آزمایش آنلاین

آزمایش چکاپ پزشکی آقایان

 آزمایش چکاپ پزشکی آقایان شاید برای بسیاری از مردان سخت باشد. مردانی که به علت وقت نداشتن، مشغول بودن ، ترس از رفت و آمد به مطب پزشکان و شاید هزینه ها آزمایش چکاپ پزشکی خود را به عقب می اندازند.برای احترام به وقت شما و جلوگیری از تلف شدن آن در ترافیک و شلوغی شهر، با ثبت درخواست آزمایش چکاپ پزشکی، همکاران متخصص ما به محل شما می آیند.

بدون هزینۀ ایاب و ذهاب به منزل شما و نمونه گیری در محل رایگان.
با یک آزمایش چکاپ پزشکی ساده ی عمومی می تونید جلوی انبوهی از بیماری ها را ، در بدن خود بگیرید، و همیشه شاداب و سر حال به امور بپردازید. اگر به تازگی زود خسته می شید ، قوای جنسی کمتری دارید، خوابتون زیاد شده ، دچار پرنوشی آب شده اید، دل دردهای طولانی دارید و... با یک آزمایش چکاپ پزشکی مخصوص آقایان دلایل بسیاری از این موارد را متوجه می شوید. اکثر مردان معمولاً نشانه های غیر معمول پزشکی در بدن خود را نادیده می گیرند.
آزمایش چکاپ پزشکی آقایان برای کسانی که سابقه ی خانوادگی ، دیابت، فشار خون بالا، مصرف دخانیات، چاقی مفرط و استرس مزمن و... دارن جزو موارد ضروریه چون که باعث بیماریهای قلبی میشه که متاسفانه بیماری های قلبی بعد از سرطان یکی از عوامل اصلی مرگ و میر در بین آقایان است.

شما می توانید به راحتی با انتخاب یکی از 3 پکیج چکاپ زیر، نسبت به بررسی کامل سلامتی خود اقدام نمایید.

ضرورت های آزمایش چکاپ دوره ای

هر فردی می بایست در طول عمر خویش در فواصل زمانی معینی اقدام به انجام آزمایش های کلی پزشکی بنماید. برخی بیماری‌ها به علت اینکه عوامل ایجاد‌کننده بیماری، ناشناخته است یا ممکن است چند عامل مختلف در ایجاد بیماری نقش داشته باشند؛ قابل پیشگیری نیستند. لذا تشخیص زودرس این بیماری‌ها با استفاده از چک آپ های دوره ای به دلیل میسر ساختن درمان سریع و مؤثر، کاهش عوارض بیماری و همچنین کاهش هزینه‌های درمانی در علم پزشکی اهمیت ویژه‌ای دارد. پس به این ترتیب می‌توان گفت حتی افراد سالم جامعه که هیچ گونه بیماری و سابقه فامیلی بیماری هم ندارند؛ باید آزمایش‌های چکاپ (check up) را انجام دهند. حتی امکان دارد جهت بررسی بیماری خود نیاز به انجام آزمایش ژنتیک نیز پیدا کنید.

بيماري‌هاي جدي و مزمن اين روزها بسيار متداول شده‌اند بسياري از افراد در ترس ابتلا به آنها زندگي مي‌كنند. اما به جاي اينكه نگران اين باشيد كه چه اتفاقي ممكن است بيفتد، چرا براي پيشگيري از آنها اقدام نمي‌كنيد؟ زندگي هيچ تضميني ندارد برای اغلب مردم تنها چند اقدام پیش گیرانه راه‌گشاست. سلامت تان را بهبود ببخشید و تندرست و شاد باشید. پس آن‌قدر منتظر نشوید تا کار از کار بگذرد و بیماریها به سراغ تان بیایند. می توانید همین حالا شروع کنید و تغییرات کوچکی در سبک زندگی تان به وجود آوریداما رفتارهاي هوشمندانه نتیجتاً مثمر ثمر خواهد بود. آزمایش چکاپ پزشکی یکی از بهترين راه‌ها براي جلوگيري از بيماري و شروع راهي تازه براي داشتن يك زندگي سالم و طولاني را برايتان معرفي مي‌كند.

سر فصل هایی از کتاب مزایای چکاپ دوره ای

1اثرات سلامت کبد و تاثیر آن روی پوست و چشم
اگر پوستی لک دار ، جوش دار یا زردرنگی دارید کبدتان را چک کنیدیکی از علایم سرطان کبد که گاهی اوقات دیده می شود، زردی چشم ها و پوست است
2تیروئید؛ غدۀ تناسب اندام
اگر بدون دلیل خاصی لاغر یا چاق هستید و یا حتی احساس گر گرفتگی و خستگی دارید غده تیروئیدتان را چک کنید
3اثر وضعیت هورمون های زنانه بر ریزش مو
تغیر هورمون های جنسی زنانه علت شایع ریزش مو در دختران جوان میباشد میزان کارکرد غذۀ تیروئید تاثیر عمده ای بر تناسب اندام دارند.
4اثر کمبود ویتامین D بر پوسیدگی دندان
ویتامین D سلامت دندان ها نقش به سزایی دارد هم چنین اگر سردرد و سر گیجه دارید یا درد و ضعف ماهیچه ها و عفونت های مکرر امان شمارا بریده است ، عرق بیش از حد میکنید ویتامین دی بدنتان را کنترل کنید