آزمایشگاه را به خانه بیاورید!؟ (انجام نمونه گیری در محل)

بهترین آزمایشگاه های تهران
بهترین آزمایشگاه های تهران
18 شهریور 1396
لیست آزمایشگاه شرق تهران
20 شهریور 1396
نمونه گیری آزمایش در محل

آزمایشگاه را به خانه بیاورید!؟

حتما تابحال برای شما نیز بعد از مراجعه به متخصص، جهت تشخیص بهتر، گرفتن انواع آزمایش تجویز شده است. نمونه گیری خون، ادرار، مدفوع و غیره در جهت رفع مشکلات و بیماری ها کاربرد دارند؛ اما همیشه رفتن به آزمایشگاه آن هم در شهر بزرگ تهران به این سادگی ها نیست! ممکن است برای رفتن به یک آزمایشگاه خاص، مجبور شوید مسافت طولانی را چند نوبت در روزهای مختلف طی نمایید. گاهی اوقات آزمایشگاه به اندازه کافی دور می باشد و مریض کهنسال است که این خود، درد بیماری را دوچندان می کند. در این میان آیا راه حلی ساده تر می توان پیدا نمود؟ با رشد فناوری های مختلف، آیا راه حل در دسترس تری وجود دارد؟ ما در اینجا به شما سایت آزمایش آنلاین را توصیه می کنیم.

 

معرفی سایت آزمایش آنلاین (انجام نمونه گیری در محل):

آزمایش آنلاین فرصتی است برای شما که وقت و زمان را گرانبها می دانید و دوست دارید در زمان دلخواه و در مکان دلخواه خود مانند منزل، محل کار و …، انواع نمونه گیری ها در محل توسط آزمایشگاه های دارای مجوز بهداشت، گرفته شود. آزمایش آنلاین پلی است بین بیمار و آزمایشگاه های معتبر و دارای مجوز تا بیماران در دردها، شریکی برای التیام داشته باشند.

دیگر نیازی به رفتن آزمایشگاه های دور و نزدیک نیست، همه چیز در کنار شماست و نمونه گیری در محل، با هماهنگی در منزل، محل کار و یا هر جا و زمان دلخواه صورت می گیرد.

 

 

معرفی سایت آزمایش آنلاین

مراحل نمونه گیری در محل در سایت آزمایش آنلاین:

شاید تاکنون به سایت های مختلفی جهت ثبت انواع خدمات، مراجعه کرده باشید. هر کدام یکسری دستورالعمل خاص دارند حتی برخی سایت های رزرو پزشکی یک ساعت محدود رزرو دارند که اگر بعد از آن ساعت به سایت مراجعه کنید بکلی نوبت ها، پر شده است. سایت آزمایش آنلاین به گونه ای طراحی و پیاده سازی شده است که تمامی امکانات به راحتی و سادگی در دسترس کاربران باشد. کافیست یکبار سایت را نگاه کنید و یا اگر آزمایشی برایتان تجویز شده، به کمک آزمایش آنلاین، نمونه گیری در محل صورت گیرد.

یکبار امتحان کافیست تا به مزایا و سهولت نمونه گیری در محل، پی ببرید.

مراحل گرفتن آزمایش بصورت آنلاین در سایت آزمایش آنلاین

 

 

مراحل درخواست نمونه گیری در منزل

مراحل درخواست نمونه گیری در محل:

درخواست نمونه گیری آنلاین در منزل یا محل کار و یا دیگر مکان ها در سایت آزماش آنلاین به آسانی تعبیه شده است. برای این منظور، در صفحه اصلی سایت کادر روبرو را مشاهده نمایید و براساس آیتم های ذکر شده، فرم را پر نمایید.

در ابتدا شهرتان را انتخاب نموده و سپس آزمایشگاهی که می خواهید آزمایش شما را انجام دهد را از لیست، انتخاب نمایید و در ادامه شماره تلفن همراه و ساعت دلخواهتان را که می خواهید نمونه گیری در محل  صورت گیرد را مشخص نمایید.

به همین راحتی امکان پذیر است!

 

دیگر امکانات سایت آزمایش آنلاین:

سایت آزمایش آنلاین با دارا بودن تیم تخصصی و مجرب، امکانات لازم در جهت خدمت رسانی به شهروندان تهرانی و در آینده سایر شهرها را گردآوری نموده است. از دیگر امکانات آزمایش آنلاین محاسبه هزینه آزمایش و دریافت جواب آزمایش بصورت اینترنتی است. برای دسترسی به این امکانات، لازم است از منوی بالای سایت موارد ذکر شده را انتخاب نمایید.

دیگر امکانات سایت آزمایش آنلاین

با آزمایش آنلاین کابوس رفتن به آزمایشگاه و معطلی ترافیک و هزینه را فراموش کنید. اگر آزمایشی دارید، هم اکنون با ما تماس بگیرید ما بزودی پشت درب منزل یا محل کار شما، جهت گرفتن نمونه آزمایش هستیم. در ضمن تمامی مراحل آزمایش از جمله نمونه گیری، انتقال و خود آزمایش، توسط آزمایشگاه های معتبر و دارای مجوز صورت می گیرد و آزمایش آنلاین نقش هماهنگ کننده، پیگیری و صرفه جویی وقت شما را بر عهده دارد.

 

جهت پاسخ پرسش های شما و یا هماهنگی جهت نمونه گیری آنلاین، به روش های زیر با ما در ارتباط باشید.

  • تماس با ایمیل پشتیبانی
  • info@azmayeshonline.com

 

  • پشتیبانی تلفنی
  • 02188986527

 

  • همراه پشتیبانی
  • 09304859754

 

  • آدرس

تهران – خیابان میرداماد

خیابان البرز، تابان شرقی، ملکی سودمند، پلاک 2، واحد 10

شنبه تا چهارشنبه۱۶۳۰ – ۸۳۰

پنجشنبه۱۳۰۰ – ۸۳۰

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 39 = 44