آزمایش آنلاین

چکاپ رایگان یلدا هدیه به مادربزرگ ها  و پدربزرگ ها

 

بسیاري از بیماريها به کندي پیشرفت میکنند و زمانی علائم آنها ظاهر میشد که دیگر کار از کار گذشته است.
اما خوشبختانه به کمک برخی بررسیها و آزمایشها میتوان قبل از اینکه خیلی دیر شود بعضی از بیماريها را شناسایی کرد. مثلا تشخیص کم کاري غده تیروئید در یک نوزاد و درمان آن از عقب ماندگی ذهنی کودك جلوگیري میکند. به علاوه میتوان عوامل خطر (ریسک فاکتورها) را در برخی بیماريها شناسایی نمود و قبل از اینکه موجب بیماري شوند نسبت به کنترل آنها اقدام کرد.
اما آیا نوع و فواصل انجام این بررسیها و آزمایشها در همه افراد یکسان و یکنواخت است؟ البته که اینطور نیست؛ نکته مهم این است که آزمایشها و بررسی- هاي لازم در سنین مختلف و نیز در دو جنس زن و مرد تفاوتهاي زیادي با هم دارند.

حال جهت انجام چکاپ های دوره ای از گزینه های زیر باتخفیفات باورنکردنی استفاده کنید .

ایاب و ذهاب ، هزینه ارسال جواب ، هزینه نمونه گیری در طرح یلدا کاملا رایگان است

با خرید 10 چکاب به صورت هم زمان  ، شانس شرکت در قرعه کشی بزرگ آزمایش آنلاین +  یک چکاپ کامل رایگان هدیه ، بدون قرعه کشی را بدست آورید .

زمان بندی چک آپ های دوره ای زنان

 

 • فشار خون: حداقل هر سال یک بار باید اندازه گیري شود.
 • چربیهاي خون: هر سال یک بار
 • اندازه گیري قند خون ناشتا: هر سال یک بار
 • هورمون TSH) مربوط به فعالیت غده تیروئید): طبق نظر پزشک معالج

. • بررسی مدفوع از نظر وجود خون مخفی: این آزمایش براي تشخیص زودرس سرطان روده بزرگ که دومین عامل مرگ و میر زنان در اثر سرطان است انجام میشود. انجام این تست به صورت سالیانه توصیه میشود .

زمان بندی چک آپ های دوره ای مردان

 • اندازه گیري فشار خون: حداقل هر سال یک بار فشار خون باید اندازه گیري شود .

. • چربیهاي خون: هر سال یک بار

 • قند خون ناشتا: هر سال یک بار
 • بررسی پروستات: تعیین اندازه پروستات به وسیله معاینه مقعدي توسط پزشک و یا انجام سونوگرافی حداقل سالی یک بار و همچنین آزمایش تعیین میزان PSA Free و PSA و نسبت آنها به هم حداقل یک بار در سال و نیز مقایسه مقدار PSA با مقدار اندازه گیري شده در سال گذشته توصیه میشود توجه داشته باشید که سرطان پروستات در مردان رتبه نخست را در بین سرطانها دارد.

توجه: آزمایش PSA در فردي که اخیرا توسط پزشک تحت معاینه پروستات قرار گرفته به مدت یک هفته و در کسی که مدت زیادي از دوچرخه خصوصا دوچرخههاي ثابت استفاده کرده است باید 24-48 ساعت به تعویق بیفتد و همچنین باید حداقل 48 ساعت از آخرین مقاربت یا دفع منی به هر دلیل گذشته باشد .

سر فصل هایی از کتاب مزایای چکاپ دوره ای

1اثرات سلامت کبد و تاثیر آن روی پوست و چشم
اگر پوستی لک دار ، جوش دار یا زردرنگی دارید کبدتان را چک کنیدیکی از علایم سرطان کبد که گاهی اوقات دیده می شود، زردی چشم ها و پوست است
2تیروئید؛ غدۀ تناسب اندام
اگر بدون دلیل خاصی لاغر یا چاق هستید و یا حتی احساس گر گرفتگی و خستگی دارید غده تیروئیدتان را چک کنید
3اثر وضعیت هورمون های زنانه بر ریزش مو
تغیر هورمون های جنسی زنانه علت شایع ریزش مو در دختران جوان میباشد میزان کارکرد غذۀ تیروئید تاثیر عمده ای بر تناسب اندام دارند.
4اثر کمبود ویتامین D بر پوسیدگی دندان
ویتامین D سلامت دندان ها نقش به سزایی دارد هم چنین اگر سردرد و سر گیجه دارید یا درد و ضعف ماهیچه ها و عفونت های مکرر امان شمارا بریده است ، عرق بیش از حد میکنید ویتامین دی بدنتان را کنترل کنید
 • ممنون بابت اینکه زمینه ای فراهم شده تا بتونیم فارغ از هرگونه استرس کار و زمان و مکان و بدون هیچ هزینه اضافی آزمایش بدیم و جواب و تحویل بگیریم .
  کتایون حریری
 • مادرم خیلی سختش بود با آرتروز و درد زانو سوار و پیاده بشه از ماشین و اینکه پله های بیمارستان که دیگه نگو اما خداروشکر با خیال راحت تماس گرفتم و آزمایش آنلاین این مسئله رفت و آمد و برام حل کرد .
  احمد رحیمی
 • خیلی وقت بود که میخواستم از وضعیت جسمانی خودم با خبر بشم اما متاسفانه اصلا وقت نمیشد خیلی خوب شد که آزمایش آنلاین رو پیدا کردم تا بتونم تو محل کارم راحت چکاب بدم .
  ساناز مهری