بیمه کرونا برای مردم ایران

بیمه سه گانه کرونا، طرحی استثنایی برای حمایت از خانواده‌های ایرانی در مواجهه با هزینه های درمانی کرونا و بحران اقتصادی است. در حال حاضر با درخواست بیمه کرونا، بخش مناسبی از این هزینه ها پوشش می یابد. 

بیماری کرونا مهمان ناخوانده‌ای بود که به همه ما نشان داد همیشه باید برای شرایط خاص آماده باشیم. ویروس کرونا علاوه بر تهدید سلامت انسان‌ها، دنیای اقتصادی را وارد مرحله سختی کرده است و صدماتی فاجعه بار به اقتصاد جهانی وارد ساخته است. اکنون ما در شرایطی هستیم که نه می‌توانیم به قرنطینه خانگی ادامه دهیم و نه می‌توانیم بدون دغدغه و نگرانی بابت ابتلا به این بیماری منحوس، به دنیای کار بازگردیم. وقت آن رسیده که زندگی در کنار ویروس کرونا را بپذیریم و خود را برای شرایطی که شاید تا سالها همراه ما باشد، مجهز کنیم. 

بیمه کرونا خدمتی از شرکت بیمه است که با شعار “هزینه کرونا را شکست می‌دهیم” وارد میدان شده است. هدف این است که دغدغه شما در بحبوبه این بحران، چیزی جز سلامتی خودتان و عزیزانتان نباشد.

پوشش غرامت بیماری تا سقف 30 میلیون تومان
پوشش غرامت بستری(بیکاری) تا سقف 30 میلیون تومان
پرداخت سرمایه ی عمر تا سقف ۱ میلیارد تومان

بیمه کرونا برای چه افرادی مناسب است؟

احتمالا بسیاری از ما تصور می‌کنیم خود و یا اطرافیان‌مان، هرگز به بیماری کرونا مبتلا نمی‌شویم و یا اگر مبتلا شدیم، نوع خفیف آن خواهد بود و به زودی بهبودی لازم را به دست می‌آوریم. اما داستان به اینجا ختم نمی‌شود و افراد زیادی با همین تصور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، دوران نقاهت بسیار طولانی را گذرانده‌اند و در مواردی که آمار آن کم هم نیست، جان خود را از دست داده‌اند و این موضوع فقط بخش کمی از این ماجرای غم‌انگیز است.

افراد بسیار زیادی در دنیا و ایران عزیزمان بوده‌اند که بر اثر کرونا، بیکار شده‌اند و در وضعیت بسیار بد مالی قرار گرفته‌اند که شرایط سخت‌تری برای ادامه زندگی ایجاد می‌کند.

تا به اینجا، از غم‌ها و سختی‌های بسیار کرونا گفتیم، اما ما انسان‌ها همیشه راه‌حل‌های خوبی برای حل مشکلات و یا حداقل مقابله با آنها پیدا می‌کنیم: بیمه کرونا، یکی از همین راه‌حل‌های موقتی و بسیار تاثیرگذار است که می‌تواند نگرانی‌های ما را تا حدی کاهش دهد، چرا که همانطور که همگی می‌دانیم و تا حد زیادی هم آن را تجربه کرده‌ایم، زمانی که امنیت مالی نداشته باشیم، استرس و فشار بیشتری احساس خواهیم کرد که وضعیت روحی و جسمی ما را ناگوارتر می‌کند.

با بیمه کردن خود و اطرافیان‌تان می‌توانید تا سقف 30 میلیون تومان، هزینه بازماندن از کار دریافت کنید و تا سقف 100 میلیون تومان هم، هزینه‌های بیمارستانی شما پوشش داده خواهد شد که هر دو این امکانات می‌تواند باعث شود هزینه‌های بیکاری جبران شود و هزینه‌های بستری و مراقبت از بیمار تا حد خوبی پوشش داده شود. همچنین می‌توانید تا سقف 1 میلیارد تومان از سرمایه عمر هم بهره‌مند شوید.

همچنین شما مینوانید تست کرونا در منزل را با تعرفه دولتی با آزمایش آنلاین تجربه کنید.

0
تعداد مبتلایان به کرونا در ایران تا این لحظه
0
تعداد جانبختگان کرونا در ایران تا این لحظه

هزینه کرونا را شکست می دهیم!

مدت انتظار این بیمه ۱۴ روزه است و شما ۱۴ روز پس از خرید، امکان استفاده از آن را خواهید داشت.

برای خرید بیمه سه‌گانه کرونا همین حالا اقدام کنید