آزمایشگاه تشخیص طبی نیاوران

آزمایشگاه نیاوران

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • 28 / 07 / 1396

آزمایشگاه نیاوران

آزمایشگاه نیاوران یک آزمایشگاه تشخیص طبی است و همانند بسیاری دیگر از مراکز آزمایشگاهی استان تهران، به تحلیل، بررسی و یافتن راه درمان بیماری ها می پردازد. این آزمایشگاه با استفاده از تجهیزات به روز و کادر پزشکی مجرب خود تا کنون توانسته درصد بالایی از میزان رضایت مراجعه کنندگان خود را به دست آورد.

 

معرفی آزمایشگاه نیاروان:

آزمایشگاه نیاوران یک آزمایشگاه تشخیص طبی مجهز و نیروهای کاری متخصص است. این آزمایشگاه از ابتدا تا کنون تنها در مسیر ارتقا سطح کیفی آزمایشگاهی و همچنین بالا بردن امکانات و تجهیزات خود عمل کرده است. آزمایشگاه نیاوران صرف نظر از داشتن بخش های مرتبط با حیطه فعالیتی خود، از نیروهای متخصص و کارشناسانی مجرب در زمینه تشخیص طبی نیز برخودار است. این آزمایشگاه همچون سایر مراکز تشخیص طبی از یک سری کارشناس حرفه ای دعوت به کار نموده است تا فارغ از استفاده حداکثری از زمان، بتواند با درصد اطمینان بخشی بیشتری آزمایشات مربوط به خود را انجام دهد.

از جمله کارشناسانی که در هر آزمایشگاه تشخیص طبی شاغل هستند و در آزمایشگاه نیاوران نیز به همین شکل است، می توان به مسئول فنی آزمایشگاه که بایستی دارای یکی از مدارک علوم آزمایشگاهی باشد؛‌ کارشناس آزمایشگاه که می تواند لیسانسه علوم آزمایشگاهی و سایر رشته های مرتبط با آن باشد؛‌کارشناس ارشد و یا ارشد بالینی و در نهایت نیز کاردان آزمایشگاه که همان فوق دیپلم رشته های آزمایشگاهی است، اشاره کرد!


آزمایشگاه نیاوران

بخش های آزمایشگاه تشخیص طبی نیاروان:

 • ایمنولوژی
 • سرولوژی
 • انگل شناسی
 • میکروب شناسی
 • آنالیز ادرار
 • مولکولی
 • خون شناسی
 • بیوشیمی
 • انعقاد
 • و…

 

در خصوص آزمایشگاه تشخیص طبی نیاوران شاید سوالاتی در ذهنتان به وجود آمده باشد که اصلا این آزمایشگاه در کجا هست و هزینه های انجام آزمایشاتی آن آیا با دیگر مراکز تشخیص طبی برابر است و یا خیر و اینکه چقدر طول می کشد تا نتایج آزمایش گرفته شده را اعلام کنند؟ در خصوص نشانی آزمایشگاه باید گفت که آزمایشگاه نیاوران در خیابان باهنر – چهار راه کامرانیه قرار گرفته است و در جواب سوال دوم نیز باید بگوییم که قطعا هرینه های تمامی آزمایشگاه های کشور بر اساس تعرفه مشخصی است اما اینکه آزمایشگاهی به دلیل استفاده از امکانات و تجهیزات پزشکی بهتر و باکیفیت تری بخواهد اندکی تعرفه پزشکی و آزمایشگاهی خود را بالا ببرد، بستگی به سطح آزمایشگاه دارد و کاملا طبیعی می باشد چرا که شما برای انجام آزمایش خود حالا از نوع، آزمایشگاهی همچون آزمایشگاه نیاوران را انتخاب کرده اید که هم از رزومه بسیار قابل قبولی برخودار است و هم از کادر و ابزار پزشکی! و در خصوص سوال سوم که اغلب مراجعه کنندگان ذهن خود را درگیر آن می کنند باید بگوییم که آزمایشگه نیاوران یک آزمایشگاه تشخیص طبی است که پس از گرفتن نمونه کار تحلیل و بررسی آن را شروع می کند؛ حال اینکه نتیجه این تحلیلات و بررسی ها کی آماده ارائه به بیماران و مراجعه کنندگان شود، بستگی به نوع آزمایشگاه و نوع بیماری تشخیص داده شده از سوی پزشک معالج می باشد اما در هر حال باید بدانید آزمایشگاه نیاوران تمام سعی و تلاش خود را می کند تا هر چه زود تر جواب آزمایشات شما مراجعه کنندگان عزیز مشخص شود و به دستتان برسد.


آزمایشگاه طبی نیاوران

کلام آخر:

در خصوص آزمایشگاه نیاوران بخش هایی نظیر آموزش و نمونه برداری از قلم افتادند که شاید بهتر باشد کمی بیشتر به آن ها پرداخت شود؛ در این آزمایشگاه بخش آموزش کاملا کاربردی به حساب می آید چرا که تقریبا هر نوع موضوعی که با زمینه کاری آزمایشگاه در ارتباط باشد را در وهله اول به کادر پرسنلی خود و بعد در صورت تقاضا به عموم مراجعه کنندگان نیز انتقال می دهند. و بخش نمونه برداری نیز که کاملا یک بخش کاملا مجزا و مجهز است و تنها با حضور در آن می تاون در خصوص کیفیت و بازدهی آن صحبت نمود

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *