تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس با هدف جوانسازی و از بین بردن چین و چروک پوست توسط پزشکان و متخصصین مجرب و با تجربه

بر خط

پکیج تزریق بوتاکس

بوتاکس صورت

Masport (700,000 تومان)
Dysport (2,500,000 تومان)

تزریق بوتاکس صورت

بوتاکس کف دست

Masport (600,000 تومان)
Dysport (2,100,000 تومان)

تزریق بوتاکس کف دست

بوتاکس زیر بغل

Masport (450,000 تومان)
Dysport (1,500,000 تومان)

تزریق بوتاکس زیر بغل

نکات مهمی که باید قبل از تزریق بوتاکس بدانید

ما در آزمایش آنلاین، به عنوان یکی از مراکز معتبر آزمایشگاهی وتوجه داشته باشید که تزریق بوتاکس برای صورت، تزریق بوتاکس برای گردن و تزریق بوتاکس برای زیر بغل به دلیل حساسیت بالایی که دارد لازم است که حتماً در کلینیک‌های تخصصی و معتبر انجام شود. با کوچک‌ترین اشتباه افراد غیر متخصص یا استفاده از مواد غیر معتبر این کار می‌تواند سبب بروز عوارض جانبی خطرناک شود. آزمایش آنلاین یکی از مراکزی است که به خاطر مشتریان زیادی که دارد روزانه از بهترین و تازه‌ترین مواد برای تزریق بوتاکس استفاده می‌کند. علاوه بر این، مشاوران آزمایش آنلاین برای این که تزریق بوتاکس برای شما کاربرد دارد یا نه به شما کمک کنند. همچنین تلاش کردیم تا در این مقاله درباره تزریق بوتاکس برای صورت، تزریق بوتاکس برای گردن و تزریق بوتاکس برای زیر بغل اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم تا با اطمینان و آگاهی بیشتر نسبت به این کار تصمیم بگیرید و از نتایج آن لذت ببرید.

انواع چروک های صورت

با بیشتر شدن سن تغییراتی در بافت پوست ایجاد می‌شود، از جمله این تغییرات می‌توان به شل شدن پوست یا افتادن چین و چروک به روی آن اشاره کرد. این امر باعث پایین آمدن اعتماد به نفس بسیاری از افراد می‌شود. خوشبختانه در حال حاضر برای این گونه افراد راه چاره‌ای کشف شده که آن باعث جلوگیری از افتادن چین و چروک به روی پوست می‌شود. یکی از رایج‌ترین و مؤثرترین روش‌هایی که امروزه وجود دارد، تزریق بوتاکس است. امروزه تزریق بوتاکس برای صورت، بوتاکس برای گردن و بوتاکس برای زیر بغل محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این تزریق در مقایسه با روش‌های مشابه بسیار به صرفه، تاثیرگذار و بدون عوارض است. شما بعد از تزریق بوتاکس قرار نیست دوره نقاهتی را بگذرانید تا دوباره سر پا شوید، بلکه می‌توانید مثل گذشته به همه کارهای روزمره خود بپردازید. تزریق بوتاکس طبق آمارهای جهانی یکی از محبوب ترین روش‌ها برای جوانسازی پوست بوده و چین و چروک ها را از بین می‌برد. با آزمایش آنلاین همراه باشید تا درباره تزریق بوتاکس اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم، پس با ما همراه باشید

چروک ها صورت به دو دسته چروک های فعال و چروک های غیر فعال تقسیم می‌شوند. چروک های فعال به خاطر قرار داشتن عضله زیر آن ها به وجود می‌آیند. این خطوط نتیجه سال‌ها خندیدن، اخم کردن و تغییر فرم عضله‌های صورت شما هستند. نوع دوم چروک های غیر فعال هستند که به خاطر پروسه پیری و تغییرات بافت صورت ایجاد می‌شوند. این نوع چروک ها به طور مستقیم با حرکت عضلات ربط دارند؛ به طور مثال چینه‌ای افقی پیشانی، چین اخم بین ابروها و چینه‌ای دور چشم می‌تواند با بوتاکس به طور قابل قبولی برطرف شود.

بوتاکس برای درمان چه مناطقی استفاده می‌شود؟

تزریق بوتاکس در اکثر اوقات برای برطرف کردن چین اخم بین دو ابرو، خط‌های پیشانی و خط‌های اطراف چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین شما می‌توانید از این تزریق برای شکل و حالت دهی به ابروها و یا بالا بردن گوشه‌های لب و نوک بینی نیز استفاده کنید. این کار برای محو کردن خطوطی که بر اثر خنده دور لب‌های شما ایجاد شده نیز کاربرد دارد. نکته جالب که شاید با آن کمتر آشنا باشید این است که می‌توانید از بوتاکس برای درمان تعریق بیش از اندازه کف دست، کف پا و یا زیر بغل نیز استفاده کنید. همچنین برخی از افرادی که دچار سردردهای شدید میگرنی یا تنشی هستند نیز با این روش می‌توانند میزان و شدت سردردهای خود را کنترل کنند. البته لازم است برای نحوه این کار با مشاوران آزمایش آنلاین تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. به طور کلی گزینه های تزریق بوتاکس برای صورت، تزریق بوتاکس برای زیر بغل و تزریق بوتاکس برای گردن برای هر فردی روی میز است و می‌تواند مورد مناسب خود را انتخاب کند.

تزریق بوتاکس برای صورت

حتماً می‌دانید که موقع لبخند زدن، اخم کردن، فکر کردن، خوردن و حتی خوابیدن، صورت شما با انقباضاتی همراه است و از طرف دیگر عضلات صورت در مواقعی استراحت می‌کند. از بدو تولد حرکت عضلات صورت موجب حرکت اطراف چشم، بین ابروها، لب و گوشه‌های دهان می‌شود. بعد از گذشت زمان حرکت اعصاب صورت می‌تواند خطوطی را روی پوستتان ایجاد کند. ممکن است خطوط پنجه کلاغی، خطوط عروسکی و چین و چروک های پویا روی پوست خود احساس کرده باشید. هنگامی که این خطوط روی پوست شکل بگیرند با گذشت زمان فقط عمیق‌تر و بیشتر می‌شوند. تزریق بوتاکس برای صورت یکی از روش‌هایی است که چند سال اخیر به عنوان یک روش عالی برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک پوست استفاده می‌شود. تزریق بوتاکس برای صورت همچنین برای درمان یک سری بیماری‌ها از جمله سردردهای میگرنی نیز کاربرد دارد. اگر شما سردردهای میگرنی دارید می‌توانید از مشاوران متخصص آزمایش آنلاین کمک بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

تزریق بوتاکس برای صورت – خطوط پیشانی

خطوط پیشانی با بیشتر شدن سن نمایان تر می‌شود. وجود تعداد زیادی از این چروک ها که با بالا رفتن ابروها یا اخم کردن روی پیشانی‌ایجاد می‌شوند، باعث می‌شود تا صورت و پوست شما شکل جوانی خود را از دست بدهد. اگر این نوع خطوط در اواخر دهه بیست سالگی یا اوایل دهه سی سالگی پدیدار شود، بهتر است استفاده از گزینه درمان تزریق بوتاکس برای صورت را شروع کنید. با این کار خط و خطوط پیشانی عمیق نمی‌شود و به نتایج بیشتری از درمان دست پیدا خواهید کرد. عمیق و عمیق‌تر شدن خطوط پیشانی موجب دشواری فرایند درمان خواهد شد. در چنین حالتی تزریق بوتاکس می‌تواند چین و چروک ها را کاهش دهد اما قادر نخواهد بود که چین و چروک ها را به طور کامل از بین ببرد و پیشانی‌ای یکدست تحویل شما دهد. اگر شما در چنین حالتی قرار دارید می‌توانید علاوه بر بوتاکس برای فلج کردن عضلات، از درمان‌های دیگر مثل فیلرهای پوستی، میکرونیدلینگ، اولتراپی و درماژ نیز استفاده کنید.

تزریق بوتاکس برای صورت – بخش فوقانی بینی

خطوط بینی در واقع چروک هایی هستند که با حرکت عضلات اطراف بینی روی آن ایجاد می‌شوند. قرار دادن تزریق‌های بوتاکس روی بینی می‌تواند ظاهر بینی شما را از این چروک ها پاک کند.

تزریق بوتاکس برای صورت - زیبایی چشم ها

از تزریق بوتاکس برای صورت می‌توانید برای حالت دادن به ابرو یا چشمان خود نیز استفاده کنید. این روند گاهی با اسم لیفت بوتاکس یا لیفت ابرو نیز شناخته می‌شود. شما با این روش می‌توانید به جای جراحی زیبایی پلک، برای باز کردن ناحیه چشم ها و لیفت پلک های افتاده از بوتاکس استفاده کنید.

تزریق بوتاکس برای صورت – اطراف چشم ها

این خطوط در گوشه خارجی چشم ها به وجود می‌آیند. زمانی می‌توان گفت که این خطوط روی صورت شما شکل گرفتند که صورت شما بدون این که در حالت خنده باشد این خطوط در اطراف چشم‌هایتان وجود داشته باشد. تزریق بوتاکس برای صورت یک روش مؤثر برای کمتر شدن خطوط دور چشم بوده و یکی از رایج‌ترین نواحی بوتاکس برای درمان، همین اطراف چشم است. همچنین با این روش می‌توانید چین و چروک هایی که زیر چشم‌های شما ایجاد شده نیز برطرف کنید. استفاده از بوتاکس در اطراف چشم باید با دقت بالایی انجام شود؛ چرا که با تزریق بالای بوتاکس یا تزریق آن در جای نامناسب ممکن است پلک شما افتاده شده یا حرکات پلک پایین تحت تأثیر قرار بگیرد.

تزریق بوتاکس برای گردن

افرادی ممکن است به خاطر بالا رفتن سن دچار علائمی مثل درد، افتادگی یا چین و چروک روی گردن شوند. تزریق بوتاکس برای گردن می‌تواند به عنوان روشی مؤثر برای برطرف شدن و درمان این علائم استفاده شود. این کار موجب می‌شود تا پوست نواحی گردن و اطراف آن برای مدت مشخصی صاف و یکدست شوند. همچنین این روش برای رفع دردهای گردن نیز مؤثر است. اگر هم‌زمان با فیزیوتراپی این روش را استفاده کنید خواهید توانست که به طور موفقیت آمیز درد مزمن گردن را کنترل و کاهش دهید. بوتاکس گردن ممکن است برای برخی از افراد مناسب نباشد، بنابراین بهتر است که قبل از این کار با مشاوران آزمایش آنلاین صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند. از جمله این افراد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زیر 18 سال باشد
 • خانم باردار یا شیرده باشد
 • بدن او ایمنی ضعیفی داشته باشد
 • آلرژی فصلی داشته باشد
 • سابقه حساسیت به بوتاکس داشته باشد
 • به بیماری عضلانی و عصبی مبتلا باشد
 • داروهای ضد انعقاد و رقیق کننده خون را دائماً مصرف کند

تزریق بوتاکس برای زیر بغل

تزریق بوتاکس برای زیر بغل درباره کسانی که تعریق بیش از اندازه دارند نیز روش بسیار مؤثری است. این نوع درمان می‌تواند تعریق آن ها را کنترل کرده و کاهش دهد. سازمان غذا و داروی آمریکا از این روش برای کنترل تعریق به عنوان یک روش تائید شده و سالم یاد می‌کند. بوتاکس برای زیر بغل می‌تواند غدد عرق را غیر فعال کرده و به همین خاطر بوی تعریق را کاهش دهد. قبل از این کار باید حتماً با پزشک خود صحبت کرده و مواردی که باید رعایت کنید را یاد بگیرید.

آیا تزریق بوتاکس ایمن است؟

در استفاده درمانی از بوتاکس (تزریق بوتاکس برای زیر بغل و تزریق بوتاکس برای گردن) این کار به طور موضعی انجام شده و عوارض این چنینی نخواهد داشت. از نظر سازمان FDA و وزارت بهداشت کشور ایران این روش به عنوان یک راه حل درمانی ایمن شناخته می‌شود. بوتولونیم استفاده شده در بوتاکس، خطراتی که سم اصلی این باکتری ایجاد می‌کند را ندارد. زمانی این سم کشنده است که وارد خون شما شود؛ اما در صورتی که توسط افراد متخصص این کار را انجام دهید این اتفاق پیش نمی‌آید. همچنین تقریبا همه سازمان‌های نظارتی درمان از این روش به عنوان یک روش سالم برای جوانسازی پوست یاد می‌کنند. طبق آمارگیری‌ای که در طول 14 سال آمریکا گرفته شد، تنها 36 نفر بعد از تزریق بوتاکس دچار عوارض جانبی شدند که 13 نفر آن ها دچار مشکلات زمینه‌ای بودند. در واقع تزریق بوتاکس به خودی خود منجر به بروز این عوارض نشده است. همچنین تنها سه درصد از بزرگ‌سالانی که بوتاکس کرده اند دچار عوارض جانبی شدید می‌شوند. در بسیاری از این موارد علت این اتفاق انجام بوتاکس توسط افراد غیر حرفه ای یا استفاده از مواد نامناسب بوده است. علاوه بر این ها، عوارض بوتاکس به منظور زیبایی بسیار کمتر از عوارض بوتاکس به منظور درمان است. دوز بوتاکس استفاده شده برای خطوط پوستی بسیار کم بوده؛ اما در استفاده‌های درمانی این دوز بیشتر است. به همین خاطر است که احتمال وقوع اشتباه و خطر در دوزهای بالا و استفاده‌های درمانی بیشتر خواهد بود. همچنین در آزمایش آنلاین فقط از برندهای مطمئنی مثل مسپورت و دیسپورت برای تزریق بوتاکس استفاده می‌شود. این برندها، برندهای شناخته شده جهانی هستند و تمامی استانداردهای بین‌المللی در تولید آن‌ها رعایت شده است؛ به همین خاطر کمترین عوارض ممکن را دارند.

ماندگاری بوتاکس تا چه مدت است؟

به طور کلی باید گفت که بوتاکس به منظور جوان سازی حدود 4 تا 6 ماه ماندگاری دارد. مؤثرترین عواملی که روی مدت ماندگاری بوتاکس به منظور زیبایی تأثیر می‌گذارد، محل درمان و میزان بوتاکس تزریق شده است. به جز این موارد عوامل دیگری نیز بر پایداری اثرات تأثیر گذاشته که سن، میزان انعطاف پذیری پوست و عمق چروک های پوستی از جمله آن ها هستند. به عنوان مثال اگر بوتاکس برای درمان چروک های بسیار عمیق پوستی استفاده شود، احتمالاً نمی‌تواند به طور کامل آن ها را برطرف کند. اگر چروک های عمیقی روی پوست شما وجود دارد و می‌خواهید آن ها را به طور کامل از بین ببرید، برای تکمیل درمان لازم است علاوه بر بوتاکس از سایر روش‌ها نیز کمک بگیرید. همچنین خوب است بدانید که با هر باز تزریق بوتاکس ماندگاری آن بیشتر می‌شود، بوتاکس باعث فلج شدن عضلات شده و نکته این است که عضلات بعد از مدتی استفاده نشدن تحلیل می‌روند. بنابراین بعد از چند بار تزریق بوتاکس برای صورت، تزریق بوتاکس برای زیر بغل و تزریق بوتاکس برای گردن، ماندگاری آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

تفاوت بوتاکس با تزریق ژل چیست؟

تزریق بوتاکس با تزریق ژل به کلی تفاوت دارد؛ بوتاکس کارکرد عضله را تحت تأثیر قرار می‌دهد اما ژل برای پر کردن چین و چروک ها استفاده می‌شود. شما می‌توانید با تزریق ژل هر گونه ناسازگاری حجم صورت را تغییر دهید. اگر یک خط عمیق روی پوست شما باشد می‌توانید با تزریق بوتاکس برای صورت کارکرد عضله را منحل کرده و با تزریق ژل جلوه و نتایج آن را تا حدود 9 ماه عقب بیندازید.بعد از تزریق بوتاکس از چه کارهایی اجتناب کنیم؟

به طور کلی لازم نیست که از کاری اجتناب کنید؛ مگر اینکه پزشک شما چیزی را به خودتان توصیه کرده باشد. همچنین اگر پزشک شما بوتاکس را به خوبی انجام داده باشد، تقریبا هیچ گونه حرکتی در آن اتفاق نخواهد افتاد. اثر و جای سوزن نیز در عرض چند ساعت یا حداکثر چند روز محو می‌شود. به طور کلی خوب است بعد از تزریق بوتاکس برای صورت تا چند ساعت از آب زدن، آرایش کردن، سر خم کردن، دراز کشیدن و خوابیدن، خارش نواحی بوتاکس شده، عینک آفتابی زدن، مصرف الکل، کافئین و سیگار اجتناب کنید. همچنین بعد از تزریق بوتاکس برای گردن و زیر بغل نیز تا سه روز از انجام کارهای سنگین و فعالیت‌های ورزشی جلوگیری کرده و در صورت التهاب و کبودی روی آن یخ بگذارید. در صورت بروز سردرد می‌توانید از داروی استامینوفن کمک بگیرید. خوب است اگر به مدت سه شب از بالش بلند هنگام خواب استفاده کنید. باید بدانید که تأثیرات بوتاکس از 48 ساعت شروع شده و بعد از دو هفته به اوج خود می‌رسد.

درخواست تزریق بوتاکس
تست کرونا در منزل

سوالات متداول

 • آیا بوتاکس برای آقایان هم موثر است؟

  بله بوتاکس برای جنسیت خاصی نیست.

 • آیا بعد از تزریق بوتاکس انجام فعالیت های روزمره و با سفر امکانپذیر است؟

  بعد از نهایتا ۴۸ ساعت ، تمامی فعالیت ها مجاز می باشد.

 • آیا با تزریق بوتاکس چهره از حالت طبیعی خود خارج می شود؟

  انجام بوتاکس با برند های معتبری مثل دیسپورت و مسپورت به دست متخصصین، چهره به هیچ عنوان حالت طبیعی خود را از دست نمیدهد.

 • بوتاکس برای چه مواردی کاربرد دارد؟

  درمان چین و چروک صورت (پیشانی ، خط اخم، اطراف چشم ، گردن و اطراف لب فوقانی) کاربرد دارد.

تست کرونا