آزمایش آنلاین

انجام آزمایش خون در منزل

نکاتی که قبل از آزمایش خوب باید بدانید
نکاتی که قبل از دادن آزمایش خون باید بدانید
14 آذر 1396
آزمایش گروه خونی
آزمایش گروه خونی
14 آذر 1396
به چه خدمتی نیاز دارید؟

انجام آزمایش خون در منزل

انجام آزمایش خون در منزل

انجام آزمایش خون در منزل آیا براحتی ممکن است؟ کدام مراکز برای گرفتن آزمایش خون در منزل بهتر هستند؟ این سوالات و دیگر سوال ها، جزو ابهامات ذهن بیماران و مراجعه کنندگان هستند. مدت زمان زیادی است که برخی از مراکز آزمایشگاهی تعداد محدودی از آزمایشات خود را در منزل بیماران و مراجعه کنندگان خود انجام می دهند.

انجام آزمایش خون در منزل یکی از مهمترین و شایع ترین آزمایشاتی است که در منزل می تواند انجام شود و لزوما نیازی نیست که حتما در آزمایشگاه نمونه گیری خون صورت گیرد. انجام آزمایش خون، به دلیل عدم نیاز به تجهیزات فراوان و دستگاه های پزشکی غول آسا، به راحتی در منزل متقاضیان انجام می گیرد. انجام آزمایش خون در منزل یکی از بهترین پروژه های سامان یافته در زمینه های آزمایشگاهی از سوی سایت آزمایش آنلاین در تهران می باشد. با این کار تمام کسانی که وقت رفتن به آزمایشگاه را ندارند و یا از سن بالایی برخودار هستند و یا به هر دلیل دیگری نمی توانند برای ارائه نمونه خون خود به مراکز آزمایشگاهی بروند؛ به آسانی می توانند درخواست انجام آزمایش خون در محیط شخصی خود را اعلام نمایند تا در سریع ترین زمان ممکنه تیم آزمایشگاهی سیار به نشانی آن ها رفته و طبق نسخه پزشک معالج، آزمایش مورد نظر را انجام دهند.

آزمایش خون

انجام آزمایش خون در منزل:

آزمایش خون معمولا برای هر بیماری که دچار مریضی شده است، از سوی پزشک معالج تجویز می شود و آن را به یک مرکز آزمایشگاهی برای انجام آزمایش خون راهنمایی می کند. خوشبختانه در حال حاضر اغلب مراکز آزمایشگاهی از سامانه انجام آزمایش خون در منزل برخودار هستند و به شما توصیه می کنند که برای انجام چنین آزمایشی، به آزمایشگاه مراجعه نکنید و به صورت غیر حضوری درخواست انجام آزمایش خون در منزل، محل کار و یا هر مکان دیگری را در سایت آزمایش آنلاین ثبت نمایید تا بدین وسیله بدون پرداخت هزینه های حمل و نقل و جانبی دیگر، آزمایش خون را انجام داده باشید!

با انجام آزمایش خون در منزل دیگر نیازی به مراجعه در محیط های آزمایشگاهی ندارید و برای زمان خود نیز ارزش قائل شده اید؛ سامانه انجام آزمایش خون و آزمایش ادرار و برخی دیگر از آزمایشات،‌ در نخستین مرحله خود در استان تهران شروع به کار کرد و اکنون مفتخریم که این سامانه را در دیگر استان های کشور عزیزمان ایران نیز می بینیم.

برای ایجاد درخواست انجام آزمایش در منزل کافی است به سایت آزمایش آنلاین به نشانی(azmayeshonline.com) رفته و با انتخاب شهر و نزدیک ترین مرکز آزمایشگاهی به موقعیتی که برای انجام آزمایش آن را مد نظر قرار داده اید و همچنین ثبت ساعت مورد نظرتان فرآیند ثبت درخواست خود را تکمیل نمایید تا بدون کوچک ترین هزینه اضافی، تیم پزشکی مربوطه برای انجام آزمایش شما اقدام نمایند.

توجه داشته باشید سایت آزمایش آنلاین برای ارائه نتایج ناشی از انجام آزمایشات مربوطه در منزل نیز از روش های ابداعی و غیر حضوری همچون استفاده از ایمیل، پست کردن نتیجه آزمایش به نشانی داده شده، بهره گرفتن از شبکه های اجتماعی و همچنین درج نمودن نتایج حاصل شده بر روی سایت آزمایشگاه در اکانت مخصوص به بیمار بهره می گیرد. قابل ذکر است در روش جدیدی که آزمایش آنلاین طرح ریزی نموده است، قابلیت پیگیری و جواب آزمایش از طریق اپلیکیشن آزمایش آنلاین فراهم شده است.

 

تعرفه های آزمایش خون در منزل به چه صورتیاست؟

انجام آزمایش خون در منزل بدون کوچک ترین هزینه اضافی صورت می گیرد! در واقع شما با ثبت تقاضا انجام آزمایش در منزل و یا محیط کاری خود، پرداخت تمام هزینه ها را مطابق با تعرفه های تصویب شده به منزل و محیط کاری خود موکول کرده اید و پس از انجام آزمایش مربوطه، تمام هزینه ها اعم از پذیرش، نمونه گیری و غیره را پرداخت خواهید نمود.

آزمایش در منزل

کلام آخر:

سامانه انجام آزمایش خون در منزل یک سامانه مفید با طراحی استاندارد در تمام مراحل آزمایشاتی است. تمام آزمایش هایی که بدین طریق در منازل و یا سایر محیط های انتخابی از سوی افراد انجام می شوند از سطح بهداشت و سلامت بالایی برخوردار هستند. البته ناگفته نماند که برای انجام آزمایشی همچون خون در منزل نیز باید از طریق شماره های ارتباطی آزمایش آنلاین، اطلاعات و توصیه هایی همچون ناشتا بودن و یا نبودن را دریافت کنید تا به نتیجه دقیق تری از انجام آزمایش خود برسید.

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 5 = 1

بقیه درباره " آزمایش آنلاین " چه می گویند