جهت تکمیل درخواست، اطلاعات خود را ثبت نمایید

نام بیمه شده کدملی باقی مانده اعتبار

درصورتی که نسخه پزشکی خود را دارد لطفا اینجا قرار دهید.

ادامه
ادامه
بازگشت
خدمات پزشکی در منزل ویژه صندق بازنشستگی کشوری

نوع خدمت درخواستی خود را انتخاب کنید

خدمات رایگان درمانی در منزل (ویژه بازنشستگان)

بازنشستگان عزیز می توانند خدمات پزشکی در منزل را به صورت رایگان دریافت نمایند. در شرایط همه گیری کرونا، مراکز درمانی یکی از محل های اصلی انتشار ویروس کرونا می باشد که با استفاده از این طرح می توانید کلبۀ خدمات درمانی مورد نیاز خود را به راحتی در منزل دریافت کنید.

آزمایش آنلاین، طبق تفاهم نامه همکاری که با صندوق بازنشتگی کشوری، امضا کرده است، افتخار ارائه رایگان انواع خدمات پزشکی و درمانی به شما بازنشتگان عزیز دارد. به این ترتیب، شما می‌توانید تا پایان سال جاری 1400، تا سقف مبلغ 750.000 تومان (مازاد بر تعهدات بیمه تکمیلی)، از خدمات پزشکی و درمانی آزمایش آنلاین به صورت رایگان برخوردار شوید و اگر هزینه خدمات بیشتر از این مبلغ باشد، تا سقف 600.000 تومان، به صورت اقساط از این خدمات استفاده کنید. نکته جالب توجه دیگر در استفاده از این خدمات، ارائه تمامی خدمات پزشکی و درمانی مانند ویزیت پزشک، آزمایش پزشکی، مشاوره پزشکی-روانشناسی کرونا (رایگان)، تست کرونا، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، نوار قلب، تزریقات، سرم‌تراپی، لیزر درمانی، فیزیوتراپی و ... در منزل، محل کار و یا مکان اعلامی شما و البته با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی است. امید است بتوانیم در ایام همه‌گیری کرونا، این خدمات درمانی را همراه با کادر درمانی متعهد و با تجربه و تیم پشتیبانی کارآزموده، به بهترین شکل ممکن به همه شما ارائه دهیم.

نظرات بازنشستگان

آزمایش آنلاین | صندق بازنشستگی
نظرات بازنشستگان
کمال صدر دادرس
بازنشسته دیوان محاسبات کشور

باتشکر از مسئولین محترم صندوق بازنشستگی کشوری.

نظرات بازنشستگان
جوادی
بازنشسته سازمان تعاون روستایی

مجموعه خوبی است. در اول مشکلات هست و موج منفی هست ولی با تلاش نیروی جوان می توان در آینده به درجات بالا رسید.

نظرات بازنشستگان
علی عالمزاده
بازنشسته شرکت حمایتی کشاورزی

اطلاع رسانی خوبی بوده که بتوانیم به اطلاع مابقی بازنشسته ها برسانیم.

نظرات بازنشستگان
مقدم
عضو مجمع عالی کشوری

یک الزام هست برای بازنشسته ها، باید با مدیریت قوی و تجهیزات کافی در سطح کشور صورت گیرد.

آزمایش آنلاین | صندق بازنشستگی

مراحل ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش آزمایش

پس از ورود به سایت آزمایش آنلاین و انتخاب خدمت درمانی مورد نظر، اطلاعات شخصی خود را در این مرحله کامل کنید و در نهایت، روی دکمه "ادامه" کلیک کنید.

1
مراحل ثبت سفارش آزمایش

در این مرحله، نام بیمه شده را انتخاب کنید. همچنین در این بخش، می‌توانید از میزان باقیمانده اعتبار خود، مطلع شوید.

2
مراحل ثبت سفارش آزمایش

برای سهولت در پرداخت، سه روش در نظر گرفته شده است؛ با توجه به شرایط خود، یکی از روش‌های پرداخت هزینه را انتخاب کنید و سپس دکمه "ادامه" را فشار دهید.

3
مراحل ثبت سفارش آزمایش

زمان استفاده از خدمت درمانی خود را به شکل روز و ساعت انتخاب کنید. همچنین اگر نسخه پزشکی دارید، می‌توانید فایل تصویری آن را در این بخش بارگذاری کنید.

4
مراحل ثبت سفارش آزمایش

در این مرحله، محل ارائه خدمت را به همراه آدرس ثبت کنید و در نهایت پس از کلیک روی پذیرش قوانین و مقررات، دکمه ارسال را فشار دهید.

5
مراحل ثبت سفارش آزمایش

در این مرحله، اطلاعات سفارش، به طور کامل برای شما نمایش داده می‌شود. در صورتی که تمامی اطلاعات صحیح بودند، روی گزینه ثبت نهایی کلیک کنید تا تیم پشتیبانی برای هماهنگی نهایی در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

6

پاسخ به سوالات شما

درخواست های پزشکی-درمانی توسط چه مراکزی صورت می پذیرد؟

+
تمامی خدمات پزشکی و درمانی توسط مراکز دارای مجوز از وزارت بهداشت(آزمایشگاه، پزشک، مرکز خدمات بالینی در منزل و ..) صورت می گیرد و آزمایش آنلاین پلتفرمی جهت بهبود ارتباط شما با مراکز درمانی می باشد.

نمی دانم برای مشکلم با چه پزشک / روانشناسی باید صحبت کنم؟

+
لطفا با شماره 02179283000 تماس گرفته و از 10 دقیقه مشورت رایگان پزشک یا مشاور استفاده کنید.

هزینه خدمات برای بازنشستگان چقدر است؟

+
هزینه ارائه این خدمات برای دارندگان بیمه تکمیلی درمان تا سقف ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال رایگان و (علاوه بر تعهدات بیمه تکمیلی درمان) برعهده صندوق بازنشستگی است. در صورت دریافت خدمات بیشتر از سقف پرداختی مذکور، این امکان وجود دارد که حداکثر تا سقف ۰۰۰‘۰۰۰‘۶ ریال نیز به صورت اقساط (حداکثر اقساط ۳ ماه) از بازنشستگان دریافت شود.

در چه ساعتهایی میتونم از خدمات و پشتیبانی استفاده کنم؟ سفارشم را چطور میتونم کنسل کنم؟

+
همکاران ما از ساعت 8 لغایت 24 آماده پاسخگویی و ارایه خدمات به شما عزیزان در تمام روزها و حتی ایام تعطیل می باشد و همچنین شما تا 24 ساعت قبل از زمان انجام درخواست، امکان کنسلی سفارش از طریق ورود به پنل، بخش لیست سفارش ها دکمه کنسلی را دارید.