جهت تکمیل درخواست، اطلاعات خود را ثبت نماد

نام بیمه شده کدملی باقی مانده اعتبار

درصورتی که نسخه پزشکی خود را دارد لطفا اینجا قرار دهید.

ادامه
ادامه
بازگشت

نوع خدمت درخواستی خود را انتخاب کنید

خدمات ویژۀ پزشکی به بازنشستگان

بیمه شدۀ گرامی، براساس تفاهم نامۀ منعقده با صندوق بازنشستگی کشوری شما می توانید تا پایان سال 1399 تا سقف مبلغ 5.000.000 ریال (مازاد بر تعهدات بیمۀ تکمیلی) از خدمات پزشکی-درمانی مجموعۀ آزمایش آنلاین استفاده نمایید. این خدمات در منزل، محل کار و یا مکان اعلامی شما ارایه می گردد. شایان ذکر است این خدمات شامل ویزیت پزشک، آزمایش پزشکی، مشاورۀ پزشکی-روان شناسی کرونا(رایگان)، تست کرونا، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، نوار قلب، تزریقات و سرم تراپی، لیزر درمانی و فیزیوتراپی و .... با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی می باشد. امید است خدمات مجموعه آزمایش آنلاین مورد رضایت شما بازنشستگان عزیز قرار گیرد، هدف ما بر این است تا در ایام همه گیری کرونا بتوانیم با ارائه خدمات پزشکی در منزل سطح سلامت بازنشستگان عزیز را ارتقا بخشیم.

پاسخ به سوالات شما

درخواست های پزشکی-درمانی توسط چه مراکزی صورت می پذیرد؟

+
تمامی خدمات پزشکی و درمانی توسط مراکز دارای مجوز از وزارت بهداشت(آزمایشگاه، پزشک، مرکز خدمات بالینی در منزل و ..) صورت می گیرد و آزمایش آنلاین پلتفرمی جهت بهبود ارتباط شما با مراکز درمانی می باشد.

نمی دانم برای مشکلم با چه پزشک / روانشناسی باید صحبت کنم؟

+
لطفا با شماره 02179283000 تماس گرفته و از 10 دقیقه مشورت رایگان پزشک یا مشاور استفاده کنید.

هزینه خدمات برای بازنشستگان چقدر است؟

+
هزینه ارائه این خدمات برای دارندگان بیمه تکمیلی درمان تا سقف ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال رایگان و (علاوه بر تعهدات بیمه تکمیلی درمان) برعهده صندوق بازنشستگی است. در صورت دریافت خدمات بیشتر از سقف پرداختی مذکور، این امکان وجود دارد که حداکثر تا سقف ۰۰۰‘۰۰۰‘۶ ریال نیز به صورت اقساط (حداکثر اقساط ۳ ماه) از بازنشستگان دریافت شود.

در چه ساعتهایی میتونم از خدمات و پشتیبانی استفاده کنم؟ سفارشم را چطور میتونم کنسل کنم؟

+
همکاران ما از ساعت 8 لغایت 24 آماده پاسخگویی و ارایه خدمات به شما عزیزان در تمام روزها و حتی ایام تعطیل می باشد و همچنین شما تا 24 ساعت قبل از زمان انجام درخواست، امکان کنسلی سفارش از طریق ورود به پنل، بخش لیست سفارش ها دکمه کنسلی را دارید.