها مهمترین دغدغه صاحبان آنهاست. حیوانات نیز همانند انسان‌ها دچار بیماری و مشکلاتی نظیر دندان درد، شکستگی استخوان و ... می‌شوند و هزینه درمان بالایی دارند. هزینه‌های پیش بینی نشده برای درمان و مراقبت از حیوانات خانگی ممکن است برای صاحبان آنها کمی شوکه کننده باشد.

با توجه به اینکه هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی و درمانی حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه در حال افزایش است، بهترین پیشنهاد به صاحبان آنها استفاده از بیمه حیوانات خانگی است. با استفاده از بیمه حیوانات خانگی یا بیمه پت بسیاری از هزینه‌های صرف شده برای درمان حیوانات خانگی به صاحبان بازگردانده می‌شود و بسیاری از مشکلات مالی ناشی از نگهداری حیوانات خانگی کاهش می‌یابد. با آزمایش آنلاین بیمه پت خود را به ساده ترین شیوه و تنها با یک تماس درخواست کنید.

بیمه حیوانات خانگی چیست؟

حیوانات خانگی همواره نیازمند مراقبت هستند. اگر مراقبت از این حیوانات به خوبی انجام نشود، مشکلات بسیاری برای آنها بوجود خواهد آمد و ممکن است بیماری‌های مختلفی را تجربه کنند. صاحبان آنها موظف هستند از حیوان خود به خوبی مراقبت کنند و در صورت نیاز آنها را برای درمان به مراکز درمانی ببرند. لازم به ذکر است که پرداخت هزینه‌های درمان حیوانات خانگی برای بسیاری از افراد دشوار است و شاید برخی از افراد به همین علت از درمان حیوان خود منصرف می‌شوند. اما بیمه حیوانات خانگی این امکان را به صاحبان آنها می‌دهد که بتوانند قسمتی از هزینه درمان را جبران نمایند. بیمه تا سقف مشخصی هزینه درمان حیوانات خانگی را به صاحبان برمی‌گرداند. بیمه حیوان خانگی خود را با آزمایش آنلاین و با اطمینان کامل انجام دهید.

مزایای بیمه حیوانات خانگی

مزایای بیمه پت با آزمایشگاه آنلاین

 • از مهمترین مزایای بیمه حیوانات خانگی با آزمایشگاه آنلاین پوشش هزینه های عقیم سازی حیوان است. عقیم سازی حیوانات خانگی از ابتلای حیوان به بسیاری از عفونت‌های دستگاه تناسلی و عفونت‌های ناشی از جفت گیری و کیست‌های تخمدان جلوگیری می‌کند.

 • در زمان صدور بیمه نامه آزمایشات لازم برای تائید سلامت پت الزامی است. تمامی آزمایشات و معاینات مورد نیاز توسط دامپزشکان آزمایشگاه آنلاین انجام می‌شود و گواهی سلامت برای ثبت بیمه صادر می‌گردد.

 • از دیگر الزامات ثبت بیمه پت وجود میکروچیپ در بدن حیوان است. تزریق میکروچیپ در آزمایشگاه آنلاین بدون هیچ عوارضی برای پت انجام می‌گردد. وجود میکروچیپ برای شناسایی پت و خروج از کشور الزامی است.

بیمه حیوانات خانگی بیمه حیوانات خانگی

مدارک لازم برای بیمه حیوانات خانگی

 • اصل فرم گواهی سلامت حیوانات خانگی که توسط دامپزشک آزمایشگاه آنلاین تکمیل شده است؛

 • اصل فرم پیشنهاد و پرسشنامه صدور بیمه نامه حیوانات خانگی

 • تصویر شناسنامه پت

 • شماره چیپست یا میکروچیپ

جهت تهیه بیمه حیوان خانگی خود می توانید درخواستتان را از طریق سایت و یا از طریق تماس با کارشناسان آزمایش آنلاین اعلام نمایید.

میکروچیپ چیست؟

یک تراشه کوچک که برای شناسایی حیوان خانگی در بدن پت قرار می‌گیرد و شامل اطلاعات شناسایی پت می‌باشد. این میکروچیپ همانند واکسن به حیوان تزریق می‌شود و هیچ گونه عوارضی ندارد. برای تزریق میکروچیپ در آزمایشگاه آنلاین با شماره تماس درج شده در سایت تماس حاصل فرمائید.

هزینه‌های تحت پوشش حیوانات خانگی

بیمه درمان حیوانات هزینه بسیاری از درمان‌های حیوانات خانگی را پوشش می‌دهد و می‌توان گفت که بسیاری از بیماری‌ها و درمان‌های مورد نیاز حیوانات شامل هزینه‌های تحت پوشش درمان می‌باشد. هزینه‌های تحت پوشش حیوانات خانگی بیمه سامان عبارتند از:

 • هزینه‌های منجر به جراحی و بستری از جمله تشخیص اولیه آزمایشگاهی، رادیوگرافی، بیهوشی و نسخ دارویی (داروهای مجاز و مورد تائید سازمان دامپزشکی کشور)

 • هزینه‌های مربوط به درمان حوادث مانند سوختگی، شکستگی، برق گرفتگی، گاز گرفتگی، پارگی و آسیب دیدگی بافت نرم، جراحی برای خارج کردن اجسام خارجی از بدن حیوان، درمان زخم‌ها و حساسیت‌های پوستی

 • هزینه‌های مربوط به درمان برخی از بیماری‌ها مانند انواع آلرژی، آسم، عفونت‌های مثانه، برونشیت، کولیت یا ورم مخاط روده بزرگ، ورم ملتحمه، بیماری کوشینگ، تومور‌ها، دیابت، عفونت مجاری گوش، گاستریت یا التهاب روده، هپاتیت، فشار خون بالا، لارنژیت، لوسمی، بیماری لایم، پنومونی، انواع مسمومیت‌ها و عفونت‌های دستگاه تنفسی

 • هزینه‌های مربوط به جراحی انواع سرطان مانند سرطان ریه، سرطان تیروئید، سارکوم، سرطان پوست، سرطان روده، سرطان استخوان و لوسمی، هزینه‌های جراحی از جمله رادیوگرافی MRI، بیهوشی، شیمی درمانی، رادیوتراپی و سونوگرافی

 • هزینه آمبولانس و دیگر فوریت‌های پزشکی که منجر به بستری شدن در مراکز درمانی شود و یا انتقال حیوان به سایر مراکز درمانی به توصیه دامپزشک معالج تنها سه بار در سال

چند نکته مهم در مورد بیمه حیوانات خانگی

 • در صورت بروز حادثه یا مشاهده علائم بیماری سریعا به مراکز درمانی مراجعه کنید و سپس با شرکت بیمه تماس بگیرید.

 • حداکثر تا 48 ساعت پس از وقوع حادثه و شروع درمان به شرکت بیمه اطلاع دهید.

 • اگر سگ، گربه یا اسب به فرد دیگری واگذار شد صاحب جدید حیوان باید حداکثر تا دو هفته بعد به شرکت بیمه مراجعه کند و شماره بیمه نامه را به همراه تاریخ دقیق واگذاری حیوان و مشخصات فردی را در شرکت به ثبت برساند.

 • بیمه حیوانات خانگی ممکن است توسط یکی از طرفین قرارداد با ارائه نامه کتبی فسخ شود. اگر بیمه نامه توسط بیمه گذار فسخ شود، شرکت بیمه موظف است حق بیمه را مطابق با تعرفه بیمه کوتاه مدت به وی بازگرداند و اگر شرکت بیمه قرارداد را فسخ کرده باشد، حق بیمه به صورت روزشمار به بیمه گذار بازگردانده می‌شود.

اگر تا کنون پت خود را واکسینه نکرده‌اید می‌توانید برای اطلاع از واکسن‌های مورد نیاز با مشاورین آزمایشگاه آنلاین تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. پس از تزریق تمام واکسن‌های مورد نیاز پت می‌توانید برای بیمه اقدام نمائید.

کلام آخر؛

بیمه حیوانات خانگی به منظور رواج نگهداری و مراقبت صحیح از حیوانات خانگی در نظر گرفته شده است و صاحبان حیوانات خانگی برای مراقبت و درمان مقرون به صرفه می‌توانند از بیمه حیوانات خانگی استفاده کنند و از مزایای آن بهره مند گردند.

سوالات متداول

 • مزایای بیمه حیوانات خانگی چیست؟

  طبق بیمه نامه، بیمه موظف است هزینه‌های درمان حیوان خانگی شما را به شما بپردازد. بدین ترتیب بسیاری از هزینه‌های درمان و مراقبت از حیوانات خانگی کاهش می‌یابد.

 • آیا به صورت اقساط امکان پرداخت بیمه حیوانات خانگی امکان پذیر است؟

  پرداخت اقساط سالانه حق بیمه و پس انداز مبلغی برای درمان حیوان خانگی نیز از دیگر مزایای بیمه حیوانات خانگی محسوب می‌شود.

 • مزایای بیمه پت با آزمایشگاه آنلاین چیست؟

  از مهمترین مزایای بیمه حیوانات خانگی با آزمایشگاه آنلاین پوشش هزینه های عقیم سازی حیوان است ، در زمان صدور بیمه نامه آزمایشات لازم برای تائید سلامت پت الزامی است. تمامی آزمایشات و معاینات مورد نیاز توسط دامپزشکان آزمایشگاه آنلاین انجام می‌شود و گواهی سلامت برای ثبت بیمه صادر می‌گردد.

بیمه حیوانات خانگی