Notice: Trying to get property 'display_name' of non-object in /home/azmayes2/public_html/wp-includes/author-template.php on line 104
آزمایشگاه تینا - آزمایش آنلاین
بهترین مراکز آزمایشگاهی

آزمایشگاه تینا

 • نوشته شده توسط مدیر سایت
 • 26 / 06 / 1396

آزمایشگاه تینا

آزمایشگاه تینا یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی است که از بخش های مختلف پزشکی برخورداراست. این آزمایشگاه با قرارگیری در یکی از خیابان های اصلی تهران و دسترسی راحت خود برای تمام مردم تهران، یکی از بهترین مراکز آزمایشگاهی برای تهران و مردم این استان می باشد. آزمایشگاه تینا در خیابان ولیعصر قرار دارد و با وجود بخش های مختلف آزمایشگاهی توانسته رضایت بیماران را با مدیریت خوب خانم دکتر فرزانه نظری، دریافت نماید. در ادامه مطلب با آزمایش آنلاین همراه باشید تا به معرفی تفصیلی این آزمایشگاه بپردازیم.

آزمایشگاه تینا

معرفی آزمایشگاه تینا:

آزمایشگاه تینا همانطور که متوجه آن شده اید، یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی با بخش های مختلف پزشکی است که با هدف تسکین دردها و ریشه کن کردن بیماری های مراجعین محترم، تاسیس شده است. در خصوص آزمایشگاه پاتوبیولوژی تینا وجود بخش های گوناگونی نظیر: بیوشیمی ادرار، سرولوژی، ایمونولوژی، انگل شناسی، میکروب شناسی، پاتولوژی و سایر بخش های با اهمیت دیگر، سبب اعتبار و بالارفتن راندمان کاری این محیط آزمایشاتی شده است.

آزمایشگاه تینا از جمله آزمایشگاه هایی است که در تمام طول سال آماده همکاری با سایر موسسات و آزمایشگاه های کل تهران و حتی کل کشور می باشد و همیشه از نیروهای جوان و کارآمد در حیطه پزشکی – آزمایشگاهی استقبال به عمل می آورد! آزمایشگاه تینا از جمله آزمایشگاه های موفق استان تهران می باشد که در چند سال گذشته با کسب درصد بالایی از میزان رضایت بیماران و مراجعه کنندگان خود توانسته از جایگاه قابل قبولی در میان تمامی آزمایشگاه های تهران برخوردار شود. این آزمایشگاه مفتخر است به استفاده و بکارگیری از امکانات و تجهیزات روز پزشکی و همچنین استخدام پرسنل مجرب و کارآزموده؛ از نکات مثبت آزمایشگاه تینا تلاش تیم پزشکی این محیط آزمایشگاهی و همچنین ارائه نتیجه در سریع ترین بازه زمانی ممکنه است! این آزمایشگاه با تشریح کامل موارد آزمایشاتی بیماران و همچنین نوع رفتار بدنی آنان نظیر: ناشتا بودن یا نبودن و یا صبح نمونه برداری کردن و نکردن، به تمام امور بیماران خود رسیدگی می کند؛ ناگفته نماند که از جمله موارد قابل تحسین در آزمایشگاه های حال حاضر کشور، ایجاد و بهره گیری از بخش کنترل کیفی آزمایشگاه و آزمایشاتی است که درون آن صورت می پذیرد، در واقع به سبب وجود چنین بخشی دیگر همانند سابق نتایج آزمایشگاهی به ندرت اشتباه می شود و از قوت زیادی برای ارائه نتایج پایانی خود برخوردار است! البته لازم به ذکر است که آزمایشگاه تینا از یک تیم مدیریتی آگاه و خِبره نیز برخوردار است که شاید بتوان به نوعی موفقیت امروز این مرکز پاتوبیولوژی در تهران را به این تیم مدیریتی نیز نسبت داد!

 

آشنایی با برخی از بخش های آزمایشگاهی تینا:

 • بیوشیمی ادرار
 • سرولوژی
 • ایمونولوژی
 • انگل شناسی
 • میکروب شناسی
 • پاتولوژی
 • هماتولوژی
 • هورمون شناسی
 • سلولی – مولکولی
 • کنترل کیفی
 • و دیگر بخش های مختلف این آزمایشگاه

معرفی آزمایشگاه تینا

کلام آخر:

در بین تمامی آزمایشگاه های طبی و پاتوبیولوژی تهران خیلی سخت بتوان یکی را از سایرین جدا کرد و به عنوان بهترین آزمایشگاه تهران معرفی کرد، اما می توان از آزمایشگاهی همچون آزمایشگاه تینا به سبب استفاده از دانش روز پزشکی و سابقه خوبی که از خود برجای گذاشته است، قدری تعریف و تمجید کرد تا مایه دلگرمی تمام نیروهای مشغول به فعالیت در محیط آن شود. در پایان باید این نکته را نیز اضافه کرد که آزمایشگاه تینا از جمله آزمایشگاه های مدرن تهران می باشد و همیشه در راستای کسب سهم بیشتری از رضایت بیماران و مراجعه کنندگان خود تلاش می کند.

 

آزمایشگاه پاتوبیولوژی تینا:

نام مدیر: دکتر فرزانه نظری

ساعت و روزهای کاری: تمامی روزهای هفته به جز روزهای تعطیل، 7 الی 19:00

نشانی پستی آزمایشگاه تینا: تهران – خیابان ولیعصر – نرسیده به توانیر – بن بست نعمتی

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *