راهکار های سازمانی

همه شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند با پر کردن فرم زیر، برای ارتقا بخشی به سلامت کارکنان خود و ایمنی بخشی سازمان، از انواع خدمات راهکار سازمانی آزمایش، بهره ببرند.

hpv-azmayesh
آزمایش-hpv-در-منزل

خدمات آزمایش آنلاین

آزمایش در محل
پزشک در محل
روانشناس در محل
رزرو تست کرونا در محل
ارتقاء شغلی
طبقه بندی مشاغل

راهکار سازمانی آزمایش آنلاین، در خدمت تمامی سازمان‌ها و شرکت‌هاست تا وضعیت سلامتی کارکنان آنها به بهترین شکل ممکن بررسی و در صورت نیاز، خدمات درمانی ارائه شود. آزمایش آنلاین پلتفرمی است که در فضای وب و اپلیکیشن فعالیت می‌کند و آماده ارائه خدمات به تیم‌های مختلف است.

تمامی خدمات پزشکی و درمانی ارائه شده در آزمایش آنلاین با بهترین متخصصین حوزه درمان مانند پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص، فیزیوتراپی، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، طب کار و … که همگی مجوزهای لازم را کسب کرده‌اند، آموزش‌ها و تجربه کافی دارند، انجام می‌شود.  

خدمات راهکار سازمانی آزمایش آنلاین

همه سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند از انواع سرویس‌ها و خدمات درمانی آزمایش آنلاین که در حوزه‌های مختلفی ارائه می‌شود برای بررسی وضعیت سلامت تمامی اعضای شرکت استفاده کنند. این خدمات به طور کلی در موارد زیر دسته‌بندی می‌شود:

  1. ویزیت پزشک و مشاور روانشناس به صورت آنلاین و در محل
  2. ارائه تست اعتیاد و تست کرونا در محل
  3. انجام آزمایش‌های مختلف برای بررسی سلامتی بدن
  4. ارائه فیزیوتراپی برای مشکلات ایجاد شده در حین کار
  5. تست شنوایی سنجی و بینایی سنجی و انواع خدمات دیگر که به طور مفصل در ادامه بررسی شده‌اند:

سازمان‌ها می‌توانند برای بررسی وضعیت سلامت کارمندان خود، درخواست آزمایش بدهند تا متخصصین نمونه‌گیر در زمان مقرر در شرکت حاضر شده و تست‌های مورد نظر را انجام دهند. از پردرخواست‌ترین تست‌هایی که درخواست می‌شود، می‌توان به تست کرونا سازمانی و تست اعتیاد اشاره کرد.

همچنین ممکن است در حین کار، کارمندی دچار مشکلی در وضعیت سلامتی خود شود و یا مدیران سازمان مایل باشند برای بررسی سلامت جسمی و روانی خود درخواست حضور پزشک و یا روانشناس بدهند. در چنین شرایطی نیز با درخواست از آزمایش آنلاین، امکان دریافت مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین تمامی این متخصصین وجود دارد.  

همچنین در حال حاضر، بسیاری از کارکنان سازمان‌ها از کامپیوتر و لپ‌تاپ برای انجام کارهای اداری استفاده می‌کنند و همین موضوع در بسیاری از موارد منجر به کاهش بینایی آنها می‌شود. کارمندان یا مدیران سازمان‌ها می‌توانند برای بررسی وضعیت سلامت بینایی خود از تست بینایی استفاده کنند.

فیزیوتراپی یکی از دیگر از خدمات درمانی است که به دلیل پشت میز نشینی کارکنان و عدم تحرک کافی در کارکنان شایع است. بعد از ویزیت با پزشک و معاینه دقیق، کارکنان می‌توانند برای استفاده از خدمات درمانی فیزیوتراپی آزمایش آنلاین هم درخواست دهند.

بخش مهم دیگری از خدمات آزمایش آنلاین مربوط به ارائه انواع آزمایش‌هایی است که کارکنان برای موارد شخصی و یا دریافت گواهی سلامت طب کار به آن نیاز دارند. آزمایش آنلاین آزمایش‌های بسیار متعددی در حوزه سلامت بخش‌های مختلف بدن، مانند تیروئید، هورمون‌ها، خون، کبد و دیابت ارائه می‌دهد.

آزمایش آنلاین خدمات متنوع دیگری نیز ارائه می‌دهد که شما می‌توانید از طریق صفحه اصلی آزمایش آنلاین و یا تماس با پشتیبانی، از موارد دیگر خدمات درمانی و استفاده از تخفیف‌های گروهی مطلع شوند و سفارش‌های خود را ثبت کنند.   

پاسخ به سوالات شما

همه سازمان هایی که دارای چند تا بیش از 1000 کارمند هستند، می توانند از خدمات راهکار سازمانی ما بهره ببرند. 

این موضوع بسته به اینکه از چه خدمتی استفاده می کنید و هزینه ای که آن خدمت درمانی دارد، متفاوت اس. بهترین کار آن است که این موضوع را از طریق پشتیبانی پیگیری کنید. 

بله همانطور که در این صفحه مشاهده میکنید، مدیران سازمان ها میتوانند برای تست اعتیاد کارکنان از طریق ازمایش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند. 

با توجه به تعداد درخواستی سازمان ها، امکان کاهش قیمت اصلی فیزیوتراپی هم وجود دارد.