آزمایش آنلاین

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه

4

ساعات کاری: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 صبح الی 20:30 و پنجشنبه ها از ساعت 6:30 الی 20

آدرس: تهران- ضلع جنوب به شمال بزرگراه جناح- بالاتر از بلوار شهید گلاب- نرسیده به فلکه دوم صادقیه- نبش کوچه عابدزاده- ساختمان پارسه- طبقه اول تا چهارم

تلفن: 02144287632-5

وبسایت: parsehlab.net

مشارکت کنید

و به تصمیم هزاران نفر کمک کنید و امتیاز بگیرید!

امتیاز و نظر کاربران

4 1 نفر
کیفیت خدمات:
80%
رفتار پرسنل:
80%
محبوبیت:
80%

در ابتدا این آزمایشگاه به نام آزمایشگاه تشخیص پزشکی دکتر مصلائی ثبت شده بود که در خرداد ماه سال 1386 به نام آزمایشگاه پزشکی پارسه تغییر نام یافت. در دی ماه سال 1387 محل آزمایشگاه از بلوار شهید ستاری به نشانی جدید واقع در فلکه دوم صادقیه، ابتدای جناح، نبش کوچه عابدزاده، ساختمان پارسه انتقال یافت و هم اکنون این آزمایشگاه درشش طبقه از ساختمان مزبور در فضایی به مساحت بیش از هزار  متر مربع دایر می باشد.

لازم به اشاره است که این صفحه صرفا برای معرفی آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه در نظر گرفته شده است و در صورت وجود قرارداد بین آزمایش آنلاین و این آزمایشگاه، امکان نمونه گیری در محل توسط آزمایشگاه اشاره شده وجود دارد.

مؤسس و مسئول فنی این آزمایشگاه آقای دكترمیرمجید مصلائی می باشد. ایشان از سال 1375 لغایت 1391 نایب رئیس انجمن دكترای علوم آزمایشگاهی تشخیص طبی ایران بوده و تاكنون علاوه بر ارائه چندین مقاله علمی در كنگره های پزشكی داخلی و خارجی و ترجمه چند جلد كتاب، مسئولیت دبیری علمی چندین كنگره و سمینار علمی را نیز بعهده داشته اند و در سال 1379 از سوی رئیس كل سازمان نظام پزشكی بعنوان پزشك نمونه سال معرفی شده اند.

 

آزمایشگاه های نزدیک به این آزمایشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --

ارزیابی شما چیست؟

اگر قبلاً به آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پارسه مراجعه نموده اید، می توانید ارزیابی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

کیفیت خدمات:
رفتار پرسنل:
علاقه مندی شما:
ثبت تصاویر شما

چنانچه تصویری از این مرکز دارید و می خواهید آن را با سایرین به اشتراک بگذارید، کافیست وارد سایت شود.