پرستاری در منزل

ما مطمئنیم شما می‌توانید خدمات پرستاری در منزل را از آزمایش آنلاین با خیالی آسوده درخواست دهید. با پر کردن فرم زیر، درخواست شما برای گروه پشتیبانی ارسال می‌شود و در اسرع وقت پرستاران متعهد به محل اعزام می‌شوند.

خدمات پرستاری در منزل

شاید تعریف خدمات پرستاری برای همه ما آسان و در عین حال، دشوار باشد؛ اما همگی مطمئنیم حضور این افراد در زمانی که خودمان و یا اطرافیان‌مان بیمار می‌شوند، نقش مهمی در بهبود ما دارد.

خدمات پرستاری می‌تواند شامل وظایف مراقبتی از بیماران، سالمندان و افراد با عقب ماندگی ذهنی، آموزش نحوه نگهداری، خدمات توانبخشی، پانسمان زخم، خون‌گیری، تزریق آمپول‌ها و سرم باشد و در همه این موارد، نیاز است پرستاران آموزش کافی دیده، تجربه کافی داشته و در عین حال، به میزان زیادی متعهد به انجام خدمات باشند.

اگر نگران پرستاری از بیماری در منزل هستید و خودتان وقت انجام اینکار را ندارید، آموزش کافی در این زمینه ندارید و یا علاوه بر حضور خود، نیاز به داشتن پرستار در منزل هستتید، می‌توانید این خدمت را از آزمایش آنلاین درخواست دهید.

دانستنی‌هایی از پرستاری در منزل

درباره پرستاری در منزل چه می‌دانید؟ اگر قرار باشد برای این مهم اقدام کنید، چه معیارهایی در ذهن دارید؟ حتما قبول دارید که یکی از مهمترین ویژگی‌های یک پرستار منزل، صبوری و نظم است. این که یک پرستار نماینده آگاه، مسلط و با دانش مجموعه درمانی باشد، از ویژگی‌های بدیهی است که هر متخصص این حوزه باید آنها را داشته باشد.

پرستار در منزل، می‌تواند خدمات متفاوتی را با توجه به نیاز شما ارائه دهد؛ برای مثال، انجام تزریقات، نصب و تعویض سرم، مراقبت از زخم‌های دیابتی، مراقبت از زخم بستر، نصب و تعویض سوند، پانسمان و تعویض آن، تعویض بخیه، انجام مراقبت‌های پس از جراحی و ترخیص از بیمارستان، مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان، بررسی علائم حیاتی مانند تنفس، ضربان قلب، قندخون و فشار خون برخی از بیمارانی که نیاز به بررسی این علائم به صورت مداوم دارند، از مواردی است که پرستاران می‌توانند انجام دهند.

همچنین پرستاران، بسته به نیاز بیمار و اطرافیان، می‌توانند ساعتی و یا روزانه، در کنار بیمار حضور داشته باشند تا بهبودی کامل ایجاد شود. البته متاسفانه برخی از افراد، نیاز به مراقبت‌های همیشگی دارند که در این صورت نیاز است پرستار به صورت شبانه روزی در کنار فرد حضور داشته باشد و خدمات درمانی را به بیمار ارائه دهد.

اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چطور می‌توانیم به پرستار در منزل اعتماد کنیم؟ هم از این جهت که تخصص کافی داشته باشد و هم تعهد به بیمار و روند بهبودی بیمار. پاسخ به این سوال، مانند هر پاسخی که به رفتار انسانی مربوط می‌شود، دشوار است. اما ما در آزمایش آنلاین، تلاش می‌کنیم تمامی اصولی که هر پرستار باید به آن پایبند باشد را زیر نظر داشته باشیم. یعنی مجوزهای لازم و سوابق کاری او را بررسی می‌کنیم و این افراد، مراحل آزمایشی می‌گذرانند تا مهارت آنها مشخص شود. اگر این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذرانند، می‌توانند در تیم پرستاران آزمایش آنلاین قرار بگیرند.

همچنین شما می‌توانید با تماس پشتیبانی، سایر سوالات خود را درباره پرستاری که برای شما در نظر گرفته شده است، جویا شوید تا سایر نگرانی‌هایتان نیز برطرف شود. به این ترتیب، با خیال آسوده‌تری می‌توانید درخواست پرستار در منزل برای بیمار، کودک و یا سالمند خود داشته باشید.

مزیت‌های استفاده از پرستار در منزل را احتمالا همگی می‌دانیم، اما برخی از این موارد را دوباره اشاره می‌کنیم: صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه‌های رفت و آمد، بودن در محیط امن خانه و دریافت انرژی مثبت از اطرافیان، حضور اختصاصی یک پرستار، امکان انجام خدمات درمانی بهتر را ایجاد می‌کند و در نتیجه فرد سریع‌تر بهبود می یابد. همچنین خطرات ناشی از جابجایی به مراکز درمانی هم کاهش می‌یابد.


Notice: Undefined index: color_titel in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2447

Notice: Undefined index: color_bt_text in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2450

Notice: Undefined index: color_bg_text in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2453

Notice: Undefined variable: class_align in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2484

Notice: Undefined variable: class_align_m in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2484

Notice: Undefined index: image_m in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2486

Notice: Undefined variable: class_align in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2487

Notice: Undefined variable: class_align_m in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2487

Notice: Undefined index: color_titel in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2506

Notice: Undefined index: color_bg_text in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2512

Notice: Undefined index: color_bt_text in /home/azmayes2/public_html/wp-content/themes/azma/functions.php on line 2513

پاسخ به سوالات شما

خیر. با پرداخت هزینه پرستاری در منزل، دیگر نیازی به پرداخت جداگانه هزینه رفت و آمد ندارید.

به طور معمول، خدمات توانبخشی که توسط پرستاران انجام می‌شود، شامل مراقبت از افراد با بیماری‌های مزمن، بیماران با عقب ماندگی ذهنی، مراقبت از افرادی که در اثر سکته‌ و یا حادثه‌ای، بخشی از توانایی‌های بدنی خود را از دست داده‌اند، است.

شما می‌توانید برای تزریق دارو در عضله و یا ورید، سرم، تعویض پانسمان، کشیدن بخیه و پانسمان زخم از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنید.

بله، شما می‌توانید بری خدمات پرستاری 24 ساعت، درخواست دهید.