Notice: Trying to get property 'display_name' of non-object in /home/azmayes2/public_html/wp-includes/author-template.php on line 104
آزمایشگاه شقایق - آزمایش آنلاین
آزمایشگاه شقایق

آزمایشگاه شقایق

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • 16 / 08 / 1396

آزمایشگاه شقایق

آزمایشگاه شقایق از دسته مراکز آزمایشگاهی تخصصی در استان تهران می باشد که از سال 1382 تا کنون مشغول به فعالیت بوده است. این آزمایشگاه از رزومه آزمایشی بسیار قابل توجهی برخوردار است که از جمله آنان می توان به انجام آزمایشات بررسی سلامت جنین (غربالگری) و بعضی دیگر از آزمایشات مربوط به روماتولوژی آن هم برای بار نخست در کشور اشاره کرد! آزمایشگاه شقایق که دارای انواع بخش های آزمایشگاهی و تحلیلی در کنار فاز اجرایی بسیاری از موارد آزمایشات پزشکی است، در حال حاضر بی تردید یکی از برجسته ترین آزمایشگاه های استان تهران به شمار می رود.

 

معرفی آزمایشگاه شقایق:

آزمایشگاه شقایق آنقدر از نظر تعداد افتخارات و میزان قدرت بالای عملیاتی در بخش انجام و اجرای مراحل آزمایشی برخوردار است که علاوه بر موارد فوق، باید عقد قرار این مرکز آزمایشگاهی با یکی از بزرگ ترین، مجهز ترین و البته معتبر ترین مراکز پزشکی-آزمایشی قاره سبز (اروپا) یعنی آزمایشگاه بیوسینتیا آن هم برای بار نخست در کشور را نیز به تعداد افتخارت این مرکز آزمایشگاهی ایرانی اضافه کرد. که البته به دنبال بستن این عهدنامه فی مابین پزشکی-آزمایشی، قراردادی با شرکت هوایی لوفتانزا نیز به جهت ارسال در شرایط  کاملا استاندارد نمونه ها و موارد آزمایشگاهی مربوطه بسته شد.


آزمایش در منزل

آزمایشگاه شقایق در واقع از همان روزهای نخست تاسیس خود، شروع به تعامل و همکاری با سایر آزمایشگاه های داخلی و صد البته خارجی نمود تا به ثمره امروزش که برخورداری از توان انجام اغلب آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی آن هم در بستری کاملا بومی می باشد، دست یابد! ایجاد فرصت مشترک کاری با مراکز پزشکی و آزمایشگاهی خارجی از جمله آزمایشگاه بیوسینتیا سبب شد تا آزمایشگاه شقایق خیلی زود خود را به شرایط استاندارد جهانی نزدیک کند و برای انجام کوچک ترین موارد آزمایشی و فعالیت های آزمایشاتی از دستوالعمل های روز پزشکی تبعیت کند. آزمایشگاه شقایق در تمام سال های فعالیتی خود همیشه از بهترین و به روز ترین تجهیزات و امکانات ممکنه بهره مند بوده است و تلاش کرده تا با کم کردن هزینه ها و قدر دانی از زمان و همچنین بالا بردن میزان دقت و کیفیت اعمال آزمایشاتی خود، از میزان رضایت بالای مراجعه کنندگان خود برخودار شود. البته ناگفته نماند که در این میان نباید از سیستم های مدیریتی نوین موجود در آزمایشگاه شقایق نیز چشم پوشی کنیم!

 

معرفی برخی از بخش های آزمایشگاه شقایق:

 • سلول شناسی (سیتولوژی)
 • آسیب شناسی (پاتولوژِی)
 • هماتولوژِی
 • هورمون شناسی
 • سرولوژی
 • میکروب شناسی
 • ایمنی شناسی (ایمونولوژی)
 • آنالیز ادرار
 • بیوشیمی

 

بیمه ها و موسسات طرف قرارداد

 1. سازمان بیمه تامین اجتماعی
 2. سازمان بیمه خدمات درمانی
 3. سازمان بیمه سلامت ایران


آزمایشگاه شقایق تهران

کلام آخر:

آزمایشگاه شقایق جدا از بخش های پزشکی و آزمایشگاهی خود، از بخش های فنی، مدیریتی و پذیرشی نیز برخودار می باشد؛ این آزمایشگاه تمام قوت و پتانسیل های بالای خود را مدیون بخش فنی تطبیق یافته خود  با به روز ترین موارد علمی موجود در زمینه های مختلف پزشکی است. همچنین سهم عمده ای از میزان اعتبار و شایستگی اش را نیز مرهون بخش های مدیریتی است که آن ها هم در سطوح مختلفی بر روی انواع و اقسام قسمت های آزمایشگاهی اشراف پیدا کرده اند و البته بخش پذیرش این آزمایشگاه که به نوعی قلب تپنده این مرکز آزمایشگاهی نیز تلقی می شود؛ در حقیقت بخش پذیرش آزمایشگاه شقایق جدا از تعیین نوبت و انجام نظارت بر نظم و ترتیب کارها به آگاهی سازی بیماران و مراجعه کنندگان این مرکز نیز می پزدازند و آنان از شرایط و نحوه انجام آزمایش شان مطلع می سازند! از جمله ویژگی های دیگر این آزمایشگاه تخصصی و فوق تخصصی می توان به سیستم پاسخگویی آنلاین، ارسال نتایج آزمایشاتی بدون نیاز به حضور در محیط آزمایشگاه و همچنین انجام نمونه برداری در منزل اشاره داشت.

آدرس آزمایشگاه شقایق: تهران – یوسف آباد – خیابان فتحی شقاقی – بین بیستون و چهل ستون – پلاک 74 – مرکز جراحی شقایق – آزمایشگاه شقایق

ساعت جوابدهی: 14 الی 20
ساعت کار آزمایشگاه: 7 الی 20:30

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *