آزمایشگاه اقدسیه | آزمایش آنلاین

آزمایشگاه اقدسیه

بهترین مراکز آزمایشگاهی
آزمایشگاه تینا
26 شهریور 1396
معرفی آزمایشگاه پاستورنو
آزمایشگاه پاستورنو
29 شهریور 1396
آزمایشگاه اقدسیه

آزمایشگاه اقدسیه

امروزه به دلیل پیشرفت رو به جلو و روز افزون علوم، خاصه علوم پزشکی، دریافت داده های دقیق برای تحلیل بسیار مهم و حائز اهمیت است. بر اساس علوم احتمال و نظریه های محاسبات عددی خطاهایی که در هنگام محاسبه و یا تحلیل یک نمونه ایجاد می شوند را می توان با دقت و محاسبات مرحله به مرحله ی بیشتر، کم و کم تر کرد ولی خطا هایی که حاصل دریافت داده ی غلط ورودی است هرگز قابل جبران نیست! این موضوع را می توان به علم پزشکی نیز تعمیم داد، تا زمانی که داده ی صحیح و درست به پزشک نرسد حتی اگر پزشک ماهر ترین و باهوش ترین پزشک جهان هم باشد قطعا قادر به درمان بیمار نیست. در زمان گذشته این داده ها را خود پزشکان با مشاهده ی علائم ظاهری بیمار بدست می آوردند ولی امروز آزمایشگاه ها جای این را گرفته اند. پس دریافت نمونه ی دقیق و تاحد امکان نزدیک به حقیقت کمک بسیار شایانی به امر بهبود بیمار می کند. در این راستا می خواهیم به معرفی یک مرکز آزمایشگاهی معتبر در شهر تهران بپردازیم.

مجموعه آزمایشگاه اقدسیه

معرفی مرکز آزمایشگاهی و پاتوبیولوژی اقدسیه:

امروز می خواهیم به معرفی مجموعه ی آزمایشگاهی اقدسیه بپردازیم.

تاریخچه:

این مجموعه در سال 1371 در اقدسیه ی تهران به آدرس: خ پاسداران-خیابان اقدسیه-جنب مسجدامام صادق(ع)، تاسیس شد.این مرکز از نخستین مراکز آزمایشگاهی پیشرفته ی شهر تهران می باشد. همچنین به دلیل بیش از 25 سال خدمت صادقانه و راستین موفق به کسب گواهينامه بين المللي کيفيت (iso9001 ) از کشور انگلستان گرديده است. این مرکز هم اکنون نیز بهتر از گذشته در خدمت رسانی به مردم شریف تهران بخصوص شهروندان ساکن منطقه ی یک تهران حاضر و مشتاق است.

 

خدمات مجموعه ی آزمایشگاهی اقدسیه:

در مجموع خدمات ارائه شده در این مرکز به دو دسته ی کلی تقسیم می شود:

1_خدمات ویژه ی پزشکان: این مرکز با ارائه ی مقالات تخصصی و توجیحی برای آزمایش های جدید و همچنین آزمایش های قدیمی، بروز شده و در بخش نمونه برداری کم خطر تر شده است که موجب آگاهی و بروز شدن اطلاعات پزشکان گرامی می شود.

2_ خدمات ویژه ی مراجعین:این مرکز با ارائه ی خدمات گسترده ای به مراجعین محترم، آماده ی خدمت رسانی به این عزیزان می باشد که به تفضیل به آنها می پردازیم.

  • این مرکز با ارائه ی مقالات توجیحی برای مراجعین در مورد حالات ضروری فردی (مانند ناشتایی و یا عدم ناشتایی) در مورد هر آزمایش به صورت خاص از جمله آزمایش های پرولاکتین، تست قند، خون مخفی در مدفوع، آزمون پوستی توبرکولین، PCT، تحمل گلوکز، اسکاچ تست جمع آوری نمونه خلط، ادرار ویژه ی نوزادان، آزمایش اسپرم و سیتولوژی ادرار موجب آگاهی و همکاری بالای مراجعین با پرسنل مرکز و کاهش اتلاف وقت می گردد.
  • این مرکز قادر به انجام آزمایش های تخصصی چون پاتوبیولوژی، هماتولوژی، بیوشیمی، ایمولوژی، میکروبیولوژی، Molecular diagnosis و Pregnancy با تجهیزات پیشرفته نیز می باشد.
  • این مرکز برای سهولت و راحتی مراجعینی که قادر به حضور در مرکز نیستند اقدام به دریافت نمونه در منزل شهروندان گرامی گرفته است که با ارسال پرسنل به منازل شهروندان اقدام به نمونه برداری از ایشان می کنند. جهت درخواست  اینجا کلیک کنید.
  •  این مرکز تست های اورژانسی را در حداکثر زمان 60 دقیقه انجام داده و به مراجعین اورژانسی تقدیم می کند.( البته زمان دقیق این آزمایش ها در مرکز به طور کامل مشخص شده است و حداکثر زمان 60 دقیقه می باشد.)
  •  در این مرکز مراجعین می توانند با داشتن شماره پذیرش و شماره ی تلفن خود در وقت مقرر اقدام به دریافت جواب تست کنند. ( لازم به ذکر است که جواب آزمایش های غربالگری، پاپ اسمير، اسپرموگرام و پاتولوژی صرفا به صورت حضوری ارائه می شوند.)
  • همچنین این مرکز طرف قرار داد با بیمه ی تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، بیمه بانکهای مرکزی، تجارت ملی، کشاورزی،ملت، صادرات، پارسیان، بیمه ی شهرداری ها، بیمه ی ایران، بیمه ی تکمیلی ایران( طلایی)، و همچنین بیمهی تکمیلی sos نیز می باشد.

پاتوبیولوژی اقدسیه

شما می توانید به راحتی از طریق آزمایش آنلاین به صورت آنلاین آزمایش های مختلف را درخواست دهید.
جهت درخواست  اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

47 − = 37